تست شخصیت شناسی | خودشناسی

شخصیت شناسی | میخوای شخصیت شریک عاطفیتو بدونی؟ به مدل موهاش دقت کن

از روی مدل مو های افراد میتوان به شمار زیادی از خصوصیت های شخصیتی آنها پی برد چون هیچکس بر حسب تصادف مدل مویی را گزینه نمیکند. گرچه ناگفته نماند که اینگونه مطالب را چندان هم نباید جدی بگیرید.

کدخبر : 1139
سایت سرگرمی روز :

مو های بلند

کسانی که مو های بلند دارند موجودات خلاقی میباشند با شخصیتی دیدنی، محکم و قوی مانند وایکینگ ها.

مو های پشت گردن کوتاه

این مدل مو گزینه افرادی هست که غرور مردانه افراطی دارند. اکثر مردها این مدل مو را انتخاب می‌کنند که نشان دهنده جذابیت آنها برای جلب دقت دیگران هست. کسانی که این مدل مو را انتخاب می‌کنند انسان های باهوش و به علاوه شوخ طبعی میباشند.

کچل

مردانی دور اندیش و باهوش که همه ی وقت تصمیم درست می‌گیرند. این مدل مو توسط مردانی انتخاب میشود که بسیار سخت و محکم میباشند و چندان با مدهای اخیر میانه خوبی ندارند. آنها افرادی راستگو و وفادار نیز میباشند.

فرق وسط

کسانی که این مدل مو را انتخاب میکنند مردانی سخت کوش و راسخ میباشند و بدون توقف اهدافشان را دنبال می‌کنند. از آنجایی که تصحیح کردن این مدل موها چندان کار سختی نیست نتیجه می گیریم که انها چندان به خودشان سخت نمی‌گیرند.

مدل چتری عمودی

این مدل مو مناسب افراد رویاپرداز و شوخ طبع هست که دوست دارند مرکز دقت باشند.

مو های نیمه بلند یک طرفه

کسانی که ذاتا رمانتیک میباشند و به خوبی می‌توانند زندگی را بازرسی و سازماندهی کنند. انها هیچگاه تنها به فکر منافع خودشان نیستند. این مدل مو برای زنان جذابیت بالایی دارد.

مدل جمع

کسانی که خودباوری بالایی دارند و از انتقاد نمی ترسند. آنها به هنرهای رزمی گرایش دارند و در کل شخصیت جالبی دارند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: