اگر عشق یا دوستت متولدین این ماه هاست بهش دل نبند اینا بخاطر پول تورو ول میکنن

با متولدین ماه هایی که در لیست پول دوست ترین ماه تولد قرار دارند و معمولا پول را بر عشق ترجیح می دهند بیشتر آشنا شوید.

کدخبر : 13559
سایت سرگرمی روز :

پول دوست ترین ماه تولد : متولدین ماه اردیبهشت

اگر قرار باشد اردیبهشتی ها بین پول و عشق یکی را انتخاب کنند، به احتمال بسیار زیاد پول انتخاب، نهایی آنهاست. البته این انتخاب برایشان ساده نیست. وقتی با چنین تصمیمی مواجه شوند و مجبور به، تنها یکی از آنها باشند، پول برایشان ارجح تر و منطقی تر به نظر میرسد.

شما وقتی به پول فکر می کنید، در کنار آن به اعتبار هم فکر می کنید و مطمئنا باید پول دربیاورید تا به اعتبار، هم برسید ولی وقتی به آن می رسید، به این موضوع فکر می کنید که با پول میتوانید برخلاف عشق ثبات ، بیشتری داشته باشید.

عشق فرار و زودگذر است، البته اگر بخواهیم کمی به آن به دیده منفی نگاه کنیم! بله عشق هم مثل پول ، می تواند دوام داشته باشد و عشق هم درست مثل پول می تواند از بین برود. ولی نکته در این است که، مهم نیست که چقدر سخت تلاش کنید، شاید بتوانید کنترل پول را داشته باشید ولی نمی توانید عشق، را کنترل کنید.

به همین دلیل ترجیح می دهید پس اندازهای خود را برای زندگی آینده و روز مبادا حفظ کنید (چرا که می دانید هر زمان نیاز داشته باشید، همچنان آن را خواهید داشت) تا اینکه بخواهید ریسک کرده، و عشق را انتخاب کنید که هر آن ممکن است همه چیز را از دست بدهید. شما فرد چندان ریسک پذیری، نیستید و وقتی پول را بر عشق ترجیح می دهید، یعنی می دانید که گزینه مطمئن تر را انتخاب کرده اید.

متولدین ماه خرداد

برای خردادی ها که در جایگاه دوم لیست ما از پول دوست ترین ماه تولد قرار دارند، عشق جالب است، ولی پول جالب تر است. شما از آن کسانی هستید که گاهی با خود فکر می کنید که پول برخلاف عشق، برایتان همیشه می ماند ولی در واقع بیشتر اوقات توجه به پول برایتان بیشتر از این است که صرفا فکر کنید، برایتان ماندگارتر است.

شما شخصی ناآرام و بی قرار هستید و همیشه نمی توانید به سادگی با خواسته ها و نیازهای شخص، دیگر کنار بیایید و تصور می کنید از حد توانتان خارج است. البته بدین معنی نیست که آشنایی و ، رابطه عاشقانه با کسی را دوست ندارید ولی به گزارش پرشین وی یک رابطه جدی و واقعی چیزی نیست، که به راستی بخواهید.

وقتی می گوییم پول را از عشق بیشتر دوست دارید نیز بدین معنی نیست که میخواهید پول تان را صرف، خرید چیزهای لوکس و گرانقیمت کنید، در حقیقت وقتی حرف پول به میان باشد، بیشتر در خرج کردن، پول احتیاط می کنید. ولی نکته اصلی در اینکه پول را از عشق بیشتر دوست دارید این است که شما، با انتخاب پول می توانید هرچقدر که می خواهید بلاتکلیف و بدون تصمیم گیری های متعدد به زندگی تان، ادامه دهید ولی با انتخاب عشق نمی توانید این رویه را پیش بگیرید چرا که انتخاب عشق به معنی این، است که باید با احساسات شخص دیگر نیز کنار بیایید و این کار برایتان سخت تر به نظر می رسد.

پول دوست ترین ماه تولد : متولدین ماه مرداد

مردادی ها از دیگر ماه هایی هستند که در گروه پول دوست ترین ماه تولد قرار دارند. آنها از آن ، کسانی هستند که از ضرب و المثل: “مردم می آیند و می روند ولی چیزهای دیگر ماندگارتر هستند” تبعیت می کنند. شما دوست دارید کسی عاشقتان باشد ولی در عین حال می دانید که خودتان ، هم مثل کسی دیگر می توانید عاشق خودتان باشید- شاید حتی بیشتر.

گرچه ممکن است بودن در یک رابطه عاشقانه خوب باشد ولی چیزی در مستقل بودن وجود دارد، که شما به راستی از آن لذت می برید. گرچه ممکن است هر چند وقت یک بار کسی پیدا شود که، شما ذهنیت شما را نسبت به زندگی مجردی تغییر دهید ولی با این حال در بیشتر اوقات عشق، به خود برایتان مهمتر از دریافت عشق از کسی دیگر است.

دلیل مردادی ها بر انتخاب پول به جای عشق

وقتی قرار باشد بین عشق و پول یکی را انتخاب کنید، به دلایلی شما تمایل به انتخاب پول دارید. اولا شما به کسی نیاز ندارید تا برایتان چیزهای مختلف بخرد تا احساس سرآمد بودن کنید، چرا که می دانید اینکار را خودتان هم می توانید انجام دهید. ثانیا شما می خواهید تا حد ، ممکن از زندگی لذت ببرید و این بدین معنیست که خودتان را در اولویت قرار می دهید.

بله البته ممکن است همسرانی وجود داشته باشند که بتوانند برایتان کم نگذارند ولی کسی ، چه می داند به راستی شما چه می خواهید؟ احتمالا کسی نمی داند. ممکن است روزی ذهنیت، خود را نسبت به این موضوع تغییر دهید ولی فعلا فقط خودتان به تنهایی (و همچنین پول) برایتان ، مهم تر است.

متولدین ماه آذر

آذرماهی ها هرگز از طرفداران پرو پا قرص روابط عاشقانه نیستند بنابراین اگر قرار باشد بین پول، و عشق یکی را انتخاب کنند، احتمال اینکه پول را انتخاب کنند به راستی بسیار زیادتر است ، و از این رو آنها را در لیست پول دوست ترین ماه تولد قرار می دهیم.

پول به نحوی می تواند شما را سرگم کند که یک شریک زندگی قادر به این کار نیست. گرچه، ممکن است برخی نظرمخالفی داشته باشند ولی بودن در یک رابطه برای شما می تواند تبدیل، به چیزی خسته کننده و کسل کننده شود. بنابراین چرا کمتر از زندگی لذت ببرید؟ بنابراین به ، گزارش پرشین وی طبق منطق شما پول همیشه برنده است.

شما آنقدر پول را به یک رابطه عاشقانه ترجیح می دهید تا حدی که می توانید خودتان، خود را ، به یک گردش عاشقانه ببرید! یک غذای خوب در رستوران؟ کافی شاپ شیک؟ شما حتما به یک، نفر دیگر نیاز نداریدتا این قبیل چیزها را تجربه کنید.

و همچنین قطعا نیازی به وانمود اینکه تنها راه شاد بودن در زندگی، عشق است، ندارید. شما، شخص مستقلی هستید که می توانید مراقب خودتان باشید و لازم نیست عشق را از کسی دیگر ، دریافت کنید تا زندگی برایتان ارزشمند باشد.

متولدین ماه دی

دی ماهی ها افرادی کارآمد هستند که ارزش تصمیم گیری های درست در زندگی را می دانند و ، وقتی انتخاب بین پول و عشق در میان باشند، چیزی را انتخاب می کنند که آن را برای خودشان ، درست می دانند.

تنها درصورتی که ۱۰۰ درصد مطمئن باشید که شخص مورد نظرتان کسی است که بخواهید تا ، آخر عمر زندگیتان را با او بگذرانید، عشق را انتخاب می کنید در غیر این صورت انتخاب شما پول است ، و از این رو در گروه پول دوست ترین ماه تولد قرار می گیرید. از نظر شما پول با یک شغل پایدار، زندگی خوب، آینده مطمئن در ارتباط است، به نحوی که هرگز مجبور به نگرانی برای خرج و مخارج، خود نداشته باشید.

البته این انتخاب بدین معنی نیست که شما در نهایت تمایلی به عاشق شدن و گذراندن زندگی با، کسی دیگرا ندارید ولی بدین معنیست که نمی خواهید نگران آینده مالی خود بوده و یا به کسی دیگر، وابستگی داشته باشید.  و اگر در وهله اول پول را به دست آورده و استقلال مالی کافی داشته باشید، آن وقت می توانید عشق را نیز در نظر بگیرید.

منبع: پرشین وی

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

 • دریا
  0

  هی ناسلامتی من مردادیَم و اصلأ هم پول دوست نیستم،اگر شما

  میخواین به مردم تهمت بزنین و بگید این ماه اصلأ عشق براشون مهم

  نیست من برام عشق خیلی هم مهمه.

 • یلدا
  0

  هی من اذریَم عشق برام مهمه،پس هی نگید اذر ماهی ها پول دوست

  هستن،بیشتر مهر ماهی ها پول دوستن چون دوست من مهر ماهی

  هی میگه وقتی بزرگ شدم پولدار میشم.پس تهمت نزنید.