تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی عاطفی

تست شخصیت شناسی | چقدر آدم متفکر و عاقلی هستی؟ یک تصویر انتخاب کن

تست شخصیت با انتخاب آبزیان دریایی: با تست شخصیت منحصر به فرد ما به اعماق درون خود شیرجه بزنید. از بین شش گونه دریایی یکی را انتخاب کنید که بیشتر شما را مجذوب خود می کند و جنبه های پنهان شخصیت خود را شناسایی کنید. تست های شخصیت ابزاری جذاب برای درک بهتر ویژگی ها، ترجیحات و رفتارهای ما هستند.

کدخبر : 13681
سایت سرگرمی روز :

تست شخصیت با انتخاب آبزیان دریایی

شناخت ویژگی های شخصیتی افراد از جمله دغدغه هایی بوده است که همواره بشر به آن فکر کرده است. روان شناسان و جامعه شناسان همواره تلاش کرده اند تا نسخه ای در این زمینه ارائه دهند. بوجود آمدن ابزارهای مختلف سنجش شخصیت و رفتارها و … از جمله فعالیت هایی بوده است که در این زمینه داشته اند. روان شناسان معتقدند که تست های شخصیت شناسی تصویری قادرند برخی از ابعاد شخصیتی آدمها را افشا کنند.

بنا به گفته ایشان، این تصاویر براساس یک رویکرد مطالعه ای بوجود آمده است. رویکردی که در آن، هر فردی ممکن است واکنشی یکسان از خود نشان دهد. بر همین اساس می شود ویژگی شخصیتی آدمها را تا اندازه ای شناخت و تعریف نمود.

پاسخ تست شخصیت با انتخاب آبزیان دریایی

آزمون‌های تصویری، انگیزه‌های اصلی و الگوهای شخصیتی افراد را در برابر یک ماده آزمایشی بدون ساختار ارزیابی می‌کنند. تست های شخصیت شناسی تصویری که اطلاعات بسیار دقیقی در مورد پویایی های شخصی افراد ارائه می دهند، به اندازه آزمون های عینی از روش نمره گذاری و تفسیر استاندارد برخوردار نیستند، بنابراین بیشتر تحت تاثیر دانش و تجربه پزشک بالینی قرار می گیرند. تست های شخصیت علاوه بر اینکه به عنوان تست های عینی و تصویری طبقه بندی می شوند، بر اساس هدف استفاده نیز متفاوت هستند.

.

.

.

.

.

.

.

تصویر 1: آینه آبی روح

اگر شما جذب نماد اول شده اید، احتمالاً فردی عمیق و متفکر هستید. مانند اسرار بستر دریا، شخصیت شما دارای لایه های پنهان بسیاری است که تنها کسانی که جرات غواصی در اعماق را دارند قادر به کشف آنها خواهند بود.

شما تمایل طبیعی به محیط های آرام و آرام دارید که نشان دهنده نیاز شما به درون نگری و آرامش درونی است. حساسیت شما به شما این امکان را می دهد که احساسات دیگران را به شدت درک کنید و شما را به یک دوست همدل و فهمیده تبدیل می کند.

تصویر 2: پیشگوی پرتگاه

افرادی که توسط تصویر دوم اغوا می شوند، اغلب دارای کنجکاوی سیری ناپذیر و میل به کشف ناشناخته ها هستند. روحیه ماجراجویانه شما را وادار می کند تا خارج از چارچوب فکر کنید، چه در سفر و چه در افکارتان.

شما از کاوش در اعماق برای جستجوی حقیقت نمی ترسید و استقامت شما با موجوداتی قابل مقایسه است که در دورافتاده ترین ورطه ها زندگی می کنند. شما همچنین یک متفکر اصلی هستید که قادر به یافتن راه حل های بدیع برای پیچیده ترین مشکلات هستید.

تصویر 3: سمفونی مرداب

انتخاب نماد سوم شخصیتی شاد و اجتماعی را نشان می دهد، شبیه موجودات رنگارنگی که در صخره های مرجانی زندگی می کنند. شادی را در جمع دیگران می یابید و حضور شما در مجامع اجتماعی اغلب مورد استقبال قرار می گیرد.

مانند ماهی که در میان همسالان خود به سرعت حرکت می کند، شما می دانید چگونه با موقعیت های مختلف سازگار شوید و در عین حال به ذات خود وفادار بمانید. خوش بینی شما مسری است و این توانایی را دارید که خلق و خوی اطرافیانتان را بالا ببرید.

تصویر 4: معمای جریان دریا

کسانی که نماد چهارم را ترجیح می دهند، افرادی پویا و انعطاف پذیر هستند. درست مانند جریان‌های اقیانوسی که زندگی اقیانوسی را شکل می‌دهند، شما به شدت بر محیط خود تأثیر می‌گذارید و تغییرات را القا می‌کنید.

انرژی شما تسلیم ناپذیر است و از رویارویی با ناملایمات نمی ترسید. شما دارای توانایی طبیعی برای رهبری و ایجاد انگیزه در دیگران هستید که از شما یک رهبر متولد شده می سازد. عزم شما بزرگترین قدرت شماست که به شما اجازه می دهد تا در چالش ها با لطف و قدرت عبور کنید.

تصویر 5: متفکر جزر و مد

تصویر پنجم عموماً کسانی را که آرام و متفکر هستند جذب می کند. مانند جزر و مد منظم، زندگی شما با تأمل و ثبات نقطه گذاری می شود. قبل از اینکه وارد عمل شوید، زمانی را برای تجزیه و تحلیل تصمیمات خود اختصاص می دهید، که اغلب به موفقیت شما کمک می کند.

امثال شما از تنهایی به اندازه رفاقت لذت می برند. آنها تعادل خود را بین درون نگری شخصی و تعاملات اجتماعی معنادار پیدا می کنند. خرد طبیعی شما از شما مشاوری ارزشمند در میان همسالانتان می سازد.

تصویر 6: مرد خردمند آبی عمیق

در نهایت، کسانی که به نماد ششم جذب می شوند، شخصیتی مرموز و شهودی را نشان می دهند. مانند وسعت ناشناخته اقیانوس ها، چیزهای زیادی در درون شما وجود دارد که باید کشف شوند.

شما یک ارتباط ذاتی با عناصر نامرئی جهان مانند شهود و معنویت دارید. درک ظریف شما از چیزها اغلب از دیگران دوری می کند، اما این از دقت ادراک شما نمی کاهد. شما فردی هستید که عمق فکری و عاطفی شما هاله ای از فتنه را در اطراف شما ایجاد می کند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: