متولدین این ماه ها خوش اندام ترین و خوشگلترین آدمای روی زمین اند

با خصوصیات جالب و ویژگی‌ های ظاهری متولدین هر ماه در بروج فلکی از شکل اندام و هیکل آنها تا خصوصیات چهره شان آشنا شوید.

کدخبر : 13719
سایت سرگرمی روز :

می خوام با ویژگی های ظاهری متولدین هر ماه آشناتون کنم. متولدین هر ماه از نظر فیس و هیکل با هم متفا.ت هستند. قابل توجه شما کاربران عزیز مطالب متولدین هر ماه سایت ویکی گردی صرفا جنبه سرگرمی دارند.

خصوصیات ظاهری فروردینی ها

بدن: از آنجا که فروردینی ها نسبت به بدن خود توجه دارند، معمولا فیزیک خود را لاغر و متناسب نگه می دارند. همچنین بدن فروردینی ها نیرومند است.

صورت: صورت آنها مثلثی شکل است و دارای بینی صاف و بلند (شبیه بینی بازیگر معروف هلن میرن) و لب آنها (یا بالا و یا پایین) کمی بیرون زده است. رنگ مو آنها در هر رنگی که باشد ممکن است کمی طیف قرمز داشته باشد. رنگ موهای آنها معمولا قهوه ای روشن است. فروردینی ها ممکن است با ریزش مو دچار مشکل باشند. موهای آنها پرپشت است و برخی مردهای فروردینی سری پر از موهای فرفری دارند.

خصوصیات ظاهری اردیبهشتی ها

بدن: این نشانه در صور فلکی با نشانه گاو مشخص می شود و معمولا ویژگی های ظاهری متولدین ماه ها برای اردیبهشت این است که مردم متولد این ماه بدنی زمخت ولی نه چندان بلند دارند. بدن اردیبهشتی ها دارای برخی خصوصیات خوشایند است، ولی در عین حال باید مراقب وزن خود باشند. عضلات ساق پا آنها در سایز و ظاهر مناسبی است، پاهایشان ممکن است چاق و گوشتالود باشد. گردن آنها معمولا کلفت و استخوان شست آنها نیز بزرگ است.

صورت: ممکن است گوش های برجسته و قابل توجهی داشته باشند. خط آرواره آنها مشخص و صورت پهنی دارند و ممکن است بینی شان کوچک و نسبتا گرد باشد. لب پایین آنها معمولا ضخیم تر و معمولا کمی بیرون آمده و ظاهری جذاب دارد. موهایشان اغلب حالت دار و چشم هایش تیره است که این ترکیب، چهره آنها را جذاب نشان می دهد.

خصوصیات ظاهری خردادی ها

بدن: ویژگی های ظاهری متولدین ماه ها برای خرداد را می‌توان این گونه توصیف کرد که فیزیک آنها از بلند متوسط تا کوتاه متغیر است. معمولا شانه‌هایشان باریک بوده و حرکت بدنی شان سریع است و انرژی و پویایی زیادی دارند.

صورت: چشم‌ایشان چندان درشت نیست ولی روشن است و ممکن است آبی، خاکستری، عسلی و یا قهوه ای باشد. حرکات صورت آنها نیز زنده و قابل توجه است ولی ممکن است تغییر کند. آنها ناراحت و بی قرارند و به خصوص در چشمانشان این حالت ظاهر و حرکت چشمانشان سریع می شود. لب های درشتی داشته و پوست آنها روشن است گرچه سبزه هم می تواند باشد.

خصوصیات ظاهری تیر ماهی ها

بدن: تیرماهی ها معمولا قد متوسط و اندام لاغری دارند. بازوها و پاهای آنها در نگاه کلی لاغر و بلند است. اندام آنها معمولا از کمر به بالا بزرگتر از کمر به پایین به نظر می رسد. دست ها و همچنین پاهای آنها قوی و بزرگ هستند.

صورت: خصوصیات صورت آنها معمولا جذاب ولی کوچک است استخوان گونه آنها قابل توجه و برجسته است. چشمانشان روی صورت دور از هم هستند. معمولا چشم هایشان دارای طیف خاکستری و یا در رنگ خاکستری یا آبیست و کمان ابروهای آنها نیز رو به پایین است. لب های آنها اغلب درشت و با لبخند بزرگ است. معمولا نوک بینی آنها به سمت پایین گرایش دارد و موهایشان نیز قهوه ای و رنگ پوست آنها ممکن است روشن باشد ولی به زرد نزدیک می شود.

خصوصیات ظاهری مردادی ها

بدن: معمولا مردادی ها قد بلند هستند ولی برخی از آنها نیز فیزیک کوتاهی دارند. در مورد ویژگی های ظاهری متولدین ماه ها برای مرداد باید گفت حتی اگر در یک جمع از همه کوتاه تر باشند، با این حال همه متوجه او خواهند شد. به طور معمول حرکات مغرورانه و یا حرکاتی که آنها را با اعتماد به نفس نشان می دهد، توجه ها را به خود جلب می کند. مردادی ها معمولا خود را در حالتی اشرافی نگه می دارند.

صورت: بیشتر مردادی ها خصوصیات گربه مانند به خصوص در صورتشان دارند. چشم هایشان گاهی اوقات درشت و در حالت مظنون نسبت به محیط اطراف به نظر می رسد و یا ممکن است حالتی چابک، براق و درخشان داشته باشد. رنگ چشم هایشان نیز می تواند در طیف خاکستری و یا آبی باشد. همیشه در چشم هایشان یک لبخند ساده دیده می شود، آنها سرشار از لذت هستند. وضعیت پوست آنها معمولا خوب است و رنگ پوستشان حاوی ته رنگ طلایی است.

خصوصیات ظاهری شهریوری ها

بدن: شهریوری ها معمولا فیزیک قابل توجه ای دارند و خیلی خوب حرکت می کنند. فقط پاهایشان ممکن است کوچک بوده و انگشت پاهایشان به سمت یکدیگر خم شده باشد که همین امر ممکن است موجب شود ظاهر راه رفتن آنها کنجکاوانه و یا عجیب به نظر برسد.

صورت: شهریوری ها معمولا صورت بیضی شکل و باریک دارند. رنگ مو آنها معمولا قهوه ای و چشمانشان دارای نگاه نافذ، تیز و درخشان و رنگ آن خاکستری یا عسلی است. معمولا بینی گوشتی دارند و اغلب نیمه بالایی سرشان شکل بهتری نسبت به نیمه پایین سرشان دارد. قسمت بالای سر آنها بزرگتر است که ذهن باهوش آنها را باورپذیرتر می کند. چانه زنان شهریوری ظریف و چانه مردان شهریوری نیز زنانه و ظریف به نظر می رسد که می تواند نشانه کنترل اندک فرد روی خودش باشد.

خصوصیات ظاهری مهر ماهی ها

بدن: ویژگی های ظاهری متولدین ماه ها برای مهرماهی ها را می توان اینگونه توصیف کرد: فیزیک بدنی آنها به طور قابل توجهی خوب است و معمولا قد بلند هستند. آنها معمولا دست ها و پاهای کوچک ولی زیبایی دارند، حتی این مورد در مردان مهرماهی هم صدق می کند.

صورت: معمولا پوست آنها شفاف و موهای خوبی هم دارند.  چشمانشان در هر رنگی که باشد ملایم و خونگرم به نظر می رسد. آنها لب های قابل توجه همراه با دندان های خوب دارند.

خصوصیات ظاهری آبان ماهی ها

بدن: گردن آنها معمولا کلفت و مشابه با گردن اردیبهشتی هاست. دست هایشان نیز مربع شکل و بزرگ است و به صورت معمول دست ها و بدن های گرمی دارند.

صورت: خصوصیات صورت آنها معمولا برجسته و فرم صورتشان زاویه دار است و ممکن است ابروهای پرپشتی داشته باشند. لب های گرمی داشته و موهایشان ته رنگ قرمز دارد که با قرار گرفتن در معرض نور خورشید مشخص می شود. معمولا موهایشان تیره است. استخوان چانه آنها برجسته و سرسخت به نظر می رسد که با خصوصیات اخلاقی آنها همخوانی دارد. وقتی به چشم هایشان نگاه می کنید نافذ، مشتاق، درخشان و خیره است.

خصوصیات ظاهری آذر ماهی ها

بدن: ویژگی های ظاهری متولدین ماه ها برای آذرماهی ها را می توانیم به این نحو توصیف کنیم: حرکت بدن آنها چابک و پرانرژی است وی استخوان ران آنها نیز منحصر به فرد و معمولا بلند است.

صورت: صورت آنها بیضی شکل و خوش فرم است. بینی آنها نیز ظاهر خوبی دارد، چشم هایشان باز و خالص است به نحوی که گویای همه چیز هستند. چشمان آذرماهی ها براق و سرشار از نشاط و شادی است و در عین حال به سرعت متوجه همه اتفاقات اطرافشان می شوند. آنها معمولا موهای تیره دارند که در نور ته رنگ قهوه ای طلایی تا قهوه ای مایل به قرمز را می توان در آن مشاهده کرد.

خصوصیات ظاهری دی ماهی ها

بدن: بدن دی ماهی ها همیشه خوب به نظر می رسد و استایل خاص خود را دارند.

صورت: آنها معمولا خوش چهره با چشمان جذابی هستند، به نحوی که گویی با چشمانشان می توانند با دیگران ارتباط برقرار کنند. فرم چشم های آنها گرد است و رنگ پوستشان معمولا زیتونی و سبزه است.

خصوصیات ظاهری بهمنی ها

بدن: آنها معمولا بلند قامت هستند و اغلب به شکل ساده ، راحت و صمیمانه حرکت می کنند. ممکن است ظاهر محزونی داشته باشند چرا که سرشان حالت افتاده ای دارد.

صورت: بهمنی ها معمولا خصوصیات صورت متفاوتی دارند. چشم هایشان بی احساس ولی خونگرم، روشن و سالم است.مژه های آنها ظاهری افتاده دارد و معمولا خانم های بهمنی نیاز به فرمژه پیدا می کنند. ابروهای آنها نیز به شکل مربعی شکل گرفته و پوست خیلی خوبی دارند.

خصوصیات ظاهری اسفندی ها

بدن: ویژگی های ظاهری متولدین ماه ها برای اسفندی ها را می توان گفت به صورت کلی افراد کوتاه قامت و سرسختی هستند. پاهای بزرگ داشته و ممکن است ظاهر پرانتزی داشته باشد. آنها مثل ماهی راه می روند بدین معنی که گام های کوتاه برداشته و وزن را از یک پا روی پا دیگر می اندازند.

صورت: چهره آنها صاف و نرم است و ممکن است چال گونه داشته باشند. بسیاری از اسفندماهی ها چشم روشن داشته و به خصوص چشم آبی هستند. گاهی اوقات چشم های آنها حالت غمگین دارد. ممکن است گوش های بزرگ داشته و بینی شان بزرگ یا صاف به نظر برسد، موهایشان نیز ابریشمی و سالم است. پوست آنها مدت طولانی تری جوان می ماند و رنگ آن روشن تا متوسط است و ظاهر و احساسی نرم و لطیف دارد.

منبع: عرشه آنلاین

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: