فال شیخ بهایی | فال و طالع بینی شیخ بهایی

فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 15 اسفند ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

فال شیخ بهایی و طالع بینی درباره فردای خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید.

کدخبر : 13728
سایت سرگرمی روز :

فال شیخ بهایی یکی از کامل ترین و جامع ترین فال های پر طرفدار در بین ما ایرانیان است. ما در سایت سرگرمی روز سعی کرده ایم فال شیخ بهایی را به صورت روزانه و دقیق برای شما عزیزان آماده و تقدیمتان کنیم؛ در ادامه فال خود را میخوانید.

 

فال شیخ بهایی فردا متولدین فروردین ماه

امروز تقریبا برای شما آسان است که احساسات شخص دیگری را تحقیر کنید ، اما اگر بی ملاحظه باشید ،خیلی زود با عملی انتقام جویانه مواجه خواهید شد. اشکال روش شما در این است که کار خودتان را دست کم می گیرید. اگر واقعا می خواهید که در آینده موفق باشید ،باید زمان کافی برای برقرار کردن ارتباط عاطفی با شخصی که دوست دارید بگذارید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین اردیبهشت ماه

شما وقتی هنگام رسیدگی کردن به مسئل مالی تان با ناسازگاری روبرو می شوید ، دوست دارید که راحت و بی خیال باشید ، البته اتفاق خطرناکی هم نخواهد افتاد. این موضوع فقط در مورد مسائل مالی صدق نمی کند ، بلکه در مورد شخصی هم که شما بر او نظارت دارد اتفاق می افتد. تا زمانی که احساس امنیت را در خودتان به وجود نیاورده اید حرکت کردن برای شما مشکل است.

فال شیخ بهایی فردا متولدین خرداد ماه

شما امروز به قدری باهوش و جذاب هستید که به آسانی می توانید از خود بی خود شده و شخص دیگری را بسیار زیاد تحت فشار قرار دهید. اشخاص دیگر در حالیکه نسبت به آنچه که ظاهر می شود شما را بسیار غافلگیر می کنند ، به اندازه شما آسان گیر نیستند. تا زمانی که این انرژی فرو نخوابیده ، سعی نکنید از احساساتی که شما را تحریک می کنند کناره گیری کنید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین تیر ماه

شما متن های پیچیده ای را از ذهن خودتان می نویسید ، اما وفتی که این حوادث رمانتیک حقیقت پیدا می کنند ، نگران خواهید شد. زمانی این اتفاق می افتد که علایق شما احساسات شخص دیگری را تغذیه می کنند و نشان دهنده ترسهای شما هستند. به جای اینکه سعی کنی این نوشته هایتان را برای خودتان نگه دارید ، آنها را با یک دوست سهیم شوید. این کار باعث می شود که نگرشهای منفی از شما دور شوند.

فال شیخ بهایی فردا متولدین مرداد ماه

احتمال دارد که دوستان شما امروز نسبت به همیشه دوستانه تر با شما برخورد کنند ، اما شما هنوز صداقت آنها را باور نکرده اید. شاید شما می ترسید شخصی که به شما خیلی نزدیک شده می خواهد از احساسات قلبی شما سوءاستفاده کند ، اما احساس ناامنی خود شما باعث ایجاد تزلزل در افراد دیگر هم می شود. نداشتن پشتیبان مایه ناراحتی شماست. به مکانی خوب بروید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین شهریور ماه

شما امروز می توانید اثری بلند مدت در رفتارهای کوتاه مدت خود داشته باشید. این کار به شما این فرصت را می دهد تا با تغییرات کوچک به نتایج بزرگی برسید. اما کمتر احتمال دارد که شما اکنون مسئولیت مهمی را قبول کنید زیرا که شما می خواهید آزاد باشید تا اختیارات خودتان را کشف کنید. اگر هنوز مطمئن نیستید به کسی جواب مثبت ندهید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین مهر ماه

شما انتخابهای زیادی پیش رو دارید و می خواهید که قبل از اینکه پیشرفت خود را محدود کنید تمام آنها را امتحان کنید. اما اگر شما چیزی را که بسیار آن را می طلبید به دست آورید ، می توانید فکرتان را با آن کاملا مشغول کنید. مواظب باشید که خیلی دلبسته آنچه که دوست دارید نشوید. فقط کمی آرام باشید و اجازه بدهید که امروز را به فردا برسانید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین آبان ماه

دیگران احساسات شما و خودشان را به آن اندازه که شما جدی می گیرید ، جدی نمی گیرند. اگر که شما بخواهید به آنها بگویید که روششان اشتباه است بیشتر از شما فاصله می گیرند. سعی نکنید که با مجبور کردن دیگران به همفکری با شما آنها را زیر نظر بگیرید. قبول کردن تفاوتهای انسانها جهان متفاوتی برای شما به وجود می آورد.

فال شیخ بهایی فردا متولدین آذر ماه

یک نفر در حالیکه امروز دور و بر شما می پلکد ، شما را کاملا خسته کرده است. اگر نمی توانید از شر مزاحمتهایش خلاص شوید ، بدون اینکه سعی کنید او را متوقف کنید کاری را که او انجام می دهد را تحسین کنید. آنچه که به نظر شما دخالت های بیش از حد به حساب می آمد اکنون می تواند مثل شور و هیجاناتی بی ضرر خیلی هم خوب باشد.

فال شیخ بهایی فردا متولدین دی ماه

اگر شدت احساسات عاطفی شما نسبت به قبل بیشتر شود ، بیشتر می توانید با دیگران روبرو شوید. حتی اگر شما به تنهایی سعی کنید که رابطه ای شیرین تر برقرار کنید ، افراد دیگر شاید از این کار هراس داشته باشند. پنهان کردن احساسات به طور کامل تنها راه حل نیست ، اما اگر اکنون این احساسات را به آرامی آشکار سازید بهتر از این است که مکنونات قلبی تان را بدون مانع محسوسی افشا کنید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین بهمن ماه

امروز بهتر است که بین عقل و احساستان تعادلی به وجود بیاید ، اما برای شما راحت تر است که با عقل تصمیم گیری کنید تا با احساس. اگر شما احساسات واقعی تان را با حاضر جوابی کنایه دار مخفی کنید ، پایه ریزی کردن برای روابط دوستی های مهم سخت تر خواهد شد. از طرف دیگر اگر اکنون آنچه را که می خواهید با دیگران تقسیم کنید ، شاید سرعت رسیدن به آروزهای تان بییشتر شود.

فال شیخ بهایی فردا متولدین اسفند ماه

شما کارهای شخصی برای انجام دادن در منزل دارید و دوست دارید که پروژه ای خلاقانه را شروع کنید. متأسفانه آنچه که امروز شما شروع می کنید تا انجام دهید فردا با مشکل مواجه می شود. اما باریک بینی در تصمیم گیریهای تان و آینده نگری شما را قادر می سازد در زمانی که حتی فکرش را هم نمی کنید پیشرفت کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • سمیه🌷
    0

    میدونم میخوای عصبیم کنی اما ادم بدبختی هستی