طالع بینی | طالع بینی و فال

طالع بینی | متولدین این 3 ماه بی وفاترین و خیانت کارترین آدمای روی زمین اند

بر کسی پوشیده نیست که طالع بینی می تواند بینشی از زندگی و شخصیت ما ارائه دهد، اما همچنین می تواند چیزهای زیادی را در مورد روابط ما آشکار کند. در حالی که خیانت هرگز چیز خوبی نیست، این اتفاقی است که در روابط رخ می دهد و علائم زودیاک که به احتمال زیاد خیانت می کنند ممکن است شما را شگفت زده کنند. اگر کنجکاو هستید که کدام نشانه های زودیاک بیشتر خیانت می کنند، به جای درستی آمده اید.

کدخبر : 13882
سایت سرگرمی روز :

در این مقاله، ما نگاهی به سه علامت زودیاک می اندازیم که بیشتر احتمال دارد خیانت کنند و چرا. ما ویژگی ها، نقاط قوت و ضعف آنها را در نظر خواهیم گرفت، همچنین آنچه آنها را بیشتر از سایر نشانه ها مستعد خیانت می کند. پس از مطالعه، باید درک بهتری از این که چرا این علائم ممکن است بیشتر در معرض خیانت باشند و چه ویژگی هایی با دیگر علائم زودیاک خیانت دارند، داشته باشید. بنابراین اگر فکر می‌کنید کدام نشانه‌های زودیاک بیشتر خیانت می‌کنند یا یکی از شرکای شما یکی از این نشانه‌ها را دارد، ادامه مطلب را بخوانید!

بی وفاترین علائم زودیاک کدامند؟

علامت های قوس، جوزا و برج حمل به بی وفایی معروف هستند. این سه علامت زودیاک به غیرقابل اعتماد بودن و غیرقابل پیش بینی بودن در روابط خود شهرت دارند و به همین دلیل احتمال خیانت به شریک زندگی خود را افزایش می دهند.

  •      قوس (آذرماه ): متولدین این علامت به خاطر طبیعت ماجراجو و عشق به آزادی معروف هستند. این باعث می شود که آنها در روابط خود دچار انحراف شوند زیرا همیشه به دنبال تجربیات جدید هستند. آنها می توانند به راحتی خسته شوند، بنابراین برای علاقه مندی به یک رابطه تک همسری نیاز به تحریک زیادی دارند.
  •      جوزا (خردادماه ): جوزاها به دو چهره بودن و تصمیم گیری سخت معروف هستند. آنها ممکن است به طور همزمان جذب افراد مختلفی شوند و برایشان سخت باشد که فقط به یک نفر متعهد شوند. آنها می توانند عشوه گر و اغواگر باشند که اگر رفتار خود را کنترل نکنند می تواند آنها را به دردسر بیندازد.
  •      برج حمل (فروردین ماه ): برج قوچ علامت قوچ است که حیوانی است که عاشق پرسه زدن و اکتشاف است. این غریزه اغلب در رابطه با روابط به خیانت ترجمه می شود. برج حمل می تواند تکانشی باشد و قبل از فکر کردن عمل کند، که اگر وقت نگذارند و عواقب اعمال خود را در نظر نگیرند، می تواند آنها را به مسیر اشتباه سوق دهد.

به طور کلی، این سه علامت زودیاک دارای ویژگی هایی هستند که آنها را بیشتر در معرض خیانت در روابط قرار می دهد. اگر در هر یک از این دسته بندی ها قرار می گیرید، مهم است که انگیزه های خود را کنترل کنید و از خطرات احتمالی خیانت آگاه باشید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: