تست شخصیت شناسی | تست روانشناسی

تست شخصیت شناسی | کدام عنصر در شما غالب است؟ و چه صفتی صفت بارز شماست؟

هر فرد، کم و بیش، دارای صفات چهار عنصر اساسی است: آب، خاک، آتش و هوا.

کدخبر : 13961
سایت سرگرمی روز :

نسبت آنها تا حد زیادی تعیین کننده ویژگی های شخصیتی فردی است، مانند خلق و خو یا منش. یافتن اینکه کدام عنصر در شما غالب است و کدام ویژگی ها کلیدی هستند به شما در تست شخصیت شناسی کمک می کند. سریع تصمیم بگیرید و نتیجه آزمایش را نادیده نگیرید. این بر اساس انتخاب های شما است و چیزهای زیادی در مورد ویژگی های مخفی شما به شما می گوید.

تصویر شماره 1

عنصر شما هوا است. ویژگی های بارز چنین شخصیت هایی سبکی، تحرک، حرکت ابدی به جلو،  خودانگیختگی است . اینها افراد اجتماعی و جذابی هستند که همیشه دوستان زیادی با آنها دارند.

شما عاشق شرکت های شاد و سرگرمی های بیهوده هستید. برای شما سخت است که در جای خود بمانید؛ برای این افراد، روتین مساوی است با ناپدید شدن. عیب افراد متعلق به عنصر هوا عدم جدیت است، آنها ناپایدار هستند. ایجاد رابطه با این فرد دشوار است زیرا اگر رابطه کمی خسته کننده و یکنواخت شود، از کسالت و زندگی روزمره فرار می کند.

تصویر شماره 2

عنصر آتش دارای ویژگی های رهبری برجسته است. طبیعت به این افراد خلق و خوی پرشور و میل به متمایز شدن در میان جمعیت داده است. سخت است که متوجه نشوید: شما هر کاری که ممکن است انجام می دهید تا بهتر از دیگران به نظر برسید.

افراد آتشین قاطع، پرانرژی هستند و نمی خواهند نقش دوم را بازی کنند. گاهی اوقات مقابله با آنها دشوار است زیرا آنها خودخواه، اغلب انعطاف ناپذیر، سرسخت، ناتوان از گفتگوی سازنده هستند و معتقدند که تنها نظر آنها درست است.

تصویر شماره 3

عنصر زمین موجودی عاقل و خردمند است و مستعد احساسات گرایی نیست. این به زندگی کمک زیادی می کند: چیز کمی وجود دارد که می تواند این شخصیت را از تعادل خارج کند. اگر هوشیارانه به چیزها نگاه کنید، تقریباً غیرممکن است که خودتان را فریب دهید: ذهن تیزبینی دارید که به شما کمک می کند مردم را مانند یک کتاب باز بخوانید.

معایب افراد با خلق و خوی مشابه عبارتند از احتیاط بیش از حد، سردی، ناتوانی در نشان دادن مهربانی،  عشق و مراقبت.

تصویر شماره 4

آب عنصر شماست. مشخصه شما رویایی و رمانتیسم است. شما مردم را دوست دارید، زندگی را دوست دارید، آرزوی عشقی بزرگ و فداکارانه را دارید. در زندگی، اغلب قربانی فریب می شوید، زیرا فقط خوبی های دیگران را می بینید و از کاستی ها و گاهی اوقات بدی های شریک زندگی خود چشم پوشی می کنید.

شما یک رگه خلاقانه قوی دارید: افراد عنصر آب به راحتی احساسات خود را در شعر، نقاشی، موسیقی و سایر اشکال هنری بیان می کنند. چنین افرادی کاملاً خود را وقف خانواده می کنند. چنین افرادی به شریک زندگی خود بسیار وفادار هستند و زمانی که از خوشبختی شخصی خود دفاع می کنند آماده انجام هر کاری هستند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • امیرعلی
    0

    آب آب آب!!
    قشنگه البته توضیح درمورد آب🌹

  • ناشناس
    0