فال روز | فال روزانه

فال روزانه 23 اسفند ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال و طالع بینی فردای خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 14100
سایت سرگرمی روز :

پیش بینی های فال روزانه خود را در سایت سرگرمی روز  بخوانید.آیا ستاره ها به نفع شما هستند؟

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماهی عزیز... امروز سعی کنید آرامش از دست رفته خود را با رهاکردن زندگی ماشینی و مدرن بازیابی کنید. گوشی تلفن همراهتان را کنار بگذارید و سعی کنید امروز را به نویسندگی بپردازید یا به جای استفاده از ماشین پیاده‌روی کنید. امروز را به حرف زدن راجب بحث‌های مهم زندگیتان با کسی که دوستش دارید نپردازید زیرا امروز زمان مناسبی نیست.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیز... امروز انگار همه دنبال دردسر می گردند و منتظر اشاره ای هستند تا دعوا به راه بیندازند و شما نمی‌دانید برای این که خودتان را از این معرکه نجات دهید تا چه حد باید فاصله تان را با آنها حفظ کنید. با این حال امروز بخت با شما یار است و جذابیتی بیش از همیشه دارید که می‌تواند در این روز آشفته کمک زیادی به شما بکند. سعی نکنید به خاطر دیگران خود واقعیتان را از کسی مخفی کنید؛ به قول جان لنون این که عجیب نباشید عجیب است! شاید به دلیل وضعیت امروز نگران این باشید که روابطتان تحت تاثیر قرار بگیرند و حتی تصمیم بگیرید از دیدن کسی که دوست دارید فرار کنید تا مبادا مجبور باشید با این مشکلات مواجه شوید؛ بهتر است تا این مشکلات تازه هستند آنها را حل کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

خردادماهی عزیز... امروز شانس از سر و رویتان خواهد بارید. یکی از اهداف بلند مدت شما، درست آنجا که انتظارش را ندارید، برآورده خواهد شد و به نتیجه مطلوب شما خواهد رسید. این روزها تا می‌توانید فعالیت های گروهی تان را بیشتر کنید، به خصوص آنهایی که با موضوعات سیاسی و اجتماعی در ارتباطند. از آنجا که امروز روز پر مشغله ای را پیش رو خواهید داشت، شب زودتر به رختخواب بروید تا خستگی‌تان جبران شود و فردا بتوانید با انرژی کافی روز دیگری را آغاز کنید.

فال روزانه متولدین تیر

تیرماهی عزیز... امروز ممکن است دوستانتان طوری رفتار کنند که انگار برای ناراحت نکردن شما موضوع مهمی را نادیده گرفته اند. با این حال شما به طور غریزی وقتی دیگران دارند رازی را از شما مخفی می‌کنند متوجه این مسئله می‌شوید و اصلا دوست ندارید کسی برایتان نقش بازی کند. متاسفانه در حال حاضر ممکن است انگیزه و دلیل کارهای دیگران را اشتباه برداشت کنید، پس بهتر است به تردیدهای خود اهمیت ندهید. بهترین کار این است که به دیگران همان قدر که انتظار دارید با شما به احترام رفتار شود احترام بگذارید. برای رها کردن ذهن خودتان از افکار آشفته ای که ذهن‌تان را پر کرده‌اند به پیاده‌روی رفته و هوای تازه‌ای استشمام کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

مردادماهی عزیز... امروز کمی ناامید به نظر می رسید و حتی ممکن است بی دلیل از دست یکی از عزیزان تان ناراحت و عصبی شوید اما سعی کنید خودتان را کنترل کنید و بر اساس احساسات منفی خود تصمیم نگیرید. اگر عجولانه و بی فکر عمل کنید، نتایج بدی برایتان به همراه خواهد داشت. در رابطه عاطفی خود دچار ابهام شده‌اید. نمی‌دانید چه کنید اما یادتان باشد که با نشستن و فکر کردن، هیچ اتفاق خوشایند و رضایت بخشی برایتان به خودی خود نخواهد افتاد. اگر به دنبال شریک زندگی ایده‌آل خود هستید، از همین حالا قدم اول را بردارید.

فال روزانه متولدین شهریور

شهریورماهی عزیز... اگر می‌خواهید در مورد موضوع حساسی با کسی صحبت کنید بهتر است تا جایی که می‌توانید احتیاط به خرج دهید. وقتی کلمه ها از دهانتان خارج شدند دیگر نمی‌توانید آنها را پس بگیرید، پس در انتخاب آنها دقت کنید. شما دلتان می‌خواهد که روابط عاطفیتان همان شکلی باشند که خودتان می‌خواهید و مایه آرامش و راحتی شما باشند، اما چنین چیزی همیشه هم امکان پذیر نیست. در حال حاضر بین شما و فردی که دوست دارید اختلافات و مشکلاتی وجود دارند که شاید به این سادگی ها هم حل نشوند. تنها چیزی که می‌تواند به بهتر شدن این وضعیت کمک کند گذشت زمان است. متاسفانه، همیشه همه چیز دقیقا همان طور که شما برنامه ریزی کرده‌اید پیش نخواهد رفت!

فال روزانه متولدین مهر

مهرماهی عزیز... سعی کنید در چنین روزی وقت تان را بیشتر به تنهایی خود اختصاص دهید و در مورد راهی که تمایل دارید در پیش بگیرید، خوب بیاندیشید. وقتتان را صرف افرادی که به شما اهمیت نمی‌دهند، نکنید. اتفاقاتی که اخیراً برای شما پیش آمده، تأثیر زیادی بر روحیه‌تان گذاشته است. اگر واقعا می‌خواهید از این مخمصه خلاص شوید، حال بهترین فرصت برای رهایی است. زندگی پر از تغییرات است و شما به زودی متوجه می‌شوید مشکلاتی که برایتان بوجود آمده نه تنها بر تجربه تان افزوده است بلکه مسیر روشن تری را برایتان باز خواهد کرد.

فال روزانه متولدین آبان

آبان ماهی عزیز... اخیرا بیش از عقل بر احساسات تان تکیه کرده‌اید و این موضوع ممکن است در چنین روزی برایتان دردسرساز شود اما نگران نشوید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صبر داشته باشید. اعتماد به نفس بالا و قدرت دو نیرویی است که می‌تواند عقل و احساس شما را در تعادل قرار دهد تا بتوانید تصمیم درست را بگیرید. اگر امروز برای اولین بار با فردی قرار دارید، پیشنهاد می‌کنیم که برای او هدیه یا چند شاخه گل ببرید تا تاثیر اولی که روی آن خواهید داشت، مثبت باشد.

فال روزانه متولدین آذر

آذرماهی عزیز... شرایط غیر منتظره‌ای امروز به وجود می‌آید که حسابی غافلگیرتان خواهد کرد. شما اطلاعاتی به دست می‌آورید که بسیار مفید هستند و ایده های تازه‌ای در ذهن شما ایجاد می‌کنند که می‌تواند باعث شود به تغییر کار، خانه و یا چیزهای دیگری که برایتان اهمیت دارند فکر کنید. قرار نیست امروز دیگران شما را به دنبال خود بکشند، آنها وقتی برای این کار ندارند، پس بیهوده منتظر نایستید و خودتان دست به کار شوید. اگر احساس می‌کنید به تفریح نیاز دارید خودتان زمینه آن را فراهم کنید.

فال روزانه متولدین دی

دی ماهی عزیز... شما می‌خواهید که همه نگاه عادلانه و بی طرفانه شما را در برخورد با تفاوت ها و اختلاف نظر ها ببینند، ولی به احتمال زیاد این تنها تصور شخصی خودتان است و آنقدرها هم که خودتان فکر می‌کنید در مورد این مسائل بیطرفانه قضاوت نمی‌کنید. در هر صورت حرف زدن در مورد این مسئله خیلی بهتر از سکوت کردن در رابطه با آن است، زیرا این سکوت می‌تواند شما را به مسیری اشتباه بکشاند. هرچند حرف زدن در این مورد می‌تواند در ابتا سخت باشد، ولی بهتر است از همان ابتدا با صداقت پیش بروید تا احترامی که انتظارش را دارید به دست بیاورید. مواظب باشید که امروز در هیچ کاری زیاده روی نکنید، حتی در عشق ورزیدن!

فال روزانه متولدین بهمن

بهمن ماهی عزیز... افکار رویاپردازانه را از سر خارج کنید و به عالم واقعیت برگردید. جزئیاتی را که قبلا نادیده گرفته‌اید ممکن امروز برایتان مشکل ساز شوند. کارهای عقب افتاده تان را بیش از این به تعویق نیندازید. همین حالا وقت انجام آنها فرا رسیده است. لباس های نشسته را بشویید، صورت حساب ها را پرداخت کنید، تماس هایی که باید می گرفتید را بگیرید. هر چقدر امروز کارهایتان را بیشتر تکمیل کنید فردا راحتتر خواهید بود. به جای این که تمام وقتتان را صرف خودتان کنید بهتر است به دیگران هم فکر کنید و برای عقاید و نظرات آنها همان طور که انتظار دارید به نظرات و عقاید خودتان احترام گذاشته شود ارزش قائل شوید.

فال روزانه متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز... اگر چه خوب است که به احساسات دیگران اهمیت دهید اما نباید خودتان را در این راه قربانی کنید. بین نیازهای خود و دیگران فاصله ای بیاندازید و اول از همه سعی کنید نیازهای خودتان را برآورده کنید. از بیان احساسات تان برای افرادی که به شما نزدیک هستند، نهراسید و از آنها کمک بگیرید. این را بدانید که دیگران قادر نیستند ذهن شما را بخوانند، پس انتظار بیهوده از آنها نداشته باشید و خودتان قدم اول را بردارید. با یکی از دوستان تان دیداری خواهید داشت که برایتان بسیار لذت بخش خواهد بود.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: