تست هوش | تست بینایی

تست بینایی | اگه بتونی این نوشته مبهم رو بخونی بیناییت هیچی مشکلی نداره و سالمی

تست بینایی سنجی با نوشته مبهم: از ابزارهایی که این روزها برای بررسی میزان قدرت بینایی در شبکه های اجتماعی و اینترنت در حال فراگیر شدن است، تصاویر توهم نوری هستند. همانطور که می دانید این تصاویر ممکن است سبب خطای چشم شوند و نتوانند آنچه که در واقعیت در تصویر وجود دارد را شناسایی کند. شما در تست بینایی سنجی با نوشته مبهم نیز شما با یک دیگر از تصاویر توهم نوری روبرو خواهید شد. طراح این تست معتقد است که تنها افراد متمرکز و نیز دقیق می توانند در کمتر از 3 ثانیه نوشته موجود در تصویر را شناسایی کنند.

کدخبر : 14337
سایت سرگرمی روز :

با نگاهی به شبکه های اجتماعی دریاففتیم که تست بینایی سنجی با نوشته مبهم از جمله چالش های تصویری است که در روزهای گذشته بسیار مورد توجه قرار گرفته است. پس از انتشار در فیس بوک، در مدت زمان بسیار کم، بیش از 1000 مرتبه همرسانی شد. اگر فکر می کنید فرد بسیار متمرکز و دقیقی هستید، تست بینایی سنجی با نوشته مبهم را از دست ندهید. این تست می تواند ادعای شما را اثبات یا رد کند.

تست بینایی با نوشته نامشخص

به واقع، تصاویر توهم نوری همان گونه که از اسمشان پیداست نوعی توهم تصویری است که توسط سیستم بینایی در تصاویر ایجاد می شود. باید بدانید که هر چه قدر سطح ادراک بالاتر باشد، سریعتر شما می توانید اصل و واقعیت تصویر را مورد شناسایی قرار دهید. تصاویر توهم نوری همیشه حس کنجکاوی را در بین مردم به ارمغان می آورد. جستجو در این تصاویر نه تنها افراد را کنجکاوتر می کند، بلکه می تواند عملکرد و فعالیت مغز و چشم را در شناخت پدیده ها بهبود ببخشد.

بنابراین با توجه به آنچه گفته شد در مطلب تست بینایی سنجی با نوشته مبهم، شما با یک تصویر توهم نوری روبرو هستید. آیا می توانید در کمتر از 3 ثانیه نوشته درون این تصویر را شناسایی کنید. به تصویر تست بینایی سنجی با نوشته مبهم با دقت نگاه کنید. یادتان باشد برای شناسایی نوشتار درون تصویر تنها 3 ثانیه فرصت دارید.

پاسخ تست بینایی سنجی با نوشته مبهم

شاید در ابتدا با دیدن تست بینایی نوشته نامشخص دچار ابهام و سردرگمی شدید. اما همانطور که اشاره شده افراد دقیق و متمرکز می توانند در زمان مشخص شده نوشته درون تصویر را شناسایی کنند. می توانید شانس خود را برای بار دوم نیز امتحان کنید. در پایان ما پاسخ را به شما ارائه خواهیم کرد.

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ تست بینایی نوشته نامشخص: نوشته درون متن عبارت I CANT SLEEPمی باشد.

منبع: چشمک
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: