فال شیخ بهایی | فال و طالع بینی شیخ بهایی

فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 27 اسفند ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

فال شیخ بهایی و طالع بینی درباره فردای خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید.

کدخبر : 14375
سایت سرگرمی روز :

فال شیخ بهایی یکی از کامل ترین و جامع ترین فال های پر طرفدار در بین ما ایرانیان است. ما در سایت سرگرمی روز سعی کرده ایم فال شیخ بهایی را به صورت روزانه و دقیق برای شما عزیزان آماده و تقدیمتان کنیم؛ در ادامه فال خود را میخوانید.

 

فال شیخ بهایی فردا متولدین فروردین

فروردین ماهی عزیز... امروز یک سورپرایز بزرگ انتظارتان را می‌کشد و شما را شوکه خواهد کرد. این سورپرایز می‌تواند مسیر زندگیتان را به طور کلی عوض کند. اگر فردی در زندگیتان است و مدتی است با هم دچار مشکل شده‌اید، با او تماس بگیرید و سعی کنید مشکل را با یکدیگر حل و فصل کنید. شاید این اختلاف، نقطه ای برای مستحکم‌تر کردن رابطه شما باشد.

 فال شیخ بهایی فردا متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیز... امروز با این که حال و حوصله انجام هیچ کاری را ندارید ولی مجبورید به سر کار رفته و کارهای عقب افتاده‌تان را انجام دهید. تنها مقصر پیش آمدن این وضعیت خودتان هستید. کافی بود که از روزهای قبل برنامه ریزی کوچکی انجام می‌دادید تا به همه کارهایتان برسید. امروز از لحاظ عاطفی روز شیرین برایتان خواهد بود. می‌توانید امشب با کسی که دوستش دارید قراری گذاشته و یک شام رمانتیک نوش جان کنید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین خرداد

خردادماهی عزیز... بیشتر ساعات امروز را با فکر کردن به عشق و روابط عاطفی خود خواهید گذاراند؛‌ شاید این تاثیر خواب‌هایی باشد که شب گذشته دیده‌اید. تفسیر خواب‌هایتان می‌تواند به شما در رمزگشایی ناخودآگاهتان کمک کند. برای این امر می‌توانید خواب‌هایتان را بنویسید و به وقایعی که هریک می‌تواند نشانه‌ای از افکار پنهان شما یا اضطراب‌ها و آرزوهیتان باشد پی ببرید. در مورد مسائل مالی نیز امروز روز تردید است. یک نفس عمیق بکشید و سعی کنید ذهن خود را به شکلی منطقی متمرکز نمایید تا درگیر ولخری‌های غیرمنطقی نشوید که می‌تواند برایتان دردسرساز شود.

فال شیخ بهایی فردا متولدین تیر

تیرماهی عزیز... شما فردی خوش‌بین هستید، اما دیگران این انتظار را از شما ندارند. شما پنهان کار نیستید، فقط بازگو کردن افکار خود را برای دیگران دوست ندارید. پیشنهاد می‌کنیم که فقط بر روی رسیدن به اهداف خود تمرکز کنید. شما به زودی تمام کار‌ها را به اتمام خواهید رساند.

 فال شیخ بهایی فردا متولدین مرداد

مردادماهی عزیز... بیقراری و آشفتگی دیروزتان دارد از بین می‌رود و همه چیز خیلی خوب و روبراه به نظر می‌رسد. امروز شما می‌خواهید دور و برتان شلوغ باشد، پس با دوستان و عزیزانتان همراه شوید و در خانه تنها نمانید. ارتباط داشتن با دیگران در حال حاضر بیش از هر چیز دیگری حالتان را خوب خواهد کرد. از ثبات و آرامش امروز خودتان لذت ببرید، اما مواظب باشید خودتان را درگیر بحث با کسی نکنید، زیرا دیگران به اندازه شما آرام نیستند و ممکن است با ایجاد تنش و نا آرامی حال خوبتان را بهم بریزند. یک راه فرار برای خود در نظر بگیرید و هر حظه که احساس خطر کردید بلافاصله خودتان را از مخمصه نجات دهید، قطعا شما در این زمینه مهارت زیادی دارد.

فال شیخ بهایی فردا متولدین شهریور

شهریورماهی عزیز... امروز ممکن است یکی از اطرافیانتان شما را درگیر درام شخصی خودش کند، مثلا شاید یکی از همکارانتان از شما بخواهد که او را در یک قرار کاری همراهی کنید. با وجود این که این تقاضا برایتان ناراحت کننده است نخواهید توانست به سادگی خودتان را از آن نجات دهید. خوشبختانه حضور شما حتی اگر نقش فعالی نداشته باشید هم اثرات مثبتی به همراه خواهد داشت. امروز تفکرات فلسفی می‌توانند شما را به دور دستها ببرنند، ولی برایتان لازم است که مثبت اندیشی خود را تقویت کنید. قبول کردن یک مسئولیت جدید برایتان مفید است، به خصوص اگر هم دارای جنبه های مادی و هم معنوی باشد. یوگا، فعالیت های هنری و مسابقات ورزشی به رشد شما کمک می‌کنند.

فال شیخ بهایی فردا متولدین مهر

مهرماهی عزیز... شما در زمینه حرفه ای پیشرفت های قابل توجهی داشته‌اید و طی چند سال گذشته به جایی رسیده اید که حتی فکرش را هم نمی کرده‌اید. اما حالا وقت آن رسیده است که در رابطه با منبع اصلی درآمدتان تصمیماتی جدی بگیرید. شاید مجبور باشید با تفکرات دوستانتان در این زمینه مخالفت کنید و از آنجایی که دلتان نمی‌خواهد آنها را از خود برانید خودتان را در موقعیتی دشوار گرفتار ببینید؛ اما شجاعت واقعی این است که برای رسیدن به اهدافتان حاضر شوید حتی تنهایی را به جان بخرید. چند روز پیش رو زمان خوبی برای پیدا کردن نیمه گمشده تان نخواهد بود، بهتر است پیش از گرفتن هر تصمیمی در این رابطه چند روزی دست نگه دارید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین آبان

آبان ماهی عزیز... امروز شما آماده هستید تا به سوی مقاصد تازه و هیجان انگیزی پیش بروید و دنیای جدیدی را کشف کنید، بهتر است در این مسیر با عجله و بی احتیاط پیش نروید تا دچار پشیمانی نشوید. احساس نگرانی عجیبی از اعماق درونتان امروز شما را آزار داده و شما را در وضعیت دشواری قرار می‌دهدکه تا حدی از میل شما به عشق و پذیرش ریشه می‌گیرد. البته که همه ما به عشق و احساس خواسته شدن نیاز داریم، ولی شما دارید با وابستگی احساسی بیش از اندازه اوضاع را پیچیده تر می‌کنید. هیچ راه حلی وجود ندارد که پاسخ همه سوال ها بوده و در مورد همه جوابگو باشد؛ به جای گشتن به دنبال راه حل کامل و بی نقص سعی کنید جنبه های مختلف این موضوع را بررسی کنید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین آذر

آذرماهی عزیز... به جای تمرکز روی چیزهایی که مانع پیشرفت شما شده اند افق دید خودتان را گسترش داده و آینده ای که می‌خواهید را در ذهن خود مجسم کنید و خودتان را با این نگرش منفی محدود نکنید. اگر سری به حساب بانکیتان بزنید خواهید دید که موجودیتان از آنچه انتظار داشته‌اید کمتر است. به احتمال زیاد خیلی نگران نخواهید شد، اما کمی ناراحتی اجتناب ناپذیر است. خودتان رابه خاطر این موضوع ناراحت نکنید، پول را همیشه می‌شود به دست آورد. آرامش خودتان را حفظ کنید و برای هزینه هایتان برنامه ریزی کنید. خرج های اضافه تان را برای مدتی حذف کنید و پولتان را تنها برای چیزهای ضروری خرج کنید. خیلی زود نتیجه‌این کار را خواهید گرفت و از آنچه انجام داده اید کاملا راضی خواهید بود.

فال شیخ بهایی فردا متولدین دی

دی ماهی عزیز... امروز کمی به خودتان فکر کنید. ببینید برای دوستانش خودتان چه کاری می‌توانید انجام دهید. مثلا شاخه گلی برای شاد کردن خود بخرید یا کارهایی از این قبیل. این چند روز شما آنقدر سرگرم فکر کردن به احتیاجات گروه بوده‌اید که رسیدگی کردن به خودتان را به کلی فراموش کرده‌اید. امروز از آن روزهایی است که دلتان می‌خواهد دور و برتان پر از آدم باشد و حال و حوصله خانه نشینی را ندارید و ممکن است اگر در خانه بمانید دعوا درست کنید. عشق‌تان را با خود همراه کنید و به مهمانی بروید، بیرون از خانه با دوستانتان قرار بگذارید یا هر کار دیگری که از آن لذت می برید را انجام دهید. روزهای باقی مانده این ماه برای شما روزهای پرمشغله ای خواهند بود، پس از فرصتی که دست داده خوب استفاده کرده و تا می‌توانید استراحت کنید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین بهمن

بهمن ماهی عزیز... اگر مسئله‌ای عاطفی باعث رنجش خاطرتان شده است به دنبال راه حلی برای برطرف کردن آن باشید. ماندن در این وضعیت چندان برای حال روحیتان مناسب نیست. راه های غیر منطقی مثل پرخوری عصبی گزینه خوبی نیستند و به حل این موضوع کمک نمی‌کنند. چنین کارهایی تنها سرپوشی موقت برای مشکل شما هستند و دیر یا زود این زخم دوباره سر باز خواهد کرد. مشکل را از ریشه برکنده و شادی و سرزندگی را جایگزین آن کنید. همه ما تمام مدت داریم با سختی‌ها و مشکلات دست و پنجه نرم می‌کنیم، ولی کمتر کسی است که بتواند خوشبختی ها و نعمت هایی که در کنار این مشکلات دارد را دیده و از آنها لذت ببرد. شما هم سعی کنید بخش های زیبای کتاب زندگیتان را ببینید و از آنها لذت ببرید.

فال شیخ بهایی فردا متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز... حس ماجراجویی‌تان شکوفا شده شده است. به دنبال یافتن پاسخی برای تمامی سوال‌هایتان هستید و دوست دارید که همه چیز را کشف کنید. صحبت و گپ زدن با دوستان و همکاران، ایده‌های جدیدی را به ذهن شما می‌آورد. ذهن‌تان را از مسائل قدیمی خالی کنید تا جا برای ایده‌های جدید باز شود. هرگز فراموش نکنید که هیچ چیز غیر ممکن نیست. اگر به فردی علاقه مند شده و در تصور خود او را در دور دست می‌بینید اشتباه کرده‌اید. هر چیزی را با تلاش می‌توان بدست آورد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: