دختر کوچولوی آقا ماشالا تو سریال خانه به دوش بعد 20 سال ماشالا چه خانمی شده

تصاویری از نگین اوشانره بازیگر خردسال نقش سحر در سریال خاطره انگیز خانه‌به‌دوش بعد از بیست سال را ببینید.

کدخبر : 14376
سایت سرگرمی روز :

نگین اوشانره کیست و الان کجاست

خانه به دوش یک مجموعه تلویزیونی ایرانی است که در ماه رمضان سال ۱۳۸۳ شمسی به نویسندگی و کارگردانی رضا عطاران از شبکه سه سیما پخش شد. این مجموعه تلویزیونی در سال‌های نیز بعد بار‌ها شبکه آی‌فیلم بازپخش شده است. او فارغ التحصیل کارشناسی کارگردانی و بازیگری است.

سوابق بازیگری نگین اوشانره

اوشانره از کودکی وارد بازیگری شده و تاکنون در سریال هایی چون خانه به دوش و مجموعه و خداوند عشق را آفرید در سال ۱۳۸۴ ایفای نقش کرده است در سریال «و‌خداوند عشق را آفرید» و در سریال راه شب به کارگردانی داریوش فرهنگ در کنار بازیگرانی نظیر ناصر ممدوح، شیوا خنیاگر، داریوش فرهنگ و محمدعلی کشاورز ایفای نقش کرده است نیز بازی کرده است.

او بعد از بازی در چند سریال دیگر در هیچ فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی دیده نشده و خبر هنری از او منتشر نشده است

بیوگرافی نگین اوشانره

نگین اوشانره متولد سال ۱۳۷۶ در تهران بوده و دارای مدرک کارشناس بازیگری و کارگردانی می باشد. او با بازی در نقش سحر دختر کوچک اقاماشاالله در بین مخاطبان مشهور شد.

نحوه بازیگر شدن

نگین‌اوشانره از کودکی وارد بازیگری شده و تاکنون در سریال هایی چون خانه به دوش و مجموعه و خداوند عشق را آفرید در سال ۱۳۸۴ ایفای نقش کرده است در سریال «و‌ خداوند عشق را آفرید» و در سریال راه شب به کارگردانی داریوش فرهنگ در کنار بازیگرانی نظیر ناصر ممدوح، شیوا خنیاگر، داریوش فرهنگ و محمدعلی کشاورز ایفای نقش کرده است نیز بازی کرده است.

او بعد از بازی در چند سریال دیگر در هیچ فیلم سینمایی و سریال تلویزیونی دیده نشده و خبر هنری از او منتشر نشده است

ازدواج و همسر نگین اوشانره

درباره زندگی شخصی و خصوصی او تاکنون خبری منتشر نشده و اخبار جدیدی نیز درباره فعالیت ها و فیلم های او موجود نیست

نگین اوشانره بازیگر نقش سحر در سریال خانه به دوش

خانم اوشانره در نقش سحر دختر کوچک آقا ماشاله با بازی حمید لولایی در سریال خانه به دوش خوش درخشید. او در هنگام بازی در این سریال تنها ۵ سال داشت. این سریال به کارگردانی رضا عطاران حضور داشته و اولین بازی رسمی خود را در سال ۱۳۸۳ در سریال خانه به دوش بازی به کارگردانی رضا عطاران بازی کرد.

سریال خانه به دوش در ایام ماه مبارک رمضان سال ۱۳۸۳ از شبکه سه سیما پخش شد که وی که توانست درخشش خوبی در این سریال داشته باشید

حمید لولایی ، مریم امیرجلالی ، علی صادقی و اناهیتا همتی نیز از دیگر بازیکران این مجموعه بودند

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: