فوری/ دارندگان خودرو بخوانند | این خودروها توقیف خواهند شد

سرهنگ حمداله رحمتی پور روز یکشنبه ۲۷ اسفند اظهار کرد: برابر ماده ۲۸ قانون رسیدگی به تخلفات رانندگی، پلیس راهور موظف است صورت وضعیت تخلفات سالانه را از طریق تجهیزات و سامانه‌های الکترونیکی، مخابراتی و... به مالکان وسایل نقلیه اطلاع رسانی کند.

کدخبر : 14418
سایت سرگرمی روز :

وی افزود: از این رو و با استناد به ماده فوق و در راستای آگاهی بخشی به مالکین وسایل نقلیه و از سوی دیگر با توجه به ایام پایانی سال و به جهت جلوگیری از افزایش تخلفات رانندگان و پیشگیری از ثبت شکایت سیستمی مبلغ صورت وضعیت تخلفات رانندگی از سوی پلیس راهور فراجا با سرشماره ۹۸۱۱۰۱۲۰۲۰ ارسال شده است.

 رئیس پلیس راهور استان البرز افزود: این پیامک صرفا جهت اطلاع مالکین وسایل نقلیه از صورت وضعیت تخلفات خودرو ارسال شده و اعمال قانون جدیدی صورت نگرفته است، از این رو نیازی به مراجعه حضوری به پلیس راهور و دفاتر پلیس ۱۰+ نیست.

سرهنگ رحمتی پور خاطرنشان کرد: بر اساس قانون، چنانچه مبلغ تخلفات رانندگی وسیله نقلیه‌ای به بیش از ۳۰ میلیون ریال برسد نسبت به توقیف سیستمی و فیزیکی وسایل نقلیه توسط پلیس اقدام می شود.

رئیس پلیس راهور البرز گفت:  برابر تدابیر ریاست محترم پلیس راهور فراجا در ایام نوروز و تا پایان طرح نوروزی ۱۴۰۳ پلیس راهور (۱۴ فروردین ماه) هیچ خودرویی در این خصوص توقیف نخواهد شد، اما توصیه می‌کنیم رانندگان و مالکین محترم وسایل نقلیه ای که خودروی ایشان دارای مبلغ خلافی بیش از ۳۰ میلیون ریال است نسبت به رفع شکایت خودرو اقدام‌ نمایند.

منبع: ایسنا
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: