فال سلامت | فال سلامت فردا

فال سلامت 29 اسفندماه | پیشگویی های جالب از اوضاع سلامت فردای خود را بخوانید

فال سلامت دقیق و روزانه و یک پیشگویی برای فردای خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید.

کدخبر : 14466
سایت سرگرمی روز :

فال سلامت یک روش پیش‌بینی و مشاوره درباره وضعیت سلامتی فرد است. با استفاده از این فال، افراد می‌توانند سوالات مربوط به سلامت خود را مطرح کرده و اطلاعات و راهنمایی‌هایی درباره وضعیت جسمانی و روانی خود دریافت کنند. از طریق ارائه نمادها، تصاویر یا کارت‌هایی مرتبط، فال سلامت به افراد کمک می‌کند تا بهترین راهکارها برای حفظ و بهبود سلامت خود را بشناسند. البته باید یادآوری کنم که فال سلامت تنها یک ابزار تفریحی است و در برابر نظر پزشک و مشاوران متخصص، جایگزین نمی‌شود.

 

فال سلامت فردا متولد فروردین

هر چیزی که روی کاغذ خوب به نظر می رسد لزوما برای شما خوب نیست. اما، برای دانستن این موضوع، به کارت ها نیازی نداشتید!

هنگام تصمیم گیری، این سوال را از خود بپرسید: «چه چیزی برای من مفید است؟» به یاد داشته باشید شما شایسته این هستید که زندگی تان هم زمان هم از نظر مالی، و هم معنوی و خلاقیت کامل باشد.

به این ترتیب، دروغ و فریب می تواند یک موضوع مهم برای شما در جبهه بین فردی باشد. جهان دارد چیزی را به شما نشان می دهد که دیگر یک هم ارتعاش با شما و زندگی تان نیست.

از حرکت متفاوت نترسید! متفاوت انتخاب کنید. در اولویت قرار دادن سلامت روان خود بر همه چیز، تردید نکنید. از آنچه کائنات به شما نشان می دهد آگاه شوید، حتی اگر باعث ناراحتی در درون تان شود.

فال سلامت فردا متولد اردیبهشت

بادهای تغییر دوباره در جهت شما می وزند. شما در این زمان دو گزینه دارید. می توانید از آن با عشق و صراحت استقبال کنید، یا اجازه دهید ترس حرکت بعدی شما را دیکته کند.

مزایای انتخاب گزینه اول، شادی بیشتر، لذت بیشتر، سبکی بیشتر و روشنایی بیشتر خواهد بود.

به عنوان یک تمرین معنوی، از راهنمایان روحی خود استفاده کنید و حس کنترل کاذب خود را همراه با تصورات سفت و سخت خود در مورد اینکه هر چیز باید چگونه باشد یا نباشد، به آن ها بسپارید.

پذیرفتن زندگی بر اساس شرایط زندگی، واقعیت شما را به روش‌ هایی بیش از آنچه تصور می‌ کنید، تغییر می‌ دهد.

فال سلامت فردا متولد خرداد

شما از این فشار و کشمکش های مداوم خسته شده اید. شما از اینکه دائما در حال دویدن هستید، خسته شده اید. شما از برون سپاری شادی خود خسته شده اید.

کاری که باید در هفته‌ های آینده انجام دهید این است که وارد نقش ناظر شوید. برای آگاهی از ویژگی های سمی خود و همه راه هایی که از طریق آن ها به طور فعال شادی تان را خراب می کنید، ناظر و تماشاگر باشید.

بله، راهی برای برقراری ارتباط سالم وجود دارد. شما فقط باید بفهمید که «تعادل» برای شما چه معنایی دارد و چگونه می توانید ترازوی رابطه خود را متعادل نگه دارید.

فال سلامت فردا متولد تیر

شگفت انگیز است که چگونه زندگی راهی برای تحقق جسورانه ترین رویاهای شما پیدا می کند! شما همه چیز را در مورد چرخاندن چرخ بخت و اقبال تان می دانید، اینطور نیست؟

بنابراین، یک لحظه نفس بکشید و در همه چیز حاضر باشید. لحظه ای وقت بگذارید و قدردانی کنید که اکنون در واقعیتی هستید که مدت ها پیش برای خود متجلی کرده اید.

آنچه کائنات به شما یادآوری می کند، این است که وقت آن است که فضایی برای شادی بیشتر، خلاقیت بیشتر، فراوانی بیشتر، لذت بیشتر و بازی بیشتر ایجاد کنید.  جهان برای شاهکار شما آماده است!

فال سلامت فردا متولد مرداد

شما از حرف های بی فکر و بی پایه و اساس خسته شده اید. شما از شایعات و صحبت های پوچ خسته شده اید. از اینکه وانمود کنید به یک سری چیزها اهمیت می دهید خسته شده اید.

این پیام، ندای شماست تا نگاه تان را به درون برگردانید. برای اینکه به خودتان زمان لازم را بدهید و نفس بکشید. برای زدن دکمه تنظیم مجدد به روشی که احساس می کنید به آن فراخوانده شده اید.

فرش قرمزی برای شما پهن شده است. وقت آن است که وارد دوران طلایی خود شوید! چای بنوشید و دنیا را تماشا کنید!

فال سلامت فردا متولد شهریور

اگر مجبور بودید آنچه را که دو سال گذشته به شما آموخته است خلاصه کنید، قطعا می گویید: «دنبال نکنید، جذب کنید!»

می‌ دانید که زمان‌ بندی الهی همیشه به نفع شما کار می‌ کند و هر چیزی که نیاز دارید و می‌خواهید، به موقع وارد زندگی تان می شود.

بنابراین، یک قدم به عقب برگردید و اجازه دهید کائنات کارش را انجام دهد. عقب نشینی کنید و اجازه دهید معجزه ها آشکار شوند.

قلب خود را باز کنید و عشق، محبت، فراوانی و رفاهی را که در حال حاضر برای شما فرستاده می شود، دریافت کنید. شما می توانید به همه چیز برسید!

فال سلامت فردا متولد مهر

شاید درد، به همین سادگی از بین نرود. شاید درد به مراقبت، حساسیت و آگاهی محبت آمیز شما نیاز دارد.

این هفته از شما خواسته شده است که سکوت را پرورش دهید، به زخم های خود رسیدگی کنید و به حرف هایی که این زخم ها برای گفتن دارند، گوش دهید.

اگر احساس می‌ کنید که شفای شما مستلزم یک مکالمه خاص است، آن مکالمه را انجام دهید.

تنها چیزی که باید هنگام نزدیک شدن به طرف مقابل در نظر داشته باشید، این است که ممکن است نتوانیم نتیجه اقدامات خود را کنترل کنیم.

فال سلامت فردا متولد آبان

ای کاش می توانستید به همه این درام پایان دهید. ای کاش می توانستید به سادگی از در پشتی خارج شوید! اما، حقیقت این است که شما باید با سختی های خود مقابله کنید.

باید مکالمات ناراحت کننده ای داشته باشید که مدتی است از آن ها اجتناب کرده اید. پس زندگی را با شرایط آن بپذیرید. بدانید که شرایط شما کاتالیزوری است که باعث رشد و تکامل شما می شود.

اعتماد کنید که در آن سوی این هرج و مرج، با نسخه کاملا جدیدی از خود آشنا خواهید شد.

فال سلامت فردا متولد آذر

ما باید باور کنیم که روند بهبودی مترادف با «عشق و نور» است. و این عشق و نور، از حقیقت حاصل می شود.

هر چه بیشتر در روان خود فرو برویم، بیشتر با جنبه های تاریک وجودمان مواجه می شویم. اگر این در مورد شما صادق است، ملایم و صبور باشید.

شما در حال فراموش کردن چیزهایی هستید که از دوران کودکی به شما گفته اند. شما دارید داستان محدودیت هایتان را با داستان قدرت و پتانسیل جایگزین می کنید.

به این ترتیب، خواهید دید که نشانه های بصری در حال حاضر قوی هستند. روح از طریق این نشانه ها و نمادها با شما ارتباط برقرار می کند.

به آنچه در لحظه های سکوت برای شما آشکار می شود اعتماد کنید. به همه راه هایی که برای رشد و حرکت به آن ها فراخوانده شده اید، اعتماد کنید. به آنچه که از آن سوی حجاب ها بر شما آشکار می شود اعتماد کنید.

فال سلامت فردا متولد دی

شما قبلا هم این کار را انجام داده اید. قبلا بارها و بارها در این موقعیت بوده اید. به خودتان شک نکنید. به پتانسیل چیزی که می توانید با همکاری نیروهای مرموز الهی خلق کنید شک نکنید.

این پیام، یادآوری برای شماست که به آرامی باورهای درونی شده ای را که دیگر به خیر و صلاح شما نیستند، رها کنید.

اگر ذهن آرام و منظمی دارید، لحظه ای را به طرح ریزی و برنامه ریزی قدم بعدی خود اختصاص دهید. در مورد اقداماتی که باید انجام دهید تا چشم انداز بزرگ خود را محقق نمایید، خوب فکر کنید.

چیزی به ما می گوید که آماده درخشیدن هستید! شما آماده‌ اید تا به روشی که از جانب الهی مقرر شده است، تغییر ایجاد کنید! برای قدم گذاشتن در میدان کوانتومی معجزات آماده شوید!

فال سلامت فردا متولد بهمن

مسئله زمان است! زمان باید بگذرد تا همه چیز هم برای شما و هم برای اطرافیان تان، حل شود. فعلا صبور و پیگیر باشید.

ارتعاش آنچه را که جذب می کنید، در قلب خود نگه دارید، و در عین حال، با قلبی شجاع و باز در زندگی پیش بروید.

اگر نیت شما مربوط به یک شریک عاطفی است، بدانید که به زودی راهی برای حل مسائل پیدا خواهید کرد.

تسلیم نفس خود اولین قدم برای یافتن راه حلی دوستانه است. غرورتان را رها کنید و ببینید چه اتفاقی می افتد.

فال سلامت فردا متولد اسفند

الان زمان ناامید شدن نیست. نه! زمان آن است که با ایمان، اعتماد و تسلیم بودن زندگی را طی کنید. زمان آن فرا رسیده است که طوری در زندگی حرکت کنید که گویی آنچه می خواهید از قبل مال شماست.

به این ترتیب، کارت ها تایید می کنند که شما در یک نقطه عطف قرار گرفته اید و تغییرات عمده زندگی برای شما در حال انجام است. با این حال، تغییر همیشه به شکلی که ما تصور می کنیم ظاهر نمی شود.

بهترین کاری که در این زمان می توانید برای خود انجام دهید این است که انعطاف پذیری خود را جایگزین کنید و بیش از اینکه بگویید «نه»، بگویید «بله!» انرژی کیهانی شما را به سمت رشد سوق می دهد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: