تست شخصیت شناسی | تست روانشناسی

تست شخصیت شناسی | یک تصویر انتخاب کن و ببین چه چیزی تو زندگیت از دست دادی

به تصاویر خنده دار در تصویر نگاه کنید و از نظر خود زیباترین آنها را انتخاب کنید. نتایج در زیر آمده است.

کدخبر : 14528
سایت سرگرمی روز :

تست شخصیت شناسی چه چیزی را در زندگی از دست داده اید؟

1. تنها چیزی که نیاز دارید کیفیت و استراحت طولانی است. به احتمال زیاد، برنامه خود را اشتباه تنظیم کرده اید؛ زمان کافی برای خواب وجود ندارد. به تعطیلات بروید، تمام وسایل ارتباطی را خاموش کنید و به طبیعت بروید. وقتی برگشتید، برنامه روزانه خود را مرور کنید.

۲- کمبود توجه و ارتباط دارید. اگر دلیل اینکه وقت خود را با دوستان و خانواده نمی گذرانید، کار زیاد است، باید آن را تنظیم کنید. اگر خانواده شما از شرکت شما اجتناب می کنند، شاید شما با بی تفاوتی آنها را از خود دور کرده اید.

3. شفافیت تفکر، منطق روشن و ذهنیت ریاضی در حل مشکلات کاری فوق العاده و بسیار مفید است، اما مانعی در روابط عاشقانه است. عقلانیت خود را رها کنید، در مورد تمایل به تنوع بخشیدن به زندگی شخصی خود به محبوب خود اشاره کنید. یک شام عاشقانه یا یک آخر هفته کامل پر از مثبت خواهد بود.

4. به نظر می رسد که شما بسیار حوصله دارید. آیا از همین مسیر برای رسیدن به محل کار استفاده می کنید و از همان فروشگاه ها برای خرید استفاده می کنید؟ شما باید فوراً مقداری غیرمنطقی را وارد زندگی خود کنید. شاید ارزش انجام کاری را داشته باشد که مدتها آرزویش را داشتید. اگر چتربازی و شنا با کوسه ها بسیار افراطی است، می توانید با دوستان خود به اسب سواری بروید. تعداد زیادی برداشت تضمین شده است.

5. شما به همه چیز شک دارید، هنگام تصمیم گیری با خیال راحت بازی می کنید و حتی نمی توانید ساده ترین انتخاب را انجام دهید. فکر نکنید که می توانید فوراً تغییر کنید. افزایش عزت نفس و اعتماد به نفس یک برنامه کامل است که باید هر روز قدم به قدم دنبال شود.

6. یا شاید وقت آن رسیده که رویای کودکی خود را برآورده کنید و یک سگ بگیرید؟ اگر وقت دارید به این حیوان زیبا توجه کنید، برای خود یک دوست چهار پا پیدا کنید. همه چیز در زندگی شما ثابت است، اما شما فاقد ستایش بی قید و شرطی هستید که فقط یک حیوان خانگی می تواند انجام دهد.

7. برای تبدیل شدن به یک فرد واقعاً موفق، شما فاقد اراده هستید. شما می دانید چگونه برای کارها برنامه ریزی کنید، خطرات را محاسبه کنید و حتی افراد همفکرتان را شناسایی کنید، اما بسیاری از ایده های شما به دلیل تنبلی و عدم عزم راسخ محقق نمی شوند.

8. دشمنان شما ثبات و یکنواختی هستند. لازم نیست کشور محل سکونت خود را تغییر دهید، شغل خود را ترک کنید یا به طور ناگهانی کل محیط خود را تغییر دهید، بلکه باید مقداری “فلفل” به زندگی خود اضافه کنید، در غیر این صورت روال شما را به ورطه افسردگی خواهد کشاند.

 

منبع: مکتوب نامه
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: