طالع بینی | طالع بینی و فال

طالع بینی | بگو عشقت متولد چه ماهیه تا بگم کدوم کارت رو مخشه و به زبون نمیاره

طالع بینی ماه تولد همسر: هر کدام از ما شخصیت متفاوتی از دیگری داریم، شخصیتی که رفتار و افکار ما را تحت تاثیر قرار می‌دهد و بخشی از آن مرتبط با ماه تولد ماس. البته که طالع بینی و فال بیشتر جنبه سرگرمی دارد اما در بحث شخصیت شناسی تا حدودی به واقعیت نزدیک است.

کدخبر : 14597
سایت سرگرمی روز :

۱.فروردین

فروردین ماهی‌ها به واسطه انرژی بالا و حوصله کمی که دارند دوست دارند تمام کارها با سرعت انجام شود برای همین ایجاد تاخیر در انجام هر کاری اعصاب آنها را به هم می‌ریزد برای همین با مشاهده تاخیر و تعویق در انجام هر کاری به هم می‌ریزند.

۲.اردیبهشت

طالع بینی ماه تولد همسر، اردیبهشت ماهی‌ها که به داشتن درک و فهم منحصر به فرد معروفند زمانی که با بی‌توجهی با حرف‌هایشان روبرو می‌شوند عصبانی خواهند شد. آنها از اینکه دیگران به حرفشان گوش نداده و اهمیتی به نظرشان ندهند کلافه می شوند. همینطور اردیبهشت ماهی‌ها از دخالت دیگران در کارشان و اصرار دیگران به عجله در انجام هر کاری، هرگز استقبال نمی‌کنند.

۳.خرداد

خرداد ماهی‌ها دوست ندارند آرامش زندگیشان توسط هیچ کسی به هم بریزد و دخالت هر شخصی چه غریبه و چه آشنا برای آنها خوشایند نخواهد بود.

۴.تیر

طالع بینی ماه تولد همسر، آنچه که به شدت روی اعصاب تیر ماهی‌ها رفته و آنها را عصبانی می‌کند روبرو شدن با افراد خودخواه است. آنها هرگز دوست ندارند با خودخواهی و غرور دیگران مواجه شوند.

۵.مرداد

متولدین مرداد ماه روحیه بخشنده‌ای دارند اما از دست دادن هر چیزی، چه فرصت، چه دارایی و چه احترام آنها را ناراحت می‌کند چراکه آنها دوست ندارند یک بازنده باشند.

۶.شهریور

متولدین شهریور ماه چندان خود را درگیر تنفر از چیزی نمی‌کنند اما اگر آرامش ذهنی و زندگی آنها را چیزی دچار آشفتگی کند، از خود واکنش نشان می‌دهند. این آشفتگی می‌تواند هر چیزی باشد؛ از شلختگی در فضای خانه تا بی‌برنامگی در یک سفر دسته جمعی.

۷.مهر

طالع بینی ماه تولد همسر، رفتاری که یک مهر ماهی را عصبانی می‌کند دیر فهمیدن یک موضوع توسط دیگریست؛ چنانچه مسئله‌ای را برای شخصی توضیح دهد اما فرد مقابل منظورش را متوجه نشود قطعاً با واکنش او روبرو خواهد شد.

۸.آبان

یک آبان ماهی اصیل هرگز از چاپلوسی و پاچه‌خواری دیگران احساس لذت و رضایت نخواهد کرد. اگر در جمعی حضور داشته باشد که آنجا این رفتار دیده شود قطعاً به بهانه‌ای جمع را ترک خواهد کرد.

۹.آذر

طالع بینی ماه تولد همسر، متولدین آذر ماه در مواجهه با دروغگویی به سرعت از کوره در می‌روند و هیچ چیز مثل خیانت به وفاداری و نداشتن صداقت آنها را عصبانی نمی‌کند.

۱۰.دی

قضاوت نابجای دیگران، نابرابری و تلاش اطرافیان برای به کرسی نشاندن حرف خود از ویژگی‌هایی است که یک دی ماهی را قطعاً ناراحت و عصبانی خواهد کرد.

۱۱.بهمن

بهمن ماهی‌ها به کنترل امور، حریم شخصی و امنیت خود توجه ویژه‌ای قائلند و اگر فردی این مهم را برای آنها کمرنگ سازد با واکنش تندی روبرو خواهد شد.

۱۲.اسفند

طالع بینی ماه تولد همسر، اگر قرار باشد با یک اسفند ماهی همکار شوید پس فراموش نکنید که هرگز نباید ریتم و برنامه کاری را به هم بزنید زیرا او از بی‌نظمی در کار و در هر مسئله دیگری بیزار است. اسفند ماهی‌ها دوست دارن همیشه حرف آخر را خودشان بزنند و به نوعی حرف حرف خودشان است و اگر این خواسته آنها برآورده نشود احتمالاً از کوره در می‌روند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: