فال روز | فال روز فردا

فال روزانه 3 فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال و طالع بینی فردای خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 14602
سایت سرگرمی روز :

فال روزانه فردا (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این مقاله مشاهده کنید:

 

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماهی عزیز... امروز یک روز عاشقانه و رمانتیک برای شماست و احساسات شما در اوج قرار دارند. شریک زندگیتان نیز این احساسات را درک کرده و آن را بی‌پاسخ نمی‌گذارد. می‌توانید برای امشب یک قرار عاشقانه ترتیب دهید و عشق‌تان را سورپرایز کنید. این شرایط خوب در محل کارتان نیز خودش را نشان می‌دهد و به لحاظ شغلی نیز روز موفقی را سپری خواهید کرد.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیز... دچار کسالت روحی شده‌اید و اشتیاقتان برای امور زندگی کم شده است. با کمی توجه و نگاه عمیق به اطراف می‌توانید زیبایی ها و خوشبختی‌ها را ببینید و خودتان را از این حالت بیهوده نجات دهید. تردیدها را کنار بگذارید و با قاطعیت و جسارت آنچه به نفعتان است را انجام دهید. انعطاف پذیری بیشتری لازم است تا بتوانید مسائل را حل کنید.

فال روزانه متولدین خرداد

خردادماهی عزیز... شاد بودن و شاد زیستن را می‌توان در هر لحظه خلق کرد. حتما نیازی به رخ دادن اتفاقی بزرگ نیست. دنیا پر است از بهانه‌هایی برای شیرین کردن آن. فرصت‌ها را غنیمت شمرده و برای لذت بردن از آن‌ها سخت گیری نکنید. مراقب باشید برای پر کردن خلا تنهایی سراغ هر شخصی نروید. شما لایق شایسته‌ترین‌ها هستید.

فال روزانه متولدین تیر

تیرماهی عزیز... امروز که از خواب بیدار می‌شوید، شور شوق خاصی دارید که بهتر است آن را با خانواده تان تقسیم کنید. شما به خوبی به مسائل احساسی اگاه شده‌اید و شرایط تان را به خوبی می‌دانید. شما به حدی توانایی دارید که می‌توانید به هرآنچه می‌خواهید برسید، به شرطی که ارتباط تان را با دیگران حفظ کنید. گاهی لازم است برای بیشتر نزدیک شدن به عشق‌تان، از او فاصله بگیرید. یقین داشته باشید که با گفتگو به نتیجه دلخواهتان خواهید رسید. یکدیگر را ببخشید و همه چیز را از نو آغاز کنید.

فال روزانه متولدین مرداد

مردادماهی عزیز... امروز ممکن است کسی شما را به چالشی بکشد که خودتان در آن پیشقدم بوده‌اید. ناخواسته از رفتار او غافلگیر خواهید شد و نمی‌دانید چه واکنشی نشان دهید که طرف مقابل ترس و گیجی شما را نبیند و اعتبارتان نزد وی از بین نرود. بهتر است آرامش خود را حفظ کنید و نگرانی به خود راه ندهید. همه چیز به خوبی پیش خواهد رفت. اگر در یک دوره آموزشی مرتبط با علوم کامپیوتر شرکت کنید،‌ مهارت‌هایی خواهید آموخت که موجب می‌شود توانایی پذیرش فرصت‌های شغلی بهتری در شما ایجاد شود.

فال روزانه متولدین شهریور

شهریورماهی عزیز... امروز احساس می‌کنید فرصتی برایتان پیش آمده که شاید در زندگی یکی دوبار بیشتر برایتان پیش نیاید. پس به هر قیمتی که شده می‌خواهید آن را از دست نداده و از فرصت پیش رو تمام و کمال استفاده نمایید. مدتی است که روی پروژه‌ای مشغول به کارید ولی نتیجه‌ای دلخواه بدست نیامده است. دلسرد نشوید و با جنگندگی بیشتر برای رسیدن به هدفتان تلاش کنید. حتی اگر نیاز است کمی استراحت کرده و مجددا برای پروژه پیش رو تلاش کنید.

فال روزانه متولدین مهر

مهرماهی عزیز... روزمرگی‌ها خسته‌اتان کرده است. در این فکر هستید که یه تغییر بزرگ ایجاد کرده و از این روزهای تکراری رها شوید. بهتر است برای این کار عجله نکنید و زمانی اقدام کنید که تردیدهایتان از بین رفته باشد. اگر دوستتان از شما درخواست کمک کرد، کمکتان را دریغ نکنید. کمک کردن به دوستان مانند سرمایه‌گذاری در بانک دوستی است که روزی خودتان به آن نیاز پیدا خواهید کرد. فرصت شرکت در جشن‌ها و لذت‌های زندگی را از دست ندهید.  

فال روزانه متولدین آبان

آبان ماهی عزیز... امروز انتظار این را ندارید که احساساتتان بخواهند سر راه پیشرفتتان قرار بگیرند، اما طبقه بندی تمام گزینه‌های پیش رویتان وقتی نتیجه خاصی را برای خودتان در نظر گرفته‌اید می‌تواند کار دشواری باشد. بحث و جدل با خودتان و دیگران کمکی به شما نخواهد کرد، اما نمی‌توانید هم از آن اجتناب کنید. با این حال شرایط کیهانی در حال حاضر به نفع ماست و با استفاده از این موقعیت خواهید توانست به انرژی منفی اطرافتان غلبه کرده و هدف مثبتی را برای خود مشخص کنید. در زمینه روابط عاطفیتان به این نکته توجه کنید که اگر بخواهید دری را به زور باز کنید آن در گشوده نخواهد شد، به آرامی در بزنید تا درهای روبرویتان خود به خود باز شوند.

فال روزانه متولدین آذر

آذرماهی عزیز... وقت تان را در رشته هایی که نه سررشته ای در آن دارید و نه علاقه، هدر ندهید. به توانایی هایتان فکر کنید و سعی کنید که همآن‌ها را به بهترین شکل ممکن پیش ببرید. به بدن تان فکر کنید، زمان که به او غذا می‌دهید یا فرصت استراحت کردن را برایش فراهم می‌کنید، او هم جواب شما را به بهترین شکل می‌دهد. استعدادهای شما نیز چنین است. آنها نیز محتاج مراقبت و توجه هستند. اگر بتوانید راهی که مناسب شما است را انتخاب کنید، آینده ای روشنی به خصوص از نظر مالی در انتظارتان خواهد بود.

فال روزانه متولدین دی

دی ماهی عزیز... هیچ دلیلی برای سرکوب کردن انرژی خلاقانه هیجان انگیزی که امروز در درونتان احساس می‌کنید وجود ندارد. در واقع هرچقدر بیشتر ریسک کرده و این انرژی را به کار بگیرید شانس شما برای رسیدن به موفقیت بیشتر خواهد بود. طبیعتا باید گزینه‌های پیش رویتان را پیش از آغاز هر کاری در نظر گرفته و با احتیاط پیش بروید، اما نه آنقدر که شور و هیجانی که برای شروع آنها دارید از بین برود. کمی کارخانه عقلتان را تعطیل کرده و به قلبتان پناه ببرید و ببینید شما را به چه راهی راهنمایی می‌کند. به جای این که بپذیرید آدمی عادی باشید بزرگ ترین هدف ها را برای خودتان مشخص کنید، حتی اگر به مقصد اصلیتان نرسید هم تا جاهای خوبی پیش خواهید رفت.

فال روزانه متولدین بهمن

بهمن ماهی عزیز... رک بودن یکی از خصوصیات بارز شماست اما امروز کمی تغییر رویه می‌دهید و الگوهایی را که برای خود ساخته بودید، زیر پا می‌گذارید. ترجیح می‌دهید قبل از بیان کلمات آنها را به خوبی بسنجید. به موضوعات فلسفی علاقمند شده‌اید، با خواندن کتاب‌های مختلف در این زمینه دید مثبت تری نسبت به زندگی پیدا خواهید کرد. مجبور به گرفتن تصمیمی هستید، هر چه بیشتر این موضوع را کش دهید، به ضرر خودتان تمام خواهد شد. پس به قول معروف: یا رومی رومی، یا زنگی زنگی.

فال روزانه متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز... همیشه بدست آوردن تجربه‌های نو و تازه لذت بخش خواهند بود ولی به شرطی که در کسب آن‌ها زیاده روی نکنید. اگر به دنبال غیرممکن ها باشید مسلما دچار نا امیدی خواهید شد. پیش از آن که پروژه جدیدی را شروع کنید همه جوانب را در نظر بگیرید، شاید همین کارهایی که فعلا در دست اقدام دارید آنقدر وقت و انرژی از شما بگیرند که دیگر توانی برای کار دیگری هر چند ساده، در وجودتان باقی نماند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: