فال روز | فال روز فردا

فال روزانه 9 فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال و طالع بینی فردای خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 14836
سایت سرگرمی روز :

فال روزانه فردا (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این مقاله مشاهده کنید:

 

فال امروز متولدین فروردین

فروردین ماهی عزیز... شما کم کم در یک فضای جدید عاشقانه قرار خواهید گرفت و روزهای عادی و یکنواخت زندگی‌تان به پایان خواهد رسید. از لحاظ کاری به نظر می‌رسد دیگر نمی‌توانید به سادگی با رئیستان و تیمی که با آن مشغول کار هستید کنار بیایید. با اینکه به شما توصیه می‌شود شغلتان را حفظ کنید، باز هم تصمیم دارید، کارتان را ترک کرده و به کار جدیدی مشغول شوید.

فال امروز متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیز... زاویه دیدتان را وسیع‌تر از قبل کنید و با زاویه دید جدیدی به زندگی نگاه کنید. در موقعیتی گیر کرده‌اید که صبرتان را به سر آورده است اما از حرکت باز نمی ایستید، چراکه می‌خواهید به دیگران ثابت کنید که قادر به انجام هر کاری هستید. آنچه خود فکر می‌کنید درست است را انجام دهید. اعتماد به نفس شما روز به روز افزایش خواهد یافت.

فال امروز متولدین خرداد

خردادماهی عزیز... ذهن خلاقی دارید. این ذهن خلاق، به هر طرف که بخواهد شما را با خودش می برد. رویاپردازی و تخیل بخشی از زندگی و عامل اصلی پیشرفت انسان است ولی این رویاپردازی ها اگر از حد تعادل خود خارج شوند می‌توانند دردسر آفرین باشند. این روزها لازم است کمی واقع گرایانه به مسائل نگاه کنید و اجازه ندهید که فکر و خیال های عجیب سراغتان بیاید.

فال امروز متولدین تیر

تیرماهی عزیز... افراد متفاوتی در زندگی شما هستند و هر یک از آنها چیزی برای آموختن به شما دارند. امروزه فردی از پس زمینه زندگی شما به طور ناگهانی به جلو می‌آید و کاری را به شما پیشنهاد می‌کند که ممکن است در ابتدا در مورد انجام آن احساس راحتی نداشته باشید. نگران نباشید و اقدام کنید- هیچ چیز برای از دست دادن ندارید و می‌توانید چیزهای بسیار جالبی در مورد خود و دیگران یاد بگیرید.

فال امروز متولدین مرداد

مردادماهی عزیز... شما از آن دسته افرادی هستید که خانواده اولویت زندگیشان است و به هیچ وجه ناراحتی و غصه آنها را بر نمی‌تابند. این ویژگی در شما باعث شده تا یک خانواده مستحکم با روابط انسانی و عاطفی صحیح و منطقی داشته باشید. امروز سعی کنید خوش بگذرانید و کار و مشغله را رها کنید. گاهی لازم است که پس از چند روز فشار کاری زیاد به خودتان استراحت دهید.

فال امروز متولدین شهریور

شهریورماهی عزیز... در روزهای آینده منتظر یک اتفاق عشقی باشید. رابطه جدیدی انتظار شما را می‌کشد که می‌تواند به زندگی شما رنگ و بوی تازه‌ای بدهد. شاید با فردی ملاقات کنید که از قبل او را می‌شناسید اما مدتهاست که از هم بی خبرید و این دیدار دوباره احساسات قدیم شما را زنده کند. این بار راهی را انتخاب خواهید کرد که به نتیجه دلخواهتان خواهد رسید. اما همیشه در کنار قلبتان به گفته‌های عقل و منطقتان نیز توجه کنید.

فال امروز متولدین مهر

مهرماهی عزیز... امروز دست از بیخیالی برداشته و برای آینده خود برنامه ریزی کنید. ماه‌هاست که بی‌هدف قدم می‌گذارید و نتیجه خاصی را کسب نکرده‌اید. زمان طلایی است گرانبها که در حال از دست دادن آن هستید. شما از آن دسته آدم‌هایی نیستید که دیگران را نردبان کرده و از آن‌ها بالا بروید، پس اگر برای خود هدفی مشخص کرده‌اید بسیار با احتیاط عمل کنید. قطعا راهی پیدا خواهید که بدون آسیب زدن به دیگران به نتیجه برسید.

فال امروز متولدین آبان

آبان ماهی عزیز... خوشبختانه تغییرات مثبتی در زندگی‌عاطفی‌تان در حال رخ دادن است. مسائل احساسی و عاطفی همیشه شما را سرحال و هیجان زده می‌کند با این حال مراقب باشید که عاشق چه کسی می‌شوید و آیا عقل و منطقتان احساستان را حمایت می‌کند یا نه؟ امروز روز شادی خواهید داشت پس از آن لذت ببرید و با توجه به توانایی‌هایتان برای رسیدن به رویاها و آرزوهایتان برنامه ریزی کنید.

فال امروز متولدین آذر

آذرماهی عزیز... امروز بُعد تازه‌ای از خودتان را تجربه می‌کنید که تا پیش از این تجربه نکرده‌اید. شما امروز محافظه‌کاری را کنار گذاشته و تمام ترس‌هایتان را کنار خواهید زد. شاید در این میان کمی هم ولخرج شوید که البته طبیعی است. سعی کنید که از این تحول به خوبی استفاده کنید. یاد بگیرید که برای خودتان زندگی کنید نه برای حرف دیگران. امروز فرصت خوبی برای شروع یک رابطه عشقی یا مستحکم‌تر کردن آن است. پس از این موقعیت پیش آمده نهایت استفاده را بکنید.

فال امروز متولدین دی

دی ماهی عزیز... اطلاعاتی که امروز از افراد اطرافتان دریافت می‌کنید بسیار ارزشمند هستند. پس سعی کنید به دقت آن‌ها را فرا بگیرید، زیرا از دست دادن نکته‌ای می‌تواند کار شما را به عقب بیندازد. امروز روزی است که شما قادر به انجام چند کار همزمان هستید، پس کار‌های عقب مانده تان را نظم دهید. به شما پیشنهاد میکنیم که در رابطه عاطفی‌تان تغییراتی بدهید، چراکه نمی‌توانید از روش‌های قدیمی نتیجه دلخواه تان را بگیرید. موفقیت شما در رفتار جدیدی است که برای اطرافیانتان قابل انتظار نیست.

فال امروز متولدین بهمن

بهمن ماهی عزیز... جذابیت امروز شما بسیار زیاد است و این یک قدرت فوق‌العاده برای شما محسوب می‌شود. توصیه می‌کنیم از این قدرت در جهت پیشرفت موقعیت شغلی و ارتقاء حرفه خود بهره بگیرید. امروز بهترین فرصت برای بیان درخواست‌های خود از رئیس‌تان است. این قدرت همچنین در زندگی عاطفی نیز تاثیر خود را خواهد گذاشت؛ اگر مجرد باشید به راحتی فرد مورد علاقه خود را متاثر خواهید ساخت و اگر متاهل باشید، رابطه شما مستحکم از قبل خواهد شد.

فال امروز متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز... در این چند روز گذشته پیشنهادهای کاری و غیرکاری خوبی به شما شده است که امروز باید در مورد آن‌ها تصمیم نهایی را بگیرید. موقعیت‌های پیش آمده نتیجه سخت کوشی شما است؛ به شما تبریک می‌گوییم. ولی همچنان برای رسیدن به هدف‌هایتان باید سخت کوش و جسور باشید؛ پس در این مسیر ادامه دهید. با اینحال شما در موضوع عشق، فرد مغروری هستید و دوست دارید که دیگران شما را دوست داشته باشند؛ ولی بخاطر داشه باشید که شما نیز باید خودتان را دوست داشته باشید تا دیگران به شما عشق بورزند؛ بنابراین برای آسایش و خوشحالی خود وقت و انرژی بگذارید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: