تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی | چقدر آدم اهل تفکر و عاقلی هستی؟ یک کوه انتخاب کن

تست شخصیت: آیا تا به حال به این فکر کرده اید که چرا یک مکان را به جای دیگر و یک نفر را بر دیگری دوست دارید؟ به خاطر شخصیت شماست امروز برای شما یک تست داریم. کوهی را از میان شش گزینه زیر انتخاب کنید تا ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه خود را آشکار کنید.

کدخبر : 14838
سایت سرگرمی روز :

تست شخصیت شناسی با انتخاب کوه :

یکی از زیباترین و باشکوه ترین مکان های دنیا کوه ها هستند. پر از هیجان، شگفتی و خطر، کوه ها بخش های مرتفع پوسته زمین هستند. برخی از آنها دیدنی هستند، در حالی که برخی دیگر دلهره آور هستند. اما هر کوهی تمایل به برانگیختن واکنش عاطفی در افراد دارد.

اما آیا می دانید کوهی که ترجیح می دهید می تواند ویژگی های شخصیتی ناخودآگاه شما را آشکار کند؟ آره. درست است. یک مسابقه ویروسی در وب ترند است و از شش کوه مختلف تشکیل شده است. شما باید یکی از آنها را انتخاب کنید. انتخاب شما مستقیماً با نوع فردی که هستید مرتبط است.

شخصیت چیزی نیست جز الگویی از انتخاب های ما در طول زندگی. بر انتخاب‌های ما تأثیر می‌گذارد و تحت تأثیر قرار می‌گیرد، چه غذاهای مورد علاقه‌مان، چه دوستان یا شریک زندگی‌مان. دانستن اینکه واقعاً چه کسی هستید برای دستیابی به اهدافتان مهم است و انجام تست های شخصیت گامی رو به جلو در این مسیر است.

کوه شماره 1

اگر کوه 1 را انتخاب می کنید، دارای روحیه آرامی هستید. شما صلح و آرامش را در زندگی دوست دارید. شما همچنین کاملاً عملی هستید و دوست ندارید زمان را تلف کنید. شما از ابزارهایی که برای دستیابی به نتایج دارید به طور کامل استفاده می کنید. دوست ندارید تلاش خود را هدر دهید و فقط آنچه را که لازم است انجام دهید. نه کمتر و نه بیشتر. شما آرام هستید و سعی می کنید راه آسان را از موقعیت ها در پیش بگیرید. شما در مقایسه با دیگران فاقد جاه طلبی هستید اما شخصیتی دوست داشتنی و آرام دارید که برای اکثر مردم جذاب است.

کوه شماره 2

اگر این کوه زیبا انتخاب شماست، شما یک پرنده مستقل هستید. شما طبیعتی خوش بینانه دارید و اجازه نمی دهید چیزی شما را پایین بیاورد. شما دوست دارید جلو بروید، چالش ها را قبول کنید و در زندگی تجربه کنید. شما برای فضای خصوصی خود بیش از هر چیز ارزش قائل هستید و از رویارویی متنفر هستید. شما به هر قیمتی از درگیری اجتناب می کنید و به زندگی صبور و آرام ادامه می دهید. تمایل شما به آرامش و خونسردی شما را به یک دوست و شریک ایده آل تبدیل می کند.

کوه شماره 3

کوه 4 کوه معروف فوجی در ژاپن است. این غول شگفت انگیز طبیعت توسط افرادی انتخاب می شود که چیزی برای ماجراجویی و چالش دارند. اگر این شما هستید، پس ترجیح می دهید هر روز را طوری زندگی کنید که انگار آخرین روز است. شما آزادی را بالاتر از هر چیز دیگری ارزش قائل هستید و با قوانین مطابقت ندارید. شما آزادانه زندگی می کنید و به دنبال تجربیات جدید و هیجان انگیز هستید. شما می خواهید از زندگی نهایت لذت را ببرید و حتی محدودیت های خودتان هم نمی تواند شما را منصرف کند. شما خودجوش و برونگرا هستید.

کوه شماره 4

اگر این رشته کوه آرام انتخاب شماست، شما یک برون گرا هستید. شما زندگی مهمانی و مرکز توجه هستید. سرشار از طنز و جذابیت، تقریباً همه اطرافیانتان را جذب می کنید. شما دوست دارید در زمان حال زندگی کنید تا اینکه در گذشته زندگی کنید یا به دنبال اهداف دشوار آینده باشید. شما می خواهید از زندگی نهایت لذت را ببرید و دوست دارید چیزهای جدید یاد بگیرید، کشف کنید و تجربه کنید. شما تمایل دارید در لحظات بحرانی به صدای قلب خود گوش دهید.

کوه شماره 5

اگر کوه 5 را انتخاب کنید، شجاع هستید و از موقعیت ها نمی ترسید. شما زندگی غیر متعارفی دارید و به این فکر نمی کنید که مردم در مورد شما چه فکر می کنند. شما یک گرگ تنها هستید و تاب آوری ذهنی شما حد و مرزی نمی شناسد. شما دوست دارید مسیر شکست ناپذیری را طی کنید و فردی بسیار خلاق، هنرمند و مبتکر هستید.

کوه شماره 6

با آمدن به آخرین کوه، اگر این انتخاب شماست، یک درونگرا معمولی هستید. از شلوغی، مهمانی ها و اجتماعات اجتماعی اجتناب می کنید زیرا انرژی شما را تخلیه می کنند. شما ترجیح می دهید ساعت های طولانی را در خلوت بگذرانید تا اینکه بیرون بروید. دوست دارید به معنای زندگی فکر کنید و از فلسفه لذت ببرید. شما عمیقاً متفکر و همدل هستید. شما اغلب به طور قابل توجهی در مورد تصمیمات فکر می کنید.

منبع: تحریریه سرگرمی روز
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • طیب
    0

    راهکار بگو خب