فال روز | فال روز فردا

فال روزانه 12 فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال و طالع بینی فردای خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 14889
سایت سرگرمی روز :

فال روزانه فردا (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این مقاله مشاهده کنید:

 

 فال روزانه متولدین فروردین

اخیرا سخت کار کرده اید، به همین دلیل امروز احساس ناتوانی می کنید در حدی که دوست ندارید از تختخواب پایین بیایید. اگر چه ذهن تان درگیر کارهای نیمه تمام است اما بهتر است که امروز را در خانه بمانید و استراحت کنید. خواندن یک کتاب یا دیدن یک فیلم می تواند آرامش خاطر را به شما بازگرداند. هوای امروز شما را به ماجراجویی می طلبد. فرصت خوبی است تا دست عشق زندگی تان را بگیرید و به یک مکانی لذت بخش بروید. خبرهای خوبی را در انتهای روز خواهید شنید که خوشی روزتان را به بهترین شکل ممکن تکمیل می کند. بهترین زمان است که وقت خود را با دوستانتان سپری کنید. هم حال و هوایی عوض می کنید و هم با افرادی آشنا می شوید که از هر نظر شایسته هستند. از آینده نترسید. اتفاقات خوشایندی را تجربه خواهید کرد. فریب زبان بازی و دو رویی شخصی را نخورید و با دوستان و همراهان خود رو راست باشید. نهایتا آنطور عمل کنید که وجدان خودتان راضی باشد.

 فال روزانه متولدین اردیبهشت

امروز پر از عشق هستید، بنابراین از این فرصت استفاده کنید و به دل طبیعت بزنید تا انرژی تان چندین برابر شود. اگر در زندگی تان هیچ راهی برای تخلیه انرژی ندارید، بهتر است که آن را در برنامه تان جای دهید. به عنوان مثال ورزش کردن یا کارهای هنری می تواند به زندگی شما آرامش بیشتری ببخشد. فردی را از زندگی تان بیرون انداخته اید اما حال دوست دارید که با او بار دیگر در ارتباط باشید. اگر هم منطق و هم احساسات تان این کار را تایید می کند، درنگ نکنید. شخصی قولی برای انجام کاری به شما می دهد که بهتر است روی آن زیاد حساب نکنید و خودتان دست به کار شوید. سعی کنید که کمی استراحت کنید تا بتوانید به خوبی روی کارها تمرکز داشته باشید. شما تا جایی که می شده وقتتان را صرف حرف زدن و نصیحت شخصی که برایتان مهم است کرده اید. از حالا به بعد پافشاری نکنید. شما نمی توانید کسی را به زور خوشبخت کنید.

 فال امروز متولدین خرداد

بهتر است که امروز را در خانه بگذرانید و به کارهای خانه نظم دهید. شاید فکر کنید که این کار در حال حاضر بی فایده و وقت گیر است اما پس از آن می فهمید که علاوه بر اطراف تان، ذهن تان نیز نظم و آرامش بیشتری پیدا کرده است. اگر چه شما به سلامتی خود اهمیت می دهید اما شاید بد نباشد که این ماه بیشتر برای آن وقت بگذارید. فردی روی شما تاثیر زیادی گذاشته است اما در برخورد با او مراقب باشید زیرا خط قرمزهایی وجود دارد که نباید آنها را رد کنید. هر چه در این راه عاقلانه تر عمل کنید، بهتر است. از کسب علم غافل نشوید. شما قرار بوده یادگیری چیزی جدید را شروع کنید که دائم به دلایلی به تاخیر افتاده، اکنون شما آمادگی آن را دارید که در مورد آینده خود فکر و برنامه ریزی کنید. ضمنا توان درست دیدن مسائل و تصمیم گیری های مناسب را هم دارید. از امروز شروع کنید. شما به اندازه کافی وقت تلف کرده اید.

 فال روزانه متولدین تیر

آنچه امروز بدان احتیاج دارید، اندکی استراحت است. کارهای زیادی برای انجام دارید اما بهتر است که آنها را به تعویق بیندازید. تمام نشانه ها حاکی از آن است که در خانه ماندن امروز به نفع شماست، پس بدون نگرانی روز خود را آنطور که دلتان می خواد و به آرامش می رسید، سپری کنید. خودتان را برای یک اتفاق بزرگ آماده کنید. فردی سر راهتان قرار می گیرد و پیشنهادی به شما می دهد که انتظارش را ندارید. اگر می خواهید مانند ستاره ای بدرخشید، به او پاسخ مثبت دهید. جواب سوالی که اینقدر در مورد کنجکاو هستید خواهید شنید به شرط آن که سوالتان را درست و واضح بیان کنید. در مورد مشکلات احساسی خود با او حرف بزنید. منطق شما بیش از هر زمانی راهگشای شماست. در حال حاضر وضعیت مالی تان ثباتی ندارد، باید به خودتان فرصت بدهید تا از طرق سرمایه گذاری وضع مالی تان دوباره سرو سامان بگیرد.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

مشکلات مالی شما را گوشه گیر می کند اما این راه درستی نیست که در پیش گرفته اید. به شغلی که دارید اعتماد کنید و قدم هایتان را محکم تر بردارید تا تغییرات بزرگ تری در زندگی تان رخ دهد. به ظواهر تکیه نکنید. سعی کنید که اطلاعات لازم را از عمق مسایل بیرون بکشید. حال زمان خوبی برای بستن قرار داد یا امضا کردن برگه ای نیست. بنابراین هر قول و قراری را به فردا موکول کنید. مطمئنا نتایج بهتری خواهید گرفت. فردی ذهن تان را درگیر کرده اما ارتباط با او غیر ممکن است. شما نیز بهتر است کاری که پشیمانی به سراغ تان می آورد را انجام ندهید. سر تصمیمی که گرفته و حرفی که زده اید بایستید. شخصی با حرفی آتش به جانتان می زند، ضعف نشان ندهید و موضوع را حتی در خلوتتان هم دیگر مرور نکنید. شما نمی توانید زمان را به عقب برگردانید اما می توانید مراقب حالتان باشید و آن را خراب نکنید، آنچه که اتفاق افتاده چیزی از ارزش های شما کم نمی کند.

 فال امروز متولدین شهریور

بهترین زمان برای تنهایی همین امروز است. شما اخیرا استرس های زیادی را تجربه کرده اید اما کاری از دست تان بر نمی آید. بهتر است که برای مدتی همه چیز را رها کنید تا زمان خودش گره از کارتان بگشاید. اگر در خانواده تان مشکلی به وجود آمده، خودتان را کنار بکشید. دخالت شما ممکن است سوتفاهم هایی را بوجود آورد که به صلاح تان نیست. به جای آن وقت تان را برای عشق زندگی تان بگذارید که این روزها به شما بیش از هر زمان دیگری محتاج است. حالا شما شهامتی که برای ایجاد تغییر در زندگی خود نیاز داشته اید را پیدا کرده اید، بهترین کار این است که برای انجام آن با دیگران وارد مذاکره شوید و نظرات همه ان ها را بررسی کنید تا بتوانید بهترین راه را برگزینید، حتی اگر این راه آنچه شما از ابتدا انتخاب کرده اید نباشد. با دوستان خود بیشتر از هر زمانی در ارتباط باشید.

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

امروز استرس و تنش های زیادی را در ارتباط با دیگران تحمل خواهید کرد. بنابراین هر چه وقت تان را در تنهایی بگذارید، اعصاب تان هم آرام تر است. ایده هایی در مورد رابطه عاطفی تان در سر دارید که می تواند تغییرات موثری را در رابطه عاطفی تان ایجاد کند. اگر در مورد اجرای آنها شک دارید، بهتر است که هر چه زودتر شک و دودلی تان را دور بریزید و وارد عمل شوید. نگرانی شما از شرایط مالی طبیعی است، اما تا چند روز دیگر به کمک یکی از نزدیکان تان از آن رهایی می یابید. دروغگو را از اطراف خودتان دور کنید وگرنه وقتی به خودتان می آیید که متوجه می شوید پا به پای او دروغ می گویید. احتمال موفقیت در رسیدن به نیتی که مدتهاست به فکر آن بوده اید افزایش می یابد. از جمله ای که می شنوید نهایت استفاده را ببرید و از کمک دیگران غافل نشوید. به زیردستان خود منفعت برسانید تا این هفته روزی شما پر برکت تر باشد.

 فال روزانه متولدین آبان

این روزها زیاد از حد به فکر پول درآوردن هستید و همین موضوع تمام انرژی و وقت شما را گرفته و بدتر از همه عصبی تان کرده است. بهتر است که امروز را روی صندلی راحتی تان بنشینید و کمی ذهن تان را خالی کنید. شما احتیاج به امنیت دارید و آن را جز در کنار خانواده و دوستان تان پیدا نخواهید کرد. بنابراین زمانی را برای گذراندن با آنها خالی کنید. پس از مدتی خواهید دید که زندگی تان چقدر لذت بخش تر از قبل خواهد شد، حتی با درآمدی کمتر. تنبلی را از خودتان دور کنید و دایم از دیگران توقع نداشته باشید. شما فرد باهوشی هستید و سریع همه چیز را یاد می گیرید، از این خصوصیت ذاتی استفاده کنید و برای اید گرفتن چیزی تازه در زندگی تان تلاش کنید. در رابطه عاطفی تان با مشکلاتی روبرو هستید، شما باید دقیقا بدانید این مشکلات چه هستند، با خودتان صادق باشید.

 فال روزانه متولدین آذر

امروز احساس شکست ناپذیری دارید. از اینهمه انرژی استفاده کنید و کاری را که تا به حال جرات انجامش را نداشتید، انجام دهید. نه تنها اعتماد به نفس خودتان بالا می رود، بلکه در نگاه دیگران نیز قدرتمندتر از قبل دیده خواهید درخشید. البته یادتان باشد که در هر راهی آهسته اما پیوسته قدم بگذارید در غیر این صورت زود خسته می شوید. فرصت خوبی ست تا با افرادی که زاویه دید مختلفی با شما دارند، دیداری داشته باشید. این کار شما را تشویق می کند تا از محدودیت های خود پایتان را فراتر بگذارید که در نهایت در پیشرفت کاری تان موثر است. در محیط کاری با مشکلاتی دست به گریبان هستید، این اولین بار نیست که این مشکلات پیش می آیند. شاد بهتر باشد برای یک بار تصمیم بگیرید تا از شر این مسئله برای همیشه راحت شوید. اگر افکار مزاحم را از خود دور کنید بهترین نتیجه را خواهید گرفت. خبر خوشی به شما می رسد که شروع یک ماجراجویی جدید است، خودتان را برای تجربیات تازه آماده کنید.

 فال روز متولدین دی

امروز روز خوبی برای بیرون رفتن از خانه یا مسافرت نیست. حتی بهتر است که دور کارهای بزرگ مانند پروژه های کاری را نیز خط بکشید. امروز بدون هیچ بهانه ای به خودتان استراحت دهید. اگرچه تلفن های مدام رهایتان نمی کند اما باز از بیرون رفتن از خانه بهتر است. امروز یک فرصت طلایی در اختیارتان قرار می گیرد تا با آن کسی که دوستش دارید در ارتباط باشید. احساس می کنید که رابطه ای عمیق از یک دوست میان تان برقرار است، از این رو صحبت کردن برایتان سخت می شود اما بهتر است که در بیان احساسات تان صادق باشید تا همه چیز به بهترین شکل ممکن پیش رود. از بی وفایی یکی از نزدیکان خود گله مندید، اگرچه حق با شماست اما جای گله ندارد. هر کس گرفتاری های خاص خودش را دارد. در انتظار کسی هستید که مدت ها از او دور بوده اید. شما ذهنی باز و پذیرش بالایی دارید، همین آمادگی باعث می شود برای بحث با دیگران در حوزه های مختلف حضور ذهن داشته باشید. تونایی های خودتان را نشان خواهید داد.

 فال متولدین بهمن

اگر به دنبال فرصتی برای برقراری ارتباط با فردی هستید، امروز زمان مناسبی نیست. نه شما و نه طرف مقابل تان در شرایط خوبی برای مکالمه به سر نمی برید. بهتر است که قرارتان را به روز دیگری موکول کنید. حرفی شنیده اید که ناراحت تان کرده و باعث شده خودتان را عقب بکشید اما این راه اشتباه است. بهترین استراتژی برای شما این است که توجهی به حرف های دیگران نکنید و راه خودتان را بروید. با گوشه گیری همه چیز به ضرر شما تمام خواهد شد. اگر دوست دارید در زندگی خصوصی تان موفق باشید بهتر است با افرادی ارتباط داشته باشید که علاقمندی های مشترک با آنها دارید، وقت تان را بیهوده با هر کسی تلف نکنید. هر کسی ارزش نشست و بر خاست ندارد. با انرژی مثبت بهترین ها را جذب کنید. با اتفاقی غیر منتظره روبرو خواهید شد. به استقبال این فرصت بروید که پیروزی از آن شما خواهد بود .

 فال روزانه متولدین اسفند

لازم نیست که در چنین روزی حرف های دیگران را موشکافی کنید. هر چه ساده تر از آنها بگذرید، اعصاب خودتان آرام تر خواهد بود. مسائل مالی ذهن تان را درگیر کرده است اما نگران نباشید زیرا اطراف تان افراد با اعتمادی هستند که می توانید به آنها تکیه کنید. امروز چیزهای عجیب غریبی را در رابطه عاطفی تان احساس خواهید کرد. دست از پیش داوری بردارید و تنها از جریان آبی که در آن شناور شده اید، نهایت لذت را ببرید. در مورد نیت مالی تان صبر پیشه کرده و کمی بیشتر تلاش کنید، چشم تان را باز کنید. امکاناتی در اختیار شما قرار دارد که به وسیله آنها می توانید کامیابی را تجربه کنید. با توجه به روحیه ای که دارید، بهتر است در شاخه ای هنری توانایی های خود را افزایش دهید. یک موقعیت کاری در این هفته شما را به فکر وا می دارد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: