تست شخصیت شناسی | تست شخصیت شناسی و روانشناسی

تست شخصیت شناسی| بگو اول چی دید تا بگم بزرگترین ترست تنهایی، مرگ، طرد شدن یا چی هست؟

آیا دوست دارید بزرگ‌ترین ترس زندگی تان را کشف کنید؟ این تست جالب و جذاب را انجام دهید تا متوجه آن شوید!

کدخبر : 14981
سایت سرگرمی روز :

برای اینکه بزرگ‌ترین ترس زندگی تان را کشف کنید باید به چند سوال ساده پاسخ دهید. برای این کار باید اولین برداشتتان از این تصویر را به زبان بیاورید. از نتایج شگفت زده شوید!سگ: ترس از رها شدن

اگر در ابتدا سگ را دیدند، ممکن است تیپ شخصیتی شما ترس از رها شدن داشته باشد. احساس ناامنی ممکن است در روان شما ریشه کرده و همیشه این ترس را داشته باشید که عزیزانتان را از دست خواهید داد.

این ترس می‌تواند باعث شود که در روابطتان خیلی به طرف مقابل بچسبید و حس مالکیت به وی داشته باشید. این افراد همچنین مستعد حس حسادت و بی اعتمادی نسبت به دیگران هستند.

گربه: ترس از شکست

افرادی که ابتدا گربه را مشاهده کردند، ممکن است تیپ شخصیتی شان با ترس از شکست و شک به خودشان شکل گرفته باشد.

این افراد همیشه به دلیل ترس عمیقشان از شکست در ریسک کردن و امتحان کردن تجربه‌های جدید تردید دارند. این افراد بیش از حد از خود انتقاد کرده و به خود سخت می‌گیرند..

آنها کمال گرا هستند و در تمام بخش‌های زندگی شان برای پیروز شدن تلاش می‌کنند، اما وقتی به آن نمی‌رسند خیلی نا امید می‌شوند. با این حال این افراد بسیار انعطاف پذیر هستند و مهارت‌های حل مسئله بالایی دارند.

پرنده: ترس از تنهایی

افرادی که ابتدا پرنده را مشاهده کردند، ممکن است تیپ شخصیتی شان  با ترس شدید از تنهایی و انزوای اجتماعی شکل گرفته باشد.

چنین افرادی به سختی به دیگران اعتماد می‌کنند و به سختی می‌توانند ارتباط می‌گیرند. آنها دوست دارند وقت خود را تنها بگذرانند و به جای بیرون رفتن و معاشرت به کارهای های انفرادی مانند خواندن یا نوشتن می‌پردازند. این افراد بسیار خلاق هستند و تخیل فعالی دارند.

خرگوش: ترس از مرگ

افرادی که ابتدا خرگوش نظرشان را جلب کرد؛ ممکن است تیپ شخصیتی با ترس شدید از مرگ داشته باشند.

چنین افرادی خیلی زیاد محتاط هستند و برای ایمنی خود و دیگران هر کاری می‌کنند.  مثلاً از فعالیت‌ها یا موقعیت‌های خطرناک دوری می‌کنند، حتی اگر تهدید واقعی نباشد.

دست: ترس از طرد شدن

افرادی که ابتدا دست را دیدند، ممکن است تیپ شخصیتی با ترس شدید از طرد شدن یا قضاوت منفی داشته باشند. این افراد از ریسک کردن دوری می‌کنند تا مورد انتقاد قرار نگیرند.

به همین دلیل آنها در مواجهه با انتقاد یا اظهار نظرهای قضاوت آمیز تدافعی عمل می‌کنند. این شخصیت‌ها خودآگاهی قوی دارند که باعث می‌شود کاستی‌های خود را بشناسند و برطرف کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: