فال تاروت | فال تاروت روز

فال تاروت 13 فروردین ماه | سرنوشت چه شگفتانه‌ای برایتان دارد؟

فال تاروت روز و دقیق خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید؛ ما سعی میکنیم دقیق ترین فال تاروت را برای شما ارائه دهیم.

کدخبر : 15059
سایت سرگرمی روز :

فال تاروت یک روش پیش‌بینی و پژوهش درباره آینده است که از کارت‌های تاروت استفاده می‌کند. هر کارت تاروت دارای نمادها، تصاویر و معانی خاصی است که در تعبیر افکار و احساسات فردی استفاده می‌شود. با استفاده از فال تاروت، افراد می‌توانند سوالات خود را مطرح کرده و پاسخ‌هایی درباره آینده و شرایط فعلی خود دریافت کنند. ما در سایت سرگرمی روز سعی کرده ایم فال تاروت دقیق برای پیشگویی اتفاقات فردای شما را ارئه دهیم:

فال تاروت فردا برای متولدین فروردین

کارت تاروت: کارت برج

فروردینی ماهی جان، خوب، اگر فرصتی برای انجام کاری که می‌خواستید وجود داشته باشد، زمانی است که جهان دری را می‌بندد و آن را محکم پشت سر شما می‌بندد. این لحظه موفقیت شماست، برج حمل. شما این فرصت را دارید که آزادانه به سوی یک هدف بدوید زیرا آن چیزی که رها نمی‌کردید شما را رها کرده است. چیزهای کمی آزاد‌ کننده‌ تر از این هستند که بدانید شما آزادید تا بدون هیچ شرطی، همان چیزی باشید که باید باشید.

فال تاروت فردا برای متولدین اردیبهشت

کارت تاروت: کارت عشاق معکوس

اردیبهشت ماهی، همه وسوسه می شوند، و پس از مدت طولانی در یک رابطه مشابه با یک فرد، ممکن است تعجب کنید که آیا علف آن طرف سبزتر است یا خیر. ممکن است فکر کنید که «فقط نگاه می‌کنید» اما چشم‌های سرگردان می‌تواند منجر به موارد بیشتری شود. اگر احساس نارضایتی یا عدم رضایت می کنید، بهتر است به همسرتان اطلاع دهید.

فال تاروت فردا برای متولدین خرداد

کارت تاروت: کارت شوالیه سکه

خرداد ماهی عزیز، گفتن حقیقت به یک دوست بسیار سخت است وقتی می‌دانید که پیام به طور بالقوه می‌تواند به احساسات شما - و احتمالاً به رابطه شما آسیب برساند. صداقت واقعاً بهترین خط مشی است، اما زمان‌بندی، گوش دادن به هر چیزی را که باید شنیده شود، آسان‌تر می‌کند. به کل موقعیت حساس باشید تا بتوانید هم دوست و هم دوست خوب باشید.

فال تاروت فردا برای متولدین تیر

کارت تاروت: کارت تک شمشیر

تیرماهی جان، شوخ طبعی می تواند به شما کمک کند تا از تعدادی از مشکلات زندگی عبور کنید. هنگام مواجهه با چالش‌هایی که رسیدگی به آن‌ها سخت است، ممکن است شوخی کردن برای شما آسان‌تر از جدی بودن باشد. یک انتخاب وجود دارد: عصبانی شدن یا احمق شدن. برای امروز، ممکن است تصمیم بگیرید که بخندید و زندگی را خیلی جدی نگیرید.

فال تاروت فردا برای متولدین مرداد

کارت تاروت: کارت سه چوبدست

مرداد ماهی، واقعاً وقتی می شنوید که می توانید هر چیزی را که دلتان می خواهد داشته باشید به چه معناست؟ The Three of Wands کارتی است که تنها به خاطر تخیل، رویاهای بزرگ را تشویق می کند. از آنجایی که این کارت شامل مجموع سه رقم است، به یاد داشته باشید که برای تحقق یک رویای بزرگ به بیش از یک نفر نیاز است. یک هدف عالی نیاز به کمک دارد، پس آنچه را که تصور می کنید برای خود نگه ندارید.

فال تاروت فردا  برای متولدین شهریور

کارت تاروت: کارت نه چوبدست معکوس

شهریور ماهی، شما می رسید از این طریق. اولین قدم پذیرش این است که متوجه شوید بالا و پایین‌ها را تجربه خواهید کرد. زمان های تاریک دشوار هستند زیرا توانایی شما را برای دیدن نور مسدود می کنند. اما دانستن اینکه یک نوبت از یک رویداد می تواند شما را از یک موقعیت بد به موقعیتی بهتر منتقل کند، صبر را تشویق می کند. این فقط یک مسئله زمان است که کجا این وضعیت پشت سر شما خواهد بود.

فال تاروت پیشگویی آینده متولدین شهریور

برای متولدین مهر

کارت تاروت: کارت هیروفانت

مهرماهی عزیز، چیزهایی در جامعه به کندی تغییر می کنند. شما ممکن است در حال مبارزه با اعتقادات مذهبی خانواده خود باشید که بر خلاف نحوه زندگی شماست. ممکن است بخواهید شاهد یک نوع تغییر سیاسی در جامعه یا در کل جهان باشید. شورشی بودن ممکن است درست به نظر برسد، اما بسیاری از رهبران در گذشته از طریق یک سیستم کار می کردند تا آن را تغییر دهند. این کارت تاروت نشان می دهد که این ممکن است مسیر بهتری برای امروز شما باشد.

 فال تاروت فردا برای متولدین آبان

کارت تاروت: کارت احمق

آبان ماهی ها، شما دوست ندارید در یک مکان گیر کرده باشید، بنابراین لحظه ای که شانس خود را برای پیشرفت می بینید، برای آن عجله می کنید. اگرچه این کارت تاروت به عنوان یک هشدار عمل می کند. آنقدر برای تغییر ناامید نباشید که نتوانید به عقل گوش دهید. به پرچم ها و علائم قرمز رنگی که در هنگام حرکت ظاهر می شوند توجه کنید.

فال تاروت فردا برای متولدین آذر

کارت تاروت: کارت تک چوبدست معکوس

آذر ماهی جان، شما یک آس در جیب خود دارید، اما اکنون زمان مناسبی برای استفاده از آن نیست. شانس زمانی خوش شانس است که آمادگی با فرصت روبرو شود. ممکن است احساس کنید آماده هستید، اما این کارت تاروت می تواند نشان دهد که چیزی اشتباه است. ممکن است زمان بندی شما خاموش باشد یا کاری که قصد انجام آن را دارید اشتباه به کار گرفته شود.

فال تاروت  برای متولدین دی

کارت تاروت: کارت چهار جام

دی ماهی عزیز، شما آرزوی احساس امنیت و امنیت در زندگی خود را دارید. برای شما چه شکلی است؟ برای شما مهم است که تعریف کنید که چه چیزی لبخند را به صورت شما می آورد و احساس شادی را در قلب شما ایجاد می کند. آیا می خواهید سفر کنید و از هر گونه محدودیتی رها شوید یا ترجیح می دهید خانه ای برای خود داشته باشید و در یک مکان بمانید. امروز خواسته ها و نیازهای خود را مشخص کنید تا بتوانید به آنها برسید.

فال تاروت فردا برای متولدین بهمن

کارت تاروت: کارت پنج جام

بهمن ماهی عزیز، شما در گذشته دل شکسته بودید و امروز ممکن است این احساسات دوباره برای شما ظاهر شوند. ممکن است به فردی سابق فکر کنید که قلب شما را شکست اما هرگز برای کاری که انجام داد عذرخواهی نکرد. شاید یک دوستی که به حاشیه رفت، باعث غم و اندوه شما شود. این لحظات مهم هستند زیرا به بهبودی شما کمک می کنند. اجازه دهید اشک ها بریزند تا بتوانید سفر به سوی تمامیت را آغاز کنید.

فال تاروت فردا برای متولدین اسفند

کارت تاروت: کارت ماه

اسفند ماهی ها، خیلی عجیب است وقتی می دانید شهودتان درست است، اما به نظر می رسد بقیه در تاریکی هستند. قرار نیست همه کارهایی که شما انجام می دهید را حس کنند، اما این به این معنی نیست که شما اشتباه می کنید. معنی آن این است که شما نگاهی اجمالی به آینده انداخته اید و باید اقدام کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: