فال روز | فال روز فردا

فال روزانه 15 فروردین ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال و طالع بینی فردای خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 15104
سایت سرگرمی روز :

فال روزانه فردا (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این مقاله مشاهده کنید:

 

فال روزانه متولدین فروردین

منتظر یک میهمان ناخوانده باشید. اگر چه در وهله اول کمی هول می کنید و استرس دارید اما ساعات خوشی را در کنار او خواهید گذراند و خبرهای خوبی را از آنها دریافت خواهید کرد. این روزها بیشتر به فکر سلامتی خود باشید. همان قدر که کار برایتان اهمیت دارد، باید استراحت هم اهمیت داشته باشد. در غیر این صورت خیلی زود انرژی تان را از دست خواهید داد. حرفی را به فردی زده اید که برایتان دردسرساز شده است. بهتر است که از پشت دیوار بیرون بیایید و آن را رودررو کنید تا هر چه زودتر مشکل بین شما حل شود. نگران نباشید قهر تبدیل به آشتی می شود، اما باید یادتان باشد لازم است هر دو تغییر رویه بدهید تا بتوانید آرامش بیشتری داشته باشد. گوش به زنگ باشید حرفی می شنوید که بهتر است پی اش را بگیرید و بی توجه نباشید وگرنه پشیمان می شوید. برای خودتان احترام قائل باشید و به جایی که دعوت نشده اید نروید.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اگر می خواهید دیگران به شما احترام بگذارند، شما نیز باید به آنها احترام بگذارید. حتی اگر با نظرات آنها مخالفید، سعی کنید که حرف هایشان را بشنوید. در کارهایتان سیاست داشته باشید. اگر می خواهید به هدف هایتان برسید باید پله پله جلو روید، در غیر این صورت کارتان خراب می شود. اگر شما و شریک زندگی تان سعی کنید تا چند ماه آینده تغییری بزرگ به زندگی تان دهید، اتفاقات خوبی برایتان خواهد افتاد. البته یادتان باشد که اگر قدمی برداشتید باید تا تهش پیش بروید. اگر چه موانعی پیش روی شماست اما در نهایت همه چیز مطابق میل شما تمام خواهد شد. در یک بحث کاری از روی عصبانیت حرفی از دهنتان می پرد و بلافاصله پشیمان می شوید، به اعصابتان مسلط باشید یا جلسه را قبل از دیر شدن ترک کنید. برای انجام هر کاری اصول و قوانینی حکم فرماست و شما نیز بدون تهیه مقدمات نمی توانید دست به کاری بزنید، اول بیاندیشید، طرحی بریزید و سپس اقدام کنید.

 فال امروز متولدین خرداد

روزهای سخت گذشت و حال زمان آن است که کمی به خودتان استراحت دهید. مدیتیشی این امکان را به شما می دهد که بتوانید به خوبی بر افکار، احساسات و نیازهایتان تمرکز کنید. اگر احساس می کنید که عشق تان رفتارهای عجیب و غریبی از خود نشان می دهد، نگران نشوید. شاید او می خواهد شما را در موقعیت های مختلف امتحان کند پس سعی کنید سر بلند از این امتحان بیرون آیید. به زودی فرصتی برایتان فراهم می شود تا خودی نشان دهید. اگر در این راه اعتماد به نفس داشته باشید، به هدفتان چند پله نزدیک تر خواهید شد. در مورد نیتتان بهتر است بیشتر فکر کنید و خود را درگیر مسائل دیگران نکنید. یک اتفاق ساده محاسباتتان را بهم می ریزد که اتفاقا به نفع شماست. حرفتان را بزنید محترمانه و در لفافه. در مورد یک تصمیم گیری خانوادگی بهتر است تلاشتان را بکنید تا نظر مساعد همه را جلب کنید.

فال روزانه متولدین تیر

امروز در بیان احساساتتان جسور باشید. با برقراری ارتباط با اطرافیان، فرصت های شغلی خوب و زیادی برایتان فراهم می شود. شرکت در فعالیت های گروهی و مناسبات فرهنگی نیز در رشد و پیشرفت شما موثر خواهد بود. پس سعی کنید از زمان خود نهایت استفاده را ببرید. به یک میهانی دعوت می شوید، پیشنهاد می کنیم آن را قبول کنید زیرا اتفاقات خوبی در راه است، به خصوص اگر مجرد هستید. کاری را شروع کرده اید اما آن را نیمه تمام گذاشتید. بهتر است که به آن باز گردید و تمامش کنید زیرا تا همیشه روی شانه هایتان سنگینی خواهد کرد. زود باور نباشید، خبری نگران کننده به شما گفته می شود اما به هیچ عنوان هراسی به دل راه ندهید. بعد از پیشنهادی که با نیت خوب به شخصی می دهید جوابش شما را بسیار متعجب و دلسرد می کند. در مورد کار شما هنوز در ابتدای راه قرار دارید و باید نشیب و فرازهای زیادی را طی کنید، امیدوار باشید.

 فال و طالع بینی متولدین مرداد

به دلیل موفقیت اخیرتان، شما قوی تر و با اعتماد به نفس تر از قبل شده اید. اما سعی کنید که از تکبر و غرور دور بمانید زیرا اطرافیانتان را از دست می دهید. شما در هر شرایطی به حمایت دیگران نیاز دارید، بنابراین خوشرویی و انعطاف پذیری کلید موفقیت شما در چنین روزی است. اگر چه اخیرا با شریک زندگی تان دچار مشکل شده اید اما از این به بعد روابط عاطفی تان گرم تر و بهتر از سابق خواهد شد. امروز روزی است که باید خدا را بابت آن شکر کنید. بعدازظهر خود را بیرون از خانه بگذرانید و از انرژی مثبتی که در هوا پراکنده است، استفاده کنید. شخصی را دوباره و بعد از مدتها پیدا می کنید. سختی ها را پشت سر می گذارید و زمان شادی و موفقیتتان فرا می رسد. خودتان باورتان نمی شود اما حرفی که در دلتان هست به زبان خواهید آورد، نتیجه شما را قوی تر می کند. نسبت به سلامتی خود و اطرافیانتان جدی تر باشید. در مورد مسئله ای احساسی زور نگویید.

 فال امروز متولدین شهریور

امروز تا می توانید به بیرون از خانه بروید و از نور خورشید انرژی بگیرید. در خانه ماندن در چنین روزی به ضررتان است. شما انرژی زیادی دارید، بنابراین بهترین زمان است که به دنبال کارهای مهمی که مدت هاست به تعویق انداخته اید باشید. ارتباط با دیگران به خصوص در محیط کار نیز می تواند بر پیشرفت شما تاثیر زیادی بگذارد. اگر مجرد هستید و به دنبال نیمه گمشده خود می گردید، احتمال این که او در رفت و آمدهای امروزتان ببینید زیاد است. اگر چه شما فرد منطقی هستید اما وقت آن است که بر احساساتتان تکیه کنید و از او برای تصمیم گیری هایتان کمک بخواهید. شخصی که به طمع رسیدن به چیزی به شما نزدیک شده بهتر بشناسید، او را متوجه اشتباهش بکنید و ازش دور کنید. بعد از اتفاقات اخیر این روزها شما بسیار خسته هستید، روحی و جسمی، کمی به خودتا بیشتر اهمیت و حق بدهید، بیش از این زیر بار زور نروید از جایی که فکرش را هم نمی کنید دری باز خواهد شد.

 طالع بینی روزانه متولدین مهر

در شرایطی به سر می برید که کمی گیج تان کرده، اما نگرانی را کنار بگذارید زیرا تنها موفقیت و خوشبختی است که در خانه شما را می زند. سعی کنید که به جای انتظار سر خودتان را با کارهای مختلف گرم کنید. همه چیز در زمان خود و به بهترین شکل ممکن اتفاق می افتد. اگر در پی آشنایی با فردی هستید، امروز زمان مناسبی برای ملاقات است و هر مکالمه ای که داشته باشید، به خوبی پیش خواهد رفت. پس وقت را بیش از این تلف نکنید. تنبلی در چنین شرایطی به ضررتان است، بنابراین سعی کنید که وقت های آزادتان را با کارهای مفید پر کنید. بسته یا هدیه ای دریافت می کنید. بلند پروازی خوب است اما یادتان باشد باید پله پله بالا بروید. در نیتی که دارید لازم است قدری احتیاط کنید. در شما خصوصیاتی است که در کمتر کسی وجود دارد. شک و تردید را کم کنید، طرف مقابلتان ارزشش را دارد که برایش تغییر مسیر بدهید و راهی منطقی در پیش بگیرید.

 فال روزانه متولدین آبان

شاید امروز مجبور شوید که ساعتهای زیادی را پای صحبت دیگران بنشینید. این کار اگر چه خستگی و کلافگی دارد اما نتیجه آن مثبت خواهد بود. سوال های زیادی در ذهن شماست. لازم نیست برای رسیدن به پاسخ راه دوری بروید، جوابی که می خواهید نزدیک شماست، کافی است که اطرافتان را با دقت بیشتری نگاه کنید. خواسته ای از دوستتان دارید اما روی مطرح کردن آن را ندارید. بهتر است خجالت را کنار بگذارید. مطمئن باشید که او نیز از این خواسته شما استقبال خواهد کرد. در انتهای روز، اگر چه خسته هستید اما با فردی که منتظر شماست، تماس بگیرید. در غیر این صورت دل او را خواهید شکست. به مال دنیا اهمیت بدهید ولی بدانید گذراست و هیچکس ثروتی با خودش نبرده. مشکلات خانوادگی را حل کنید و بیش از این درگیر بحث های بی پایان نشوید. برای یک خرید یا فروش شخصی با شما همراه خواهد شد. به سلامت خود و نزدیکانتان بیشتر اهمیت بدهید. حرفی به شما زده شده که بهتر است با آن جدی برخورد کنید.

فال روزانه متولدین آذر

امروز کارهای زیادی روی سرتان ریخته اما همه آنها به خوبی پیش می روند و جای هیچ نگرانی وجود ندارد. سعی کنید که غرور را کنار بگذارید و با دیگران در مورد تصمیم هایی که می گیرید، مشورت کنید. اگر مجرد هستید فردی در یکی از جمع هایتان به شما نزدیک می شود. حتی اگر در نگاه اول به او جذب نشدید، ردش نکنید. با فرصت دادن به خود و او اتفاقات خوبی برایتان رخ خواهد داد. در صورت استرس، به یک پیاده روی کوتاه بروید یا در خانه کمی ورزش کنید. ورزش و مراقبه می تواند معجزه این روزهای شما باشند. در مورد موضوعی احساسی حرفی به شما زده شده که بهتر است با آن جدی برخورد کنید، شوخی و سرسری گرفتن این موضوع عواقب خوبی برایتان ندارد. در مورد مسئله ای منتظر جواب هستید، کمی صبورتر باشید آدم ها را با توانایی هایشان قضاوت کنید، بش از حد توقع نداشته باشید همه لزوما توانایی شما را ندارند.

 فال روز متولدین دی

در حال حاضر احساس خوب و مثبتی دارید زیرا زندگی تان در حال شکل گیری به شیوه ای است که خودتان می پسندید. اعتماد به نفس تان نیز بالا رفته است، به همین دلیل می توانید با افراد بیشتری ارتباط برقرار کنید. سعی کنید که این حال خوب را حفظ کنید. شما سختی های زیادی را متحمل شده اید و حال لایق آرامش هستید. پس تا می توانید از این روزها لذت ببرید. تلفنی، شاید از طرف یکی از دوستان قدیمی تان، به شما خواهد شد که انتظارش را ندارید. این فرد خبرهایی را به گوش شما می رساند که از شنیدنشان متعجب می شود. بهتر است که انعطاف پذیر باشید تا اتفاقات خوب برایتان رخ دهد. دست به کاری زده اید که عواقبی دارد و شما به آن ها واقفید، بهتر است دیگر هر روز خودتان را مواخذه نکنید، به جلو نگاه کنید و پیش بروید. دوستی قدیمی به شما پیشنهادی می دهد در برابرش جبهه نگیرید. تغییر مکان یا شغل را به زمان دیگر موکول کنید و عجله نداشته باشید. به زودی خبر خوشی دریافت می کنید.

 فال متولدین بهمن

امروز کمی از نگرانی هایتان کم می شود و آرامش را تجربه می کنید. رابطه عاطفی شما با اطرافیانتان به خوبی پیش می رود و مشکلات مالی تان نیز برطرف شده است. اما مراقب باشید که این خوش بینی و هیجان شما را از ادامه مسیر متوقف نکند بلکه باید با همین انرژی به راهتان ادامه دهید تا پله های بیشتری را برای رسیدن به اوج طی کنید. اکنون زمان مناسبی است که درخواستی را که مدت هاست از یکی از دوستانتان دارید، بیان کنید. حتی اگر او با شما مخالف کرد، ناامید نشوید زیرا در نهایت می توانید نظر او را به نفع خودتان تغییر دهید. در یک رابطه دو نفره هر دو طرف باید راضی و خوشحال باشند، شما این روزها خوشحال نیستید، موقعیت و خواسته هایتان را دوباره بررسی و نگاه کنید، ماهی را هر وقت از آب بگیرید تازه است. شادی حق شماست کوتاه نیایید. به طرح هایی که در سر دارید سروسامان بدهید که موجب دلخوشی و رضایتتان خواهد شد.

فال روزانه متولدین اسفند

مدت های زیادی است که در تلاش برای رسیدن به اهداف تان هستی، امروز چشمه ای از موفقیت هایتان را خواهید دید. همین به شما انگیزه بیشتری می دهد و از شک و دودلی می رهاند. پس از مدت ها دوری، با یکی از دوستان قدیمی تان صحبت می کنید. احتمالا او به کمک شما احتیاج دارد، پس تنهایش نگذارید. یادتان باشد که وظیفه شما تنها راهنمایی کردن اوست، تصمیم نهایی را به عهده خود او بگذارید. در گرفتن تصمیمی دودل هستید اما بدانید که اگر با جسارت پیش روید، بهترین نتیجه را خواهید گرفت. قرضتان ادا می شود. در مورد کاری توجه داشته باشید که رقیبان هم در میدان هستند، باید با احتیاط و دور اندیشی به این کار مبادرت ورزید. طالب کسی یا چیزی هستید که در دسترس شما نیست، با خودخوری و نق زدن کاری پیش نمی رود، برای گفتن حرفتان برنامه ریزی کنید و از نیروی اراده و ایمان به خودتان استفاده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: