عکس های کمتر دیده از عروسی مرحوم رضا داوونژاد که به تازگی وایرال شده

عروسی رضا داوودنژاد: پس از درگذشت غم انگیز بازیگر جوان و دوست داشتنی سینما و تلویزیون عکسی از شب عروسی رضا داوونژاد و غزل بدیعی در فضای مجازی وایرال شده است.

کدخبر : 15144
سایت سرگرمی روز :

عکس عروسی رضا داوودنژاد در شب دامادی اش

رضا داوودنژاد بازیگر فقید کشورمان که روز گذشته پس از تحمل مدتها بیماری دار فانی را وداع گفت، در صفحه رسمی اش تصاویری از مراسم ازدواجش منتشر کرده بود که در میان این تصاویر، عکسی از او و مادربزرگش به چشم می خورد که از قرار معلوم برای کاربران فضای مجازی جذابیت دیگری پیدا کرد.

رضا داوودنژاد

می توان گفت یکی از دلایل وایرال شدن این عکس، حضور او در کنار مادربزرگ فقیدش، احترام السادات حبیبیان است که در تاریخ 19 آبان 1397 از دنیا رفت و حالا که رضا داوودنژاد هم پر کشیده، این دو بار دیگر کنار هم هستند و بهم رسیدند.

علاقه بسیاری میان آنها وجود داشت و مرحوم رضا داوودنژاد بارها به این رابطه صمیمی اشاره کرده بود، شاید همین صمیمیت بار دیگر آنها را بهم رساند. رضا داوودنژاد که مادر بزرگش را مامان اتی صدا میزد، در پست روز دامادی اش هم به زمزمه همیشگی مامان اتی اش اشاره کرده بود.

رضا داوودنژاد

رضا داوودنژاد در توضیح این عکس اینطور نوشت:

فاش میگویم از هر دو جهان آزادام

بنده عشقم و از هر دو جهان آزادم

رضا داوودنژاد

رضا داوودنژاد بازیگر فقید ایرانی در تاریخ 29 اردیبهشت 1359 در خانواده ای هنرمند متولد شد و از شش سالگی بازیگری را با حضور در فیلم بی پناه تجربه کرد. رضا داوودنژاد، برادر زهرا داوودنژاد و فرزند علیرضا داوودنژاد کارگردان در تاریخ 13 فروردین 1403 به دلیل عوارض ناشی از عفونت خون پس از پیوند کبد درگذشت.

منبع: گفتنی
آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: