فال روز | فال روز فردا

فال روزانه 8 اردیبهشت ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال و طالع بینی فردای خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 16285
سایت سرگرمی روز :

فال روزانه فردا (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این مقاله مشاهده کنید:

فال روزانه متولدین فروردین

فروردین ماهی عزیز... برای پیشرفت در امورتان می‌توانید از دیگران کمک بگیرید مغرور نباشید امروز برای شما روز خوبی خواهد بود، پس با دیدن مشکلات و سختی‌ها عقب نشینی نکنید. چرا که دوستان و خانواده تان همواره در کنار شما خواهند بود اگر دیدید کسی مانع پیشرفت و رشد در کار شماست با او روبرو شوید و علت کارش را جویا شوید همیشه گفتگو راه حل موثری خواهد بود.

فال روزانه متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیز... از همین صبح تنبلیتان آغاز شده است، حتی توان بلند شدن از رختخواب را هم ندارید چه برسد رفتن به سر کار. دوشی بگیرید و یا چایی بنوشید بلکه کمی از این بی‌حالی و بی‌حسیتان کم شود. افکارتان غرق در موضوعات کاری است ولی امروز توان انجام آن‌ها را ندارید. بهتر است کارهای مهم روزانه‌تان را به روزهای دیگر موکول کنید چرا که انجام آن‌ها امروز با بی‌دقتی همراه است.

فال روزانه متولدین خرداد

خردادماهی عزیز... امروز احساسات شما به شدت غلیان کرده و نیاز دارید تا با عشق‌تان دیدار کنید؛ اما مشغله‌های این روزهای او مانع از دیدار شما می‌شوند و بالطبع این موضوع باعث دلخوری شما می‌شود. بهتر است به خود مسلط باشید و شرایط را درک کنید؛ شما بخوبی می‌دانید که او بی‌جهت شما را پس نمی‌زند و وضعیت پیش آمده باعث این اتفاق شده است. شاید بهترین کار این باشد که برای روزهای آینده با او برنامه ریزی کنید و امروز اوقات فراغت خود را به شکل دیگری سپری کنید؛ مدت‌هاست که تصمیم داشته‌اید کتاب خاصی را مطالعه کنید؛ شاید امروز بهترین فرصت باشد تا برای خرید این کتاب راهی بازار شوید. فرصت را از دست ندهید و برای انجام این کار اقدام کنید.

فال روزانه متولدین تیر

تیرماهی عزیز... امروز دیدگاهتان نسبت به دوستان و اطرافیانتان تغییر یافته است. شاید این تغییر نگرش به دلیل موفقیت‌هایی است که آن‌ها بدست آورده‌اند، در این مورد حسادت را کنار گذارید و به فکر پیشرفت خودتان باشید. اگر مجرد هستید امروز شخصی که از قبل به او علاقه داشته‌اید حالتی کاملا رمانتیک برای شما پیدا خواهد کرد. حواستان باشد که این علاقه یک طرفه نباشد. به قول قدیمی‌ها عشق یک طرفه باعث دردسره! شاید این عشق هیجانی ناگهانی بیش نباشد بهتر است تا فردا منتظر بمانید.

فال روزانه متولدین مرداد

مردادماهی عزیز... ایده‌ها و نظرات جدیدی از طرف همکارانتان به شما پیشنهاد می‌شود. هر چند که دوست ندارید این ایده‌ها را از دست دهید ولی ناخودآگاه تنبلی به سراغتان آمده و از بکارگیری نظرات جدید منصرف می‌شوید. البته تغییر در نگرش و روند ثابتی که در پیش گرفته‌اید بسیار سخت است ولی بهتر است کمی خود را تکان داده و از تفکرات متفاوت نیز استفاده کنید.

فال روزانه متولدین شهریور

شهریورماهی عزیز... امروز دوستان جدیدی را که علاقمندی مشترکی با شما دارند، پیدا خواهید کرد. ارتباط با آنها راههای جدیدی را پیش روی شما باز می‌کند که هم از نظر عاطفی و هم از نظر مالی به نفع تان خواهد بود. اگر چه تا به حال به شیوه های سنتی بیشتر علاقه نشان می دادید، حال زمان است تکنولوژی را نیز با آن ترکیب کنید و ببینید که کارهایتان با چه سرعت بیشتری انجام خواهد شد. اگر اخیرا زیاد بیمار می‌شوید، علت آن قدرت بدنی پایین تان است، پس تا می‌توانید با تغذیه و ورزش خودتان را تقویت کنید.

فال روزانه متولدین مهر

مهرماهی عزیز... آیا از این که از شرایط عادی خود خارج شده‌اید، نگران هستید؟ غم به دل راه ندهید زیرا این شرایط موقتی است و شما به زودی به روال عادی زندگی خود باز می گردید. امروز روز مناسبی برای اجرای ایده هایی که در ذهن تان است، نمی باشد. مثلا اگر می‌خواهید یک حساب بانکی باز کنید، چند روز دیگر دست نگه دارید. درباره رابطه عاطفی خود نگران هستید، عشق زندگی تان نیز همین احساس را دارد اما این را بدانید این شما هستید که می‌توانید تغییرات موثری در رابطه خود ایجاد کنید. شاید لازم باشد نسبت به ایده های جدید و اعتقادات طرف مقابل تان انعطاف پذیرتر باشید.

فال روزانه متولدین آبان

آبان ماهی عزیز... شما در حال حاضر به دنبال هدف بزرگی هستید و خوشبختانه منابع و انرژی لازم برای رسیدن به آن را در اختیار دارید. با این همه هرچند خودتان را پر انرژی و آماده برای حرکت احساس می‌کنید تضاد بین اهداف واقع گرایانه و رویاهای مبهمتان نوعی تردید و دودلی در شما ایجاد کرده است. اگر نسبت به تصمیمی که این اواخر گرفته‌اید دچار تردید شده‌اید کمی دست نگه دارید، تا چند روز دیگر خیالتان از بابت آن راحت خواهد شد. برای بالاتر بردن انرژی و انگیزه خود سعی کنید با دوستانی که از شما حمایت می‌کنند ارتباط برقرار کنید. قرار است طی یکی دو ماه آینده به منظور ادامه تحصیلات و یا به دلیل مسائل کاری به سفر بروید؟ این سفر با موفقیت بسیاری همراه خواهد بود!

فال روزانه متولدین آذر

آذرماهی عزیز... امروز احساس می‌کنید که دارید مانند یک فرفره به دور خودتان می چرخید و تا وقتی هم که در حرکت هستید هیچ مشکلی را احساس نخواهید کرد اما به محض این که سرعتتان کم شود دچار احساس گیجی و سردرگمی در رابطه با آینده خواهید و احساس عدم امنیت به سراغتان خواهد آمد. به جای این که به توهم ثبات و امنیت بچسبید بهتر است بپذیرید که آینده را نمی توان صد در صد تعیین و پیش بینی کرد، این باور لازمه و عامل باروری دانه هایی است که برای آینده خود می کارید. ترسی که از تغییرات دارید تنها مانع بین شما و استعدادها و توانایی های ناشناخته تان است، گاهی باید تعادل زندگیتان را بهم بریزید تا پایه و اساسی محکم برای ساخت زندگی جدیدتان بسازید.

فال روزانه متولدین دی

دی ماهی عزیز... اگر کسی بخواهد بر خلاف میلتان شما را مجبور به انجام کاری بکند به شدت عصبانی می‌شوید و با تمام وجودتان در برابر این اجبار مقاومت می‌کنید. در حال حاضر پنهان کردن خشم و عصبانیتتان برای شما کاری بسیار دشوار است ولی باید مواظب باشید در واکنشی که نشان می‌دهید زیاده روی نکنید. در حال حاضر شرایط برای پیشرفت شما مهیا هستند و اگر از مسیر اصلی منحرف نشوید به احتمال زیاد موفق خواهید بود. این نکته را در نظر داشته باشید که وقتی منافع همه را در نظر داشته باشید از لحاظ روحی احساس بهتری خواهید داشت تا این که بخواهید با خودخواهی به فکر به دست آوردن پول یا قدرت بیشتر برای خودتان باشید.

فال روزانه متولدین بهمن

بهمن ماهی عزیز... امروز احساسی به شما دست داده که همه چیز را تیره و تار می‌بینید. حل کردن مسائل به نظرتان فوق العاده سخت شده است. با دیگران صحبت می‌کنید اما ذهن تان جای دیگری سیر می‌کند. اگر در مکالمه هایی که پیش رو دارید نظرتان کاملا متفاوت با دیگران بود، هیچ عیبی ندارد. واجب نیست که شما هم همرنگ آنها شوید. نظرات خود را با اعتماد به نفس بالا اعلام کنید. عشق زندگی تان حرفی در دلش مانده و به دنبال فرصتی برای بیان است. سعی کنید این شرایط را برای او فراهم کنید.

فال روزانه متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز... مسئله مهمی برایتان پیش آمده که برای تصمیم گرفتن درباره آن به شدت دچار درگیری ذهنی شده‌اید. هم می‌خواهید سلامتیتان حفظ شود و هم این‌که هوس پرخوری کرده‌اید. بهتر است دست از افراط و تفریط بردارید و بین این دو یک تعادل برقرار کنید. امروز زمان خوبی برای کارهای گروهی است. این فعالیت می‌تواند هم در محیط کار و هم در باشگاه‌های ورزشی یا کلاس‌های هنری اتفاق افتد. نتیجه‌ای که این کار برایتان خواهد داشت، بسیار بیشتر از آنچه در تنهایی انجام می‌دهید خواهد بود. روزهای پر از سورپرایزی در راه خواهید داشت، خودتان را آماده کنید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: