تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | یک نفر با ذهن خیلی فعال میتونه تشخیص بده همسر واقعی این مرد مریض کیه

تست هوش: میتونی بگی اونی که دروغ میگه کدومه؟

کدخبر : 16341
سایت سرگرمی روز :

در این تست هوش شما باید تشخیص بدید که کدام زن دروغ می گوید و کدام یک واقعا همسر واقعی مردی است که ظاهرا حافظه اش را از دست داده و حالا دو زن دو طرف تخت او ایستاده و سعی دارند او را متقاعد کنند که یکی از آن ها واقعا همسرش اوست. به نظرتان آیا می توانید به این مرد بیچاره کمک کنید، همسر واقعی اش را تشخیص دهد؟

تست هوش

بیایید به تصویر نگاه کنیم و من توضیحات لازم را به شما بدهم:

اگر به تصویر نگاه کنید زن سمت چپ با موهای مشکی و لباس قرمز با عصبانیت فریاد می زند که من همسر تو هستم و او دروغ می گوید. اما زن سمت راست با آن موهای قهوه ای و لباس سبز در حال گریه است و می خواهد ثابت کند که همسر این مرد است. او با گریه می گوید که ما بچه داریم و من همسر واقعی تو هستم.

حالا بگویید واقعا کدام یک همسر واقعی این مرد است؟

خود او انگار حافظه اش را از دست داده زیرا نمی تواند همسرش را تشخیص دهد، پس شما باید به شواهد درون تصویر نگاه کنید و بگویید همسر واقعی این مرد کیست!

جواب تست هوش

اگر موفق به یافتن جواب شده اید. به شما تبریک می گوییم، اما اگر همچنان به دنبال تشخیص همسر واقعی این مرد هستید، پس بهتر است ما به شما کمک کنیم تا زودتر او را تشخیص دهید.

اگر به تصویر نگاه کنید متوجه می شوید که روی انگشت حلقه زن سمت راست که لباس سبز دارد، یک حلقه طلایی دیده می شود. پس او واقعا همسر این مرد است.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: