عمو کاووس نون خ خداحافظی کرد

بیوگرافی عمو کاووس سریال نون خ: ماشالله وروایی بازیگر نقش عمو کاووس در سریال نون خ سعید آقاخانی در سال 1329 در کرمانشاه متولد شد. وروایی از دانشگاه افسری نیروی هوایی ارتش فارغ‌التحصیل شده و در این حیطه سالها فعالیت کرد و در حال حاضر بازنشسته است. در ادامه این مطلب تصاویری جدید و قدیمی از این بازیگر دوست داشتنی مشاهده می کنید.

کدخبر : 16354
سایت سرگرمی روز :

او در یک پست اینستاگرامی از ببیندگان سریال نون خ بواسطه پایان فصل پنج این سریال خداحافظی کرده است

بیوگرافی عمو کاووس سریال نون خ

عمو کاووس در سریال نون خ برای اولین بار در سال 1397 و در سریال نون خ 1، از قاب تلویزیون دیده شد و به شهرت رسید. از همسر و فرزندان ماشاالله وروایی اطلاعات دقیقی در دست نیست ولی عکس در کنار یک پسر تنومند از او منتشر شده که بسیاری از کاربران اشاره کرده اند که او پسر آقای ورایی می باشد.

از کار نمایشی دبیرستان

ماشالله وروایی در زمان مقطع دبیرستان با تئاترهای دانش آموزی وارد کار هنری شد و بخاطر علاقه ای که به سینما و هنر داشت نزد معلمان خود آموزش بازیگری دید. او سپس وارد گروه نمایش فرهنگ و هنر کرمانشاه شد.

ورود به ارتش

در دوازده سالگی با دیدن یک فیلم سینمایی کماندویی تصمیم گرفت یک روز کماندو شود ، گذشت تا اینکه سال ۱۳۴۷ در ۱۸ سالگی وارد ارتش شد. او دوره های رنجر ، کوهستان ، دوره دریا ، باتلاق و جنگل را گذراند و به آرزوی خود رسید و یک کماندو شد.

1

کار هنری در ارتش تا جبهه

در کنار نظامی گری بعنوان فعال فرهنگی با بچه های ارتشی نمایش هایی را هم روی صحنه برد تا اینکه با شروع جنگ تحمیلی در کادر فنی پرواز از جان مایه گذاشت. او مدتی هم بعنوان گروه ضربت در عملیات مختلف جنگ حضور داشت.

ورود به سریال نون خ

سال ۹۷ بود که آقای وروایی بعد از حضور در تست بازیگری سریال نون خ از میان ۲۰۰ نفر بعنوان سه نفر برگزیده انتخاب شد و توانست با این سریال جلوی دوربین برود. ایشان در این مجموعه کمدی با نقش عمو کاووس در سریال نون خ به شدت محبوب شد ، می گوید برای حضور در این سریال فقط ۶ – ۷ میلیون تومان دستمزد گرفته است

مهندس پرواز بازنشسته

ماشالله وروایی یا عمو کاووس که حالا یک چهره شناخته شده در عرصه بازیگری می باشد بازنشسته ارتش جمهوری اسلامی ایران با درجه سرهنگی می باشد. ایشان خلبان نبوده بلکه مهندس پرواز بود.

عکس خداحافظی عمو کاووس به مناسبت پایان فصل 5

اتمام هر کار تلخترین سکانس آن است.

‌‎اما در هر پایان سرآغازی نو جوانه میزند.

‌‎چرا که وجودیت انسان هیچگاه به پایان نمی اندیشد بلکه همیشه بدنبال شکوفا شدن است.

‌‎افتخار من بودن در کنار شما عزیزان در این پنج فصل بود ،از خداوند منان برای یکایک شما رفقای جان تندرستی و موفقیت روز افزون را در خط به خط کتاب زیبای زندگیتان آرزومندم.

‌‎در پناه حق باشید

‌‎(خانواده نون خ)

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: