تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | شرلوک هولمزا بیاین بگین کدوم تابلو جعلی و فیک هست

آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی : بسیاری از اوقات واقعیت آن چیزی نیست که چشمان ما می بیند. این مسئله تحت عنوان خطای دید مطرح می شود. اما بعضی زمان نیز پیش می آید که چشمان به آسانی خود از کنار تصاویر اشتباه عبور می کند. این مسئله از این جهت اهمیت پیدا می کند که در بسیاری از مشاغل تیزبینی و نکته سنجی حرف اول را می زند.

کدخبر : 16358
سایت سرگرمی روز :

آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی

با توجه به انچه در بالا اشاره شد، سعی کنید این چالش تصویری یا آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی را تنها در 3 ثانیه شکست دهید و نشان دهید که واقعاً یک تیزبین، نکته سنج و باهوش واقعی هستید. اکثر انسان های باهوش نکته سنج هستند و در واقع همین ویژگی سبب شده است که آنها به عنوان افراد باهوش مطرح شوند.

پس اگر آماده هستید با دقت به تصویر آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی نگاه کنید. به نظر شما در تصویر چه اشتباهی وجود دارد. جزئیات را با دقت تمام بررسی کنید و با آرامش پاسخ خود را ارائه دهید. یادتان باشد که این تصاویر فقط یک ورزش و تمرین مغزی و ذهنی برای شماست.

در تصویر آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی شما چند تابلوی نقاشی را مشاهده می کنید. این تابلوها در زمان مشخصی کشیده شده اند. یکی از تابلوهای نقاشی خطای کاملا مشخص و فاحشی در آن دیده می شود که همین امر باعث می شود که بفهمیم آن تابلوی نقاشی قلابی است. به نظر شما کدامیک از این تابلوها در آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی تقلبی است؟

پاسخ آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی

شاید به پاسخ آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی رسیده اید! اگر هم نرسیدید باید گفت که برای حل این چالش تصویری یا آزمون شناسایی تابلوی نقاشی قلابی باید «حالت کارآگاهی» خود را فعال کنید و از نهایت قدرت دید و دقت خود استفاده کنید. برای بار دوم هم می توانید جزئیات تصویر را بررسی کنید.

.

.

.

 

.

.

 

پاسخ: تابلوی سمت راست و چپ می تواند براساس قدرت تخیل نقاش کشیده شده باشد. اما در تابلوی وسط ببری دیده می شود که گوشی موبایل امروزی در دست دارد. تاریخ آن مربوط به زمانی است که اصلا موبایل وجود نداشت.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: