تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | تیزبینا تو این بیابون میتونین موس رو پیدا کنین؟

آزمون شناسایی موس کامپیوتر : وب سایت چشمک این بار هم با یک پازل تصویری مهمان شما شده است. این پازل یا آزمون شناسایی موس کامپیوتر فوق العاده است. شما شاهد تصویر جالبی از فضای بیبانی و یک برکه و چند درخت خشکیده هستید. در نگاه اول غیر از این فضا، چیز دیگر در تصویر قابل شناسایی نیست. اگر خوب دقت کنید متوجه می شوید که در تصویر یک موس کامپیوتر در گوشه ای پنهان است.

کدخبر : 16387
سایت سرگرمی روز :

کار بر روی یک پازل ارتباطات بین سلول های مغز را تقویت می کند، سرعت ذهن را بهبود می بخشد و روشی موثر برای بهبود حافظه کوتاه مدت است. پازل ها تولید دوپامین را افزایش می دهند، ماده ای شیمیایی که خلق و خو، حافظه و تمرکز را تنظیم می کند. وقتی معما را حل می کنیم، دوپامین با موفقیت آزاد می شود.

آزمون شناسایی موس کامپیوتر

تصاویری شبیه تصویر آزمون شناسایی موس کامپیوتر می توانند قدرت تمرکز و دقت شما را افزایش دهند. شما با حل مرتب معماها و سوالات هوش و تصاویر این چنین، مغز خود را به فعالیت وادار می کنید. این مسئله به افزایش تمرکز، دقت و جزئی نگری شما خواهد افزود.برای حل سوالات هوش و تصاویر پازلی، دقت کردن حرف اول برای موفقیت است. اکنون نیز به دقت به تصویر آزمون شناسایی موس کامپیوتر نگاه کنید. رکورد یافتن موس در این این تصویر 5 ثانیه بوده است. اما طراحان این تصویر معتقدند که افراد چشم عقابی در زمان کمتر هم می توانند موس کامپیوتر را در تصویر آزمون شناسایی موس کامپیوتر شناسایی کنند.

هر چه باشد مغز ما مثل ماهیچه های بدن مان است و نیاز به تمرین و پرورش دارد تا به درستی کار کند. حل معماها، تست ها، پازل ها و … مغز شما را به فعالیت و تمرین وادار می کند. تمرینات این چنینی مغز شما را از تنبلی نجات می دهد و در آینده می تواند از مشکلاتی همچون فراموشی، حافظه و … جلوگیری کند.

جواب آزمون شناسایی موس کامپیوتر

اگر نتوانستید موس کامپیوتر را بیابید ما آن را علامت زده ایم. تمرکز کردن کار سختی نیست ولی، گاهی به کاری غیرممکن تبدیل می‌شود. مخصوصا زمان‌هایی که با مسائل زیادی روبرو هستیم. نداشتن تمرکز باعث می‌شود نتوانیم کارهایمان را به خوبی و سر موقعی که باید به اتمام برسانیم. اگر یاد بگیریم که در هر زمان، فقط به یک چیز فکر کنیم مطمئنا می‌توانیم کارها را بهتر انجام دهیم و زودتر تمام کنیم.برای پاسخ آماده اید!؟ هنوز وقت دارید به بالا برگردید و خود موس کامپیوتر را پیدا کنید.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: