فال روز | فال روز فردا

فال روزانه 11 اردیبهشت ماه | فال روزانه چه برنامه ای برای شما چیده است؟

فال و طالع بینی فردای خود را در سایت سرگرمی روز دنبال کنید.

کدخبر : 16420
سایت سرگرمی روز :

فال روزانه فردا (طالع بینی روزانه) خودتان را بر اساس ماه تولد هر روز در این مقاله مشاهده کنید:

فال امروز متولدین فروردین

فروردین ماهی عزیز... امروز یک سورپرایز بزرگ انتظارتان را می‌کشد و شما را شوکه خواهد کرد. این سورپرایز می‌تواند مسیر زندگیتان را به طور کلی عوض کند. اگر فردی در زندگیتان است و مدتی است با هم دچار مشکل شده‌اید، با او تماس بگیرید و سعی کنید مشکل را با یکدیگر حل و فصل کنید. شاید این اختلاف، نقطه ای برای مستحکم‌تر کردن رابطه شما باشد.

فال امروز متولدین اردیبهشت

اردیبهشت ماهی عزیز... شاید این چند روز یکی از مهمترین اتفاقات زندگیتان رخ دهد. با فردی آشنا شده و تصمیم برای ازدواج گرفته‌اید. با این که تصمیم خود را گرفته‌اید ولی از مشورت با بزرگترها غافل نشوید. اگر استرس و تنش را در این روزها از خود دور کنید قطعا روزهای شیرین‌تری را سپری خواهید کرد. به خدا توکل کنید و با دیدگاه مثبت زندگی را سپری کنید.

فال امروز متولدین خرداد

خردادماهی عزیز... خودتان را برای روزی سرشار از عشق و عاطفه آماده کنید! امروز برای شما روز خوبی از لحاظ احساسی خواهد بود. اگر مجرد هستید به دیدار آنکه دوستش دارید امید داشته باشید و اگر متاهل هستید تلاش کنید تا رابطه خود را با همسرتان بیش از ‍پیش تقویت کنید چرا که امروز بهترین موقع برای انجام این کار است. امروز حتی از کنار کوچکترین علائم و نشانه‌ها ساده عبور نکنید!

فال امروز متولدین تیر

تیرماهی عزیز... ذهن‌تان را از شلوغی‌ها و نگرانی‌های بیهوده خالی کنید تا فرصت پرداختن به امور مهم تر و بروز استعدادهایتان پیدا شود. اگر موضوعی ذهن شما را درگیر کرده و در موردش هنوز به نتیجه‌ای نرسیده اید بد نیست با یک آدم منطقی و قابل اعتماد مشورت کنید. شاید او وقتی از بیرون به ماجرا نگاه کند متوجه مسائلی شود که از چشم خود شما دور مانده است.

فال امروز متولدین مرداد

مردادماهی عزیز... امروز به صورت ناگهانی فرصت رفتن به سفری طولانی یا خارج از کشور برایتان فراهم می‌شود. شاید فکر کنید که در حال حاضر شانس رفتن به این سفر برایتان بسیار کم است، اما اگر به صورت جدی قصد داشته باشید همه چیز برایتان فراهم میشود. این سفر ممکن است برای ادامه تحصیل یا کار باشد. یا حتی ممکن است به دلیل رابطه عاطفی‌تان به این سفر بروید، اما خوب است بدانید که همه زندگی تان را تحت تاثیر قرار خواهد داد و در مسیری کاملا متفاوت قرار خواهید گرفت.

فال امروز متولدین شهریور

شهریورماهی عزیز... امروز می‌توانید انرژی زیادی برای کارهای روزمره و وظایفتان بگذارید. خیلی خوب است که کارهایتان را به سرعت تمام کنید تا بتوانید به برنامه‌های بعد از کار و شب خود برسید. البته این می‌تواند برای زمان کوتاهی شما را دچار استرس و ناراحتی کند. سعی کنید آن را کنترل کرده و اجازه ندهید این استرس باعث شود برخورد نامناسبی با دیگران داشته باشید. به یاد داشته باشید، دوباره با این افراد مواجه می‌شوید.

فال امروز متولدین مهر

مهرماهی عزیز... تلاش کنید که امروز را در جمع سپری کنید. از رفتن به مهمانی های خانوادگی امتناع نکنید چرا که بسیار به آن نیاز دارید. گاهی پیش می‌آید که انسان حوصله اش از خودش سر می‌رود، امروز یکی از همان روزهاست. آرزوهای زیادی در سر دارید و به زودی یکی از آرزوهایتان برآورده خواهد شد. به نگاه های دور و برتان بی توجه نباشید مخصوصا اگر مجرد هستید!

فال امروز متولدین آبان

آبان ماهی عزیز... امروز فرصتی خواهید داشت تا نقشه‌ها و رویاهایی که برای آینده در سر دارید را با دوستان و اطرافیان خود به اشتراک بگذارید. مطمئنا این امر به شما کمک می‌کند تا دید روشن‌تری به برنامه خود پیدا کنید و مسیرتان روشن‌تر شود و همین احتمال موفقیت شما را افزایش خوهد داد. ممکن است یکی از کسانی که در مورد اهدافتان با او حرف می‌زنید به کمک شما بیاید و حمایت آن باعث خواهد شد که سریع‌تر پیشرفت کنید. اعتماد به نفس داشته باشید و به دیگران نشان دهید که می‌توانید ایده‌هایتان را عملی کنید.

فال امروز متولدین آذر

آذرماهی عزیز... شما فردی مهربان بوده که از کمک به اطرافیانتان دریغ نمی‌کنید. تا جایی که می‌توانید به رفع مشکلات دیگران می‌پردازید. البته این را هم در نظر بگیرید به همان اندازه که مشغول مراقبت از دیگران هستید بایستی مشکلات و مسائل خود را نیز برطرف نمایید. مدتی است که در روابط اجتماعیتان دچار مشکل شده‌اید. بر خلاف تصور شما سانسور کردن خودتان و افکارتان بهترین گزینه ممکن نیست، مهمتر این است که چگونه خودتان و افکارتان را بیان کنید

فال امروز متولدین دی

دی ماهی عزیز... امروز اطرافیانتان چندان علاقه‌ای به بیان مسائل عاطفیشان ندارند، بهتر است شما هم به حریم خصوصیشان احترام گذاشته و از سوال‌های بی مورد اجتناب کنید. به طور کلی امروز روز چندان خوشایندی نیست. از جو سنگین محل کار گرفته تا بدبیاری‌هایی که در مسیر خانه با آن روبرو می‌شوید، همگی دست به دست هم داده تا روزتان اصلا قشنگ نباشد. به ظاهر فرد انعطاف پذیری هستید ولی در باطن پای هیچ میز مذاکره‌ای نمی‌نشینید.

فال امروز متولدین بهمن

بهمن ماهی عزیز... همیشه ایده‌های خوبی در سردارید مخصوصا در حیطه کار و حرفه‌اتان اما مسئله این است که در عملی کردن ایده‌هایتان چندان موفق نیستید. از طرف دیگر به پیشنهادها و نظرات دیگران همیشه با دیده تردید نگاه می‌کنید اما بدانید احتیاط و محافظه کاری بیش از حد هم درست نیست. اگر اجازه دهید دیگران هم می‌توانند به شما در رسیدن به اهدافتان کمک کنند. در رابطه با مسائل عاطفی چیزی شما را نگران کرده است اما به زودی مشکل‌تان حل خواهد شد.

فال امروز متولدین اسفند

اسفند ماهی عزیز... امروز نیاز است که کمی احساسات خود را بیرون بریزید و آن را با فرد یا افردای که حس خوبی نسبت به آن‌ها دارید در میان بگذارید؛ اگر به آن‌ها دسترسی ندارید به آن‌ها پیام بدهید یا حتی یک ایمیل. خیلی در مورد قلم خود وسواس نداشته باشید و بیشتر سعی کنید آن چیزی که در ذهن‌تان سنگینی می‌کند را بیان کنید. شاید نسبت به ارزش این کار واقف نباشید، ولی همین که دست به کار شدید متوجه خواهید شد که این کار چقدر در سبک شدن و ایجاد حس خوب به شما کمک می‌کند. سعی کنید امروز هر کاری که به شما آرامش می‌دهد انجام دهید، تا می‌توانید برای خودتان وقت بگذارید، این کار برای شما ضروری است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: