تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | تیز بینا سریع بگین کدوم از این دوتا دختر جوون پولدارتره؟

تست ها در کنار اینکه تاثیر مثبت روی مغز دارند می تواند هیجان اندکی اما زیبایی به قلب مان وارد کنند و حتی ما را تا حدی وارد دنیای بچگی کنند.

کدخبر : 16451
سایت سرگرمی روز :

آزمون شناسایی زن ثروتمند، تصویر را بررسی کنید و به این سوال پاسخ دهید: کدام خانم پولدارتر است؟ بازی های فکری معمولا مهارت های شما مانند خلاقیت و قدرت بینایی را به جای فرمول های ریاضی و منطق آزمایش می‌کند. و در نتیجه حل کردن آنها باعث تقویت ارتباط بین سلول های مغز، افزایش عملکرد ذهنی و کمک به مشکلات حافظه کوتاه مدت می شود.

حرف بس است! حالا وارد عمل شوید و این بازی فکری را حل کنید.

در تصویر آزمون شناسایی زن ثروتمند شما با دو خانم مواجه خواهید شد که در یک رستوران از خود سلفی گرفته اند. با توجه به ظاهر، هر دو پولدار به نظر می رسند، اما یکی از آنها ثروتمندتر است! اکنون ما شما را به چالش می کشیم تا با کمک مهارت های ذهنی و بینایی خود تشخیص دهید کدام زن ثروتمندتر است.

پازل ها، معماها و تست های بینایی ترندهای پایان ناپذیر این روزها هستند. در حالی که شاید فکر می کنید این‌ها چیزی جز هدر دادن وقت نیستند، از نظر علمی ثابت شده است که حل این آزمون ها به صورت منظم می تواند به بهبود مهارت های ذهنی و بینایی شما کمک کند.

جواب

.

.

.

.

.

 

شاید فکر کنید خانم مو قرمز پولدارتر است چون لباس های برند پوشیده است. اما اینطور نیست، اگر دقت کنید روی میز خانم مو آبی کلید ماشین فراری است. بنابراین جواب آزمون شناسایی زن ثروتمند خانم مو آبی است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: