تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | باهوش اعظم میتونی این تست رو تو 3 ثانیه جواب بدی؟

بازی فکری شناسایی تونل بی خطر: سوال این آزمون ساده است: شما 3 ورودی تونل مخوف را مشاهده می کنید که 2 تای آنها مرگ آور است و فقط یکی از آنها می تواند برای راه فرار و خروج استفاده شود، شما باید به این خانم کمک کنید که تونل بی خطر را انتخاب کند؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید.

کدخبر : 16487
سایت سرگرمی روز :

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی تونل بی خطر، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند.

بازی فکری شناسایی تونل بی خطر

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی تونل بی خطر را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی تونل بی خطر و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی تونل بی خطر این است که شما باید به این خانم کمک کنید که تونل بی خطر را انتخاب کند؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم تونل بی خطره؟

پاسخ بازی فکری شناسایی تونل بی خطر

آیا متوجه شدید کدوم تونل بی خطره؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی تونل بی خطر: تونل سمت راست خطر جانی ندارد، سوسک های بزرگ شاید چندش باشند ولی خطر جانی برای انسان ندارند!

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: