چیستان روز | چیستان باحال

چیستان روز | اون چه پرنده‌ایه که اگه بیوه بشه کچل میشه؟؟

اگه فکر می‌کنی خیلی باهوشی این چیستان رو زیر ۱۰ ثانیه جواب بده.

کدخبر : 16543
سایت سرگرمی روز :

چیستان پرسشی است دلنشین که با داشتن نکته‌ای انحرافی، ذهن و حواس خواننده و کاربر را به چالش می‌کشد. در برخی موارد این سوالات در قالب بازی با کلمات طرح شده و در بعضی دیگر اطلاعات عمومی خواننده را مورد هدف قرار می‌دهد. حل روزانه سوالات معماگونه می تواند باعث رشد و پرورش ذهن کودکان گردد.

این سوالات باعث می شوند که کودک از قوه تحلیل و بررسی مسائل خود استفاده نماید. چیستان برای بزرگسالان نیز بسیار مفید است. اگر حل چیستان و به طور کلی معما را در کارهای روزانه خود قرار دهیم به شدت از بروز بیماری های زوال عقل همچون آلزایمر جلوگیری کرده ایم.

اما به سراغ چیستان خودمان برویم که اختصاصی برای وبسایت ستاره طراحی شده است. به نظر شما پاسخ چیست؟ عجله نکنید و سعی کنید همه حواس خود را درگیر سوال نمایید.

چیستان پرنده بیوه و کچل

اون چه پرنده‌ایه که اگه بیوه بشه کچل میشه؟؟

.

.

.

.

.

.

.

.

در ادامه با پاسخ این چیستان خاص همراه ما باشید.

پاسخ چیستان پرنده بیوه و کچل

پاسخ این چیستان پرنده طاووس است. اگر حرف واو را از طاووس کم کنید طاس خواهد ماند که به معنای کچلی است.

اگر به دنبال راهی برای تقویت هوش، حافظه، دانش، مهارت های زبانی، تخیل و اعتماد به نفس خود هستید، چیستان ها یک راه عالی برای شروع هستند. همانطور که گفته شد چیستان ها دارای فواید زیادی برای افراد در هر سنی هستند. برخی از فواید چیستان ها عبارتند از:

تقویت هوش و مهارت حل مسئله: سوالات چالشی به افراد کمک می‌کنند تا مهارت های حل مسئله خود را تقویت کنند. آنها به ما یاد می‌دهند که چگونه اطلاعات را جمع آوری کنیم، روابط را شناسایی کنیم و پاسخ های منطقی ارائه دهیم.

تقویت هوش و حافظه: خواندن چیستان به ما کمک می کند تا حافظه خود را تقویت کنیم. آنها به ما یاد خواهند داد که چگونه اطلاعات را به خاطر بسپاریم و از آنها در مواقع مناسب استفاده نماییم.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: