چیستان روز | چیستان باحال

چیستان روز | اون چیه که مردم میخرن که بخورن ولی هرگز نمی‌خورنش؟

به نظر شما پاسخ این چیستان چی میتونه باشه؟ اگه فکر می‌کنی باهوشی خیلی زود و سریع جواب بده.

کدخبر : 16565
سایت سرگرمی روز :

چیستان‌ها سوالات جذاب و شیرینی هستند که با داشتن یک نکته انحرافی می‌توانند ذهن خواننده را از مسیر صحیح دور کنند. این نکته می‌تواند درون کلمات یا مفهومات پنهان شده باشد. در واقع چیستان‌ها از جمله سرگرمی‌های بسیار مفیدی هستند که علاوه بر گذران اوقات فراغت در خلال حل کردنشان، باعث افزایش مهارت‌های متنوع مغزی مانند بروز خلاقیت، تفکر تحلیلی و تفکر نقادانه می‌شوند.

در ادامه با یک چیستان جالب روبه‌رو می‌شوید که نیاز به دیدگاه متفاوتی دارد. درواقع اگر بتوانید از زاویه‌ی متفاوتی به سوال نگاه کنید می‌توانید به راحتی پاسخ را بیابید. پس همراه ما باشید.

چیستان خریدن و خوردن

اون چیه که مردم میخرنش که بخورن ولی هرگز نمی‌خورنش؟

.

.

.

حدس می‌زنید پاسخ این چیستان چه چیزی باشد؟

.

.

.

.

.

.

توانستید پاسخ را بیابید؟

.

.

.

زمان پاسخ دادن شما رو به اتمام است، حالا کافی است به پایین بروید و پاسخ را مشاهده کنید:

پاسخ چیستان

بشقاب، قاشق و چنگال از جمله وسایلی است که مردم برای غذا خوردن می‌خرند ولی خود آن‌ها را هرگز نخواهند خورد.

طراحی اینگونه سوالات معماگونه می‌تواند مهارت کودکان را در کشف و دقت به جزئیات افزایش دهد. آن‌ها می‌توانند در آینده در برابر مشکلات آماده بوده و بهترین تصمیمات را اتخاذ کنند.

چیستان‌ها با هدف درگیر کردن ذهن خواننده و تقویت مهارت تفکر خارج از چارچوب طراحی می‌شوند. اگر شما حل چیستان و سوالات معماگونه را به طور روزانه و روتین در برنامه خود قرار دهید مطمئنا نه تنها اوقات فراغت خود را به شکلی سرگرم‌کننده و جالب پر می‌کنید، بلکه باعث بهبود حافظه، حل بهتر مسائل، افزایش ضریب هوشی، تاخیر در زوال عقل و آلزایمر، بهبود خلق و خو، کاهش سطح استرس و بهره‌وری بیشتر می‌شوند.

باور می‌کنید که با اختصاص ۲۵ دقیقه در روز به حل چیستان و معماهای فکری، ضریب هوشی خود را تا چهار امتیاز می‌توانید افزایش دهید؟ پس چرا دست دست کنید؟ این چیستان را بخوانید و فکر خود را برای رسیدن به پاسخ به کار بیاندازید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: