تست شخصیت شناسی | تست شخصیت

تست شخصیت شناسی | پیام آرامش و آسایش معنوی زندگی تو با انتخاب یک نماد مشخص کن

آیا به چند کلمه آرامش و آسایش روحی نیاز دارید؟ یک نماد را انتخاب کنید و آنها را دریافت کنید!

کدخبر : 16583
سایت سرگرمی روز :

برای هزاران سال، مردم از نمادها برای انتقال ارزش ها، ایده ها و مفاهیم عمیق استفاده می کردند. نمادها نیازی به کلمات ندارند، اما به خوبی صحبت می کنند.

نمادها نه تنها یک راه قدرتمند برای برقراری ارتباط هستند، بلکه بسیار شخصی هستند.

ممکن است شما به سمت یک نماد خاص کشیده شوید زیرا با چیزی عمیق در درون شما صحبت می کند، چیزی که توضیح آسان را به چالش می کشد.

نماد مناسب می تواند باورهای شما را تقویت کند، در مواقع سخت به شما قدرت دهد یا به شما یادآوری کند که به دنبال آرامش و آرامش باشید.

نمادی را انتخاب کنید که احساس می کنید بیشترین آرامش را به شما می دهد، نمادی که بیشترین احساس را در شما ایجاد می کند.

انتخاب شما پیامی از آرامش و آسایش معنوی برای زندگی شما به جا می گذارد. اگر علامتی که انتخاب کردید این بود...

1.- درخت زندگی

"در نبردهای خود انتخابی باشید. در آرامش بودن اغلب بهتر از درست بودن است."

شما فردی هستید که دوست دارید مناظره کنید، دیدگاه خود را نشان دهید و در برخی موارد با افرادی که مخالف نظرات شما هستند روبرو شوید. اگرچه این شما را به عنوان فردی قوی توصیف می کند که هر چیزی را که به شما تحمیل می شود نمی پذیرد، اما گاهی اوقات می تواند به قیمت آرامش شما تمام شود و به شدت به شما آسیب برساند.

در نبردهایی که برای مبارزه انتخاب می کنید بسیار مراقب باشید. غالباً مزیت پیروزی تمام استرس های روحی مبارزه را جبران نمی کند و در نهایت استراحت دادن به سر خیلی بهتر از 5 دقیقه شهرت نسبت به شخص دیگری است.

2.- ماندالا

"اگر برای شما تمام دنیا تمام می شود، پس خیلی زیاد است"

به واقعیت فعلی خود فکر کنید. آیا موقعیت یا رابطه ای وجود دارد که احساس می کنید آرامش را کاملاً از شما سلب می کند، اما به دلایل مختلف بر حفظ آن اصرار دارید؟ شاید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که در اولویت های خود تجدید نظر کنید.

هر چیزی که به قیمت آرامش شما تمام شود، بسیار گران است. شما لایق واقعیتی هستید که بتوانید از آن لذت ببرید، نه اینکه فقط تحمل کنید. از شر هر چیزی که زندگی شما را بدبخت و راکد می کند خلاص شوید. ممکن است اکنون دردناک باشد، اما در آینده دری را به روی خوشبختی واقعی شما باز خواهد کرد. تو سزاواری!

3.- گل زندگی

"آرامش واقعی از درک این موضوع حاصل می شود که همه چیز می گذرد."

هیچ چیز در این زندگی برای همیشه باقی نمی ماند، همه چیز پایانی دارد، خوب و بد، و تنها زمانی که این را بفهمیم می توانیم در آرامش واقعی زندگی کنیم زیرا می پذیریم که برخی چیزها خارج از کنترل ما هستند و قبل از اینکه اتفاق بیفتد باید از همه چیز لذت ببریم. به پایان می رسد.

به چیزهای بدی که با آن روبرو می شوید وابسته نشوید و به روزهای خوب عادت نکنید تا جایی که از خود راضی شوید. مراحل زندگی را درک کنید و یاد بگیرید که در آنها شناور شوید تا بتوانید آرامشی را که به دنبال آن هستید بیابید.

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: