تست شخصیت شناسی | تست شخصیت

تست شخصیت شناسی | | بگو با دیدن این تصویر چه حسی بهت دست میده تا بگم از دست دادن چه چیزی تو رو ناراحت کرده

تست شخصیت شناسی مشخص می کند که چه چیزی را در زندگی خود از دست داده اید.

کدخبر : 16644
سایت سرگرمی روز :

تست های لکه جوهر بسیار محبوب و آموزنده هستند. تجزیه و تحلیل تصویر نه تنها تخیل ، بلکه ناخودآگاه، تفکر تحلیلی و تجربه را نیز شامل می شود. این آزمون به شناسایی نیازهای پنهان و ارزیابی وضعیت عاطفی کمک می کند. بر این اساس فرد می تواند راه هایی برای ارضای نیازها و اصلاح خلق و خوی خود بیابد.

با دقت به تصویر نگاه کنید و مشخص کنید چه حسی به شما می دهد؟

پاسخ خود را انتخاب کنید:

1. علاقه

2. اضطراب

3. انتظار

4. انزجار (خشم)

5. آرامش

6. کسالت

7. سردرگمی

8. لذت

9. بدون احساس

نتایج تست شخصیت شناسی:

شماره 1

شما فاقد احساسات مثبت هستید، زندگی رنگ خود را از دست داده است. به این فکر کنید که چه فعالیت هایی می تواند به شما بدهد. محیط خود را تغییر دهید، سرگرمی جدیدی پیدا کنید، با افراد جالب صحبت کنید، فیلم جدید تماشا کنید، کتاب بخوانید.

شماره 2

شما فاقد اعتماد به آینده، احساس امنیت و احساس امنیت هستید. روی افرادی که به آنها اعتماد دارید تمرکز کنید. موقعیت هایی را که راهی برای خروج از آن پیدا کردید را به خاطر بسپارید. شما در حل مشکلات تجربه دارید و تنها نیستید.

شماره 3

تعطیلات، احساسات روشن، آدرنالین را از دست می دهید. احتمالاً برای مدت طولانی در محدودیت های سخت زندگی کرده اید یا درگیر کار شدید بوده اید. دوستان خود را دعوت کنید، یک گردش داشته باشید، یک داستان هیجانی یا پلیسی تماشا کنید. یا شاید شما صخره نوردی یا اسکی بوده اید؟ ارزش به یاد آوردن یا امتحان کردن را دارد.

شماره 4

شما فاقد کمک و حمایت هستید. با عزیزان خود تماس بگیرید! دوستان و خانواده پشتیبان اصلی ما هستند. از مشورت و درخواست کمک دریغ نکنید. حتی سرباز حلبی استوار نیاز به عشق و مراقبت دارد.

شماره 5

دلت برای شادی های ساده خانوادگی و عاشقانه تنگ شده است . چه مدت است که هدیه داده اید، چیز خوشمزه ای خریده اید، یا به عزیزان خود سرگرمی جالبی ارائه کرده اید؟ به عکس ها نگاه کنید، لحظات شاد را به یاد آورید. احساسات خود را پنهان نکنید، از ضعیف به نظر رسیدن نترسید. طبیعی بودن جذب می کند!

شماره 6

دلت برای تغییر تنگ شده شاید شما برای مدت طولانی در منطقه راحتی خود بوده اید و شروع به آزار شما می کند. به چیزهای جدید باز کنید: چیزها، مردم، دانش. کاری غیرعادی، ولخرجی انجام دهید. برای شروع، حداقل برای خود لباس جدید بخرید یا مدل موهای خود را تغییر دهید.

شماره 7

شما فاقد توجه و اهداف مشخص هستید. به احتمال زیاد، شما درک می کنید که در چه جهتی باید حرکت کنید، اما بدون کمک و حمایت، تعیین برنامه های خود برای شما دشوار است. با کسانی که به آنها اعتماد دارید تماس بگیرید.

شماره 8

شما فاقد مهلت، استراحت مناسب هستید. شما خسته هستید، زندگی پیچیده و کسل کننده به نظر می رسد. کارها را در حالت مکث قرار دهید، کاری را که بیشتر دوست دارید انجام دهید. چت با عزیزان. به خودتان اجازه دهید برای مدتی تنبل باشید. پس از چنین راه اندازی مجدد، می توانید کارهای بیشتری انجام دهید.

شماره 9

اکنون در شرایط سختی قرار دارید و مطمئن نیستید که منابع کافی برای حل مشکلات دارید. با یک چیز ساده شروع کنید: استراحت. سپس تجزیه و تحلیل کنید که چه کسی می تواند در امور مالی، چه کسی با مشاوره، چه کسی در تجارت به شما کمک کند. قطعا راهی برای خروج پیدا خواهید کرد!

 

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: