وقتی این دو ترکیب را می خورید خون اضافه هم میارین و مجبورین همش خون اهدا کنید

یکی از مهمترین عملکرد های معجون شیر و شیره انگور، تامین انواع ویتامین های بدن همچون ویتامین گروه (A,B ) است.

کدخبر : 16695
سایت سرگرمی روز :

مصرف شیر ، نقش موثری در بدن انسان دارد و تمامی افراد بر اساس سنین خود، باید مورد مصرف خود قرار دهند. اما متاسفانه برخی کودکان از خوردن آن اجتناب می نمایند و با کمبود کلسیم بدن مواجه می گردند. بهتر است برای چنین کودکانی که ازخوردن شیر اجتناب می کنند، با ترکیب شیر با سایر مواد معجون شگفت انگیز در نظر گرفت. استفاده از معجون شیر و شیره انگور ، یکی از بهترین ترکیب ها به منظور تامین کلسیم و دیگر مواد معدنی لازم بدن می باشد.

جالب است بدانید مصرف این معجون شگفت انگیز به صورت روزانه، موجب درمان اغلب بیماری ها می گردد. یکی از ماده های مغذی که نقش موثری در تامین املاح بدن دارد، شیره انگور است. این ماده خوراکی، نوعی غذای کامل برای تمامی افراد در سنین مختلف به ویژه کودکان، محسوب می گردد. از این رو در ترکیب با شیر، خواص معجزه آسایی را بر جای میگذارد.

خواص ارزشمند معجون حیرت انگیز شیر و شیره انگور:

شیره انگور در ترکیب شدن با شیر، خواص معجزه آسایی از خود بر جای میگذارد که در قسمت پائین، به برخی از آن ها اشاره شده است:

یکی از مهمترین عملکرد های معجون شیر و شیره انگور، تامین انواع ویتامین های بدن همچون ویتامین گروه (A,B ) است.

همچنین این معجون شگفت انگیز تاثیر بسزایی در خونسازی دارد.

همچنین مصرف آن، موجب جبران کمبود فقر آهن شده و از ایجاد کم خونی در بدن پیشگیری می نماید.

رکسانی که در طول سال به ویژه فصول سرد، مبتلا به سرماخوردگی ، آنفولانزا و.... می گردند، بهتر است از این معجون به عنوان وعده ی صبحانه میل نمایند تا از بیمار شدن در امان بمانند.

خاصیت ضد التهابی بودن شیره طبیعی انگور، موجب درمان التهاب های متفاوت بدن همچون التهاب لثه، گلو، دهان و.... می گردد.

معجون شیر و شیره انگور، برای درمان آلرژی و حساسیت افراد مفید واقع شده است.

مادران شیرده که از کمبود شیر خود و غلیظ بودن آن رنج می برند، بهتر است این معجون را مصرف کنید تا از شیر زیاد و رقیق برخوردار شوند.

شیره انگور نوعی ماده مغذی برای افزایش وزن و درمان لاغری مفرط مفید واقع شده است؛ از این رو مصرف آن به همراه شیر، برای کسانی که از لاغری مفرط رنج برده و بر اثر آن، دچار ضعف و بی حالی می گردند، بهترین گزینه است.

معجون شیر و شیره انگور نقش موثری در ترمیم بافت و استحکام استخوان، عضله سازی بدن و.... دارد و میتواند تا حد ممکن، در این زمینه، نقش مفیدی را ایفا نماید.

کلام آخر:

معجون شیر و شیره انگور، بهترین نوشیدنی صبحگاهی محسوب می شود و مصرف آن، میتواند در تامین املاح لازم بدن، انرژی و انواع ویتامین ها نقش مفیدی را ایفا کند. پس بهتر است به جای استفاده از نوشیدنی مضر در صبحگاه همچون چای، از این معجون شگفت انگیز مصرف نمائید تا از خواص ارزشمند آن برخوردار شوید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: