چیستان روز | چیستان باحال

چیستان روز | آن چه نام پسرانه‌ای است که برعکسش هم خودش می‌شود؟

به نظر شما این اسم چیست؟ عجله نکنید و پیش از جواب دادن کمی فکر کنید.

کدخبر : 16730
سایت سرگرمی روز :

حل کردن چیستان و معما را می‌توان از جمله تفریحات سرگرم کننده‌ای برشمرد که نه تنها می‌توانند اوقات فراغت ما را لذت بخش کنند، بلکه برای سلامت ذهن و فکر ما نیز کارکردهایی دارند. می‌توان اینطور بیان کرد که مهم‌ترین مزیت خواندن چیستان‌ها و معماها این است که مغز را به چالش می‌کشد و نتیجه‌ی این چالش و رشد فکری مغز است.

در صورتی که خواندن چیستان به یک فعالیت روزانه تبدیل شود می‌تواند در بهبود یادگیری کودکان در دروس مدرسه کمک کند یا در آینده از بروز بیماری‌های زوال عقل همچون آلزایمر جلوگیری کند. چیستانی که در این مقاله از مجله ستاره برای شما آوردیم ترکیبی از چیستان حروف و اطلاعات عمومی است.

به طور کلی چیستان‌ها بیشتر اوقات به صورت سؤالی آغاز می‌شوند و با دادن نشانی‌های غیرمستقیم، شنونده را به پاسخ دعوت می‌کنند.

این سرگرمی در همه فرهنگ‌ها و زبان‌ها وجود داشته و مختص زبان فارسی نیست. البته زبان فارسی و زبان‌هایی که حروف نوشتاری دارند این قابلیت را خواهند داشت تا کلمات مختلف حروف یکسانی داشته و داخل هم قرار گیرند.

چیستان نام پسرانه و برعکسش

آن چه نام پسرانه‌ای است که برعکسش هم خودش می‌شود؟

.

.

.

.

نیاز به کمک دارید؟

.

.

.

ابتدای نام الف قرار گرفته است

.

.

.

پاسخ را مشاهده کنید:

پاسخ چیستان حیوان و عدد

پاسخ این چیستان نام پسرانه “ایلیا” است.

چگونه؟

همه حروف ایلیا را برای خود بنویسید و حالا برعکسشان کنید.

این چیستان نکته انحرافی خاصی نداشته و تنها بازی کلمات و دانش اطلاعات عمومی است که شما را به چالش می‌کشد. چقدر زمان برای حل این چیستان صرف کردید؟ اگر زیر ۱۰ ثانیه این چیستان را حل کرده باشید می‌توانید به خود لقب باهوش بدهید.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر:

  • ایلیا
    0

    جوابش اسم منه