تست توهم نوری | تست بینایی

تست بینایی | فقط تیز بینا و فوق باهوشا میتونن تو 3 ثانیه بگن اشتباه تصویر کجاشه

چه اشتباهی در این تصویر برفی وجود دارد!؟

کدخبر : 16984
سایت سرگرمی روز :

آزمون با شناخت اشتباه تصویر صحنه برفی: تست ها و بازی های فکری می تواند برای هر بیننده و مخاطبی جالب توجه باشد. برای سپری نمودن اوقات فراغت، بازی های فکری می تواند بهترین گزینه باشد. چرا که علاوه بر سرگرم کردن می تواند زمینه را برای رشد و توسعه مهارت های شناختی فراهم کند.

به باور محققان، بازی ها و تست های معمایی می تواند فعالیت های مغز را افزایش دهند. رشد فعالیت مغزی می تواند از بیماری هایی همچون فراموشی، آلزایمر و … جلوگیری کند. در آزمون با شناخت اشتباه تصویر صحنه برفی شما باید بتوانید اشتباه موجود در تصویر را در کمتر از 5 ثانیه تشخیص دهید.

اینکه بتوانید خطاها و جزئیات را بهتر و سریع‌تر تشخیص دهید، می‌توانید شما را کارآمدتر کند. احتمال خطا را کاهش دهد و همچنین بهره وری را افزایش دهد. با مجله خبری چشمک و آزمون با شناخت اشتباه تصویر صحنه برفی همراه باشید. اگر، اشتباه موجود در تصویر این صحنه را که یک پدر بزرگ با نوه هایش در حال پیاده روی در جنگل است را پیدا کنی، نابغه ای!

آزمون با شناخت اشتباه تصویر صحنه برفی

ما در مجله خبری چشمک هر روز با معماها، سوالات هوش و تست های شخصیت شناسی جدید همراه هستیم. چالش های تصویری را به اشتراک می گذاریم که شما می توانید به عنوان یک تمرین خوب برای مغزتان از آن استفاده کنید.

در برخی از بازی های فکری باید به دنبال حل یک معما باشید و در دیگری به دنبال شناخت تفاوت ها میان دو تصویر. اما در آزمون تصویری با شناخت اشتباه تصویر امروز تنها کاری که باید انجام دهید این است که خطای موجود در تصویر را پیدا کنید. اگر آماده هستید تصویر را با هم مرور می کنیم. فقط تایمر خود را فعال نگه دارید. چون زمان برای این آزمون ها بسیار مهم هستند. تصویر را ببینیم!

.

.

.

.

.

.

پاسخ آزمون با شناخت اشتباه تصویر صحنه برفی

شما توانستید این چالش تصویری را حل کنید؟ به نظر شما این تصویر چقدر برای شما چالش برانگیز بود؟ احتمالا توانسته اید پاسخ صحیح را ارائه دهید. اگر نتوانستید هنوز اشتباه را در تصویر بالا تشخیص دهید، نگران نباشید. کمی بیشتر دقت کنید. 5 ثانیه دیگر به شما فرصت داده می شود.

اما اگر از حل چالش عاجز مانده و می خواهید زودتر پاسخ را ببنید، بهتر است به تصویر پایین مراجعه کنید. پاسخ در رد پای پدر بزرگ نهفته است.

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: