عکس دوستانه دوجین سریال امپراتور بادها در کنار سوسانو بیرون سریال

عکس های شخصی جدید دوجین در امپراتور بادها + بیوگرافی پارگ گان هیونگ

کدخبر : 17049
سایت سرگرمی روز :

پارک گان هیونگ متولد یکم نوامبر ۱۹۷۷ یک هنرپیشه اهل کره جنوبی است. پارک اولین نقش خود را در تئاتر موزیکال در سال 2001 ایفا کرد و از آن زمان تاکنون در تلویزیون و به طور کلی روی صحنه فعال بوده است. او در فیلم های رقص سالن رقص «گام‌های بی‌گناه» (2005)، درام دوره‌ای «امپراتوری بادها» (2008)، و همچنین نقش پزشک در درام پزشکی «سندرم» و کمدی رمانتیک «آیا انجام می‌دهم، انجام می‌دهم» (2012) ایفای نقش کرده است. این بازیگر کره ای مطرح در کشور ما به دلیل نقش دوجین در امپراتور بادها شهرت دارد.

شاهزاده دوجین که بود؟

شاهزاده دوجین، پسر یونگ پو، شاهزاده دوجین، آخرین ولیعهد رسمی کشور بویو، پسر یونگ پو، برادرزاده امپراتور تسو و نوه‌ی امپراتور گوموا بود. اوایل حکومت تسو، شاهزاده یونگ پو خدمات زیادی برای دوجین انجام داد. با این حال در سال ۲ پیش از میلاد، به کمک امپراتور هان شورش بزرگی علیه تسو در قصر به پا کرد. در این شورش فرمانده نارو از خود گذشتگی های بسیاری کرد و نهایتا در یک نبرد تن به تن به دست یونگ پو کشته شد.

پس از این واقعه تسو، شاهزاده یونگ پو، همسر یونگ پو و ندیمه های او را اعدام کرد. از آنجایی که تسو فرزندی نداشت دوجین را نکشت و او را به تاکراک، برادر ناتنی‌اش، سپرد تا پیش او بزرگ شود. دوجین در کنار عمویش، تاکراک و تحت آموزش او، در گروه اشباح سیاه، به یک فرد بسیار قدرتمند و جنگجو تبدیل شده و در اکثر جنگ‌های بویو با گوگوریو و سایر کشور‌ها شرکت می کرد.

دوجین در سریال امپراتور باد‌ها به صورت یک جنگجوی جوان و جاه‌طلب به تصویر کشیده شده است. این شاهزاده با سختی‌ها، چالش ها و مخالفان متعددی روبرو است، با این حال همیشه می کوشد افتخار کسب کند. او تا حد مرگ به امپراتور خود وفادار است و برای محافظت از مردم و امپراتوری‌اش از هیچ چیزی فروگذار نمی کند!

در اینجا تصاویری از پارک گان هیونگ یا همان شاهزاده دوجین سریال امپراتور بادها می بینید:

دوجین-۲

دوجین-۵

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: