این گیاهان جلوی چشم زخم رو میگیرن | این گیاهارو تو خونه نگه داری دیگه چشم نخوری

ممکنه اعتقاد به چشم زخم نداشته باشی اما انرژی منفی رو نمیتونی انکار کنی، اگه به گل و گیاه علاقه داری و می خوای دور باشی ازچشم بد، این گیاه ها رو تو خونه و محل کار خودت نگه دار.

کدخبر : 17062
سایت سرگرمی روز :

تو این مطلب قراره چند تا از گیاهان آپارتمانی رو که می تونه به دفع انرژی منفی کمک کنه به شما معرفی کنیم. شاید برای شما کمی عجیب باشه اما واقعا نگهداری برخی گیاهان آپارتمانی می تونه باعث بشه که چشم نخورید! پس پیشنهاد می کنیم برای دوری از چشم زخم یه نگاهی به لیست گیاهان آپارتمانی که جلوی انرژی منفی رو می گیرند بندازید.

مطمئنا همه با انرژی منفی و اثرات آن در زندگی آشنا هستید. یکی از اعتقادات قدیمی که خیلی از افراد هنوز به آن اعتقاد دارند و واقعیست، چشم زخمه! درسته شاید زیاد شنیده باشید که کسی چشم خورده و برایش اتفاق های بدی افتاده. این همان انرژی منفی است که الان همه به آن معتقدند و دوست دارند که از آنها دور باشد. حالا اگه اهل گل و گیاه هم نیستید پیشنهاد ما این است که حداقل یکی از این گیاهان آپارتمانی رو در محل زندگیتان نگه دارید تا از چشم بد دور بمانید.

گیاه بامبو

یکی از پرفروش ترین گیاهان چینی در جهان، گیاهان بامبو است. این گیاه نشان دهنده قوت و پایداری است و نمادی از سخت کوشی، صبر و طول عمر بوده است. اغلب از آن به طور گسترده ای به عنوان گیاهان داخلی استفاده می شود، لذا مراقبت بیشتری نیاز دارد. این گیاه انرژی منفی را از بین می برد، خانه را تمیز می کند و محیط اطراف را پاکسازی می کند. گیاهان بامبو همچنین اعتماد به نفس را افزایش می دهند، عزت نفس را افزایش می دهند و در صورت قرار گرفتن در محل مناسب و دفتر کار، انرژی را دو چندان می کنند. گیاه بامبو دارای هاله ای قدرتمند است که بر شخصی که اغلب با آن تماس می گیرید تأثیر مثبت می گذارد.

گیاه رزماری

رزماری یک گیاه پرطرفدار است که برای ارتقاء سلامت روانی و جسمی شناخته شده است. اعتقاد بر این است که بوی گیاه می تواند فوراً خلق و خوی شما را بهتر دهد، خستگی را کاهش دهد، با اضطراب مبارزه کند، حافظه را بهبود بخشد و خواب را القا کند. مهم نیست کجا آن را نگه دارید، انرژی منفی را از محل دور می کند.

گیاه اسطوخودوس

گیاه اسطوخودوس که به خاطر گل های خوشبو معروف است، شناخته شده است؛ که هرگونه انرژی بدی را که ممکن است به خانه شما وارد شود به دام می اندازد. می توان از آن به عنوان پاک کننده ای برای پاک سازی و همچنین برای کمک به افراد افسرده استفاده کرد. این گیاه تحت عنوان گیاهان دفع کننده انرژی منفی دسته بندی می شوند.

حتما در گلدانی در خانه یا محل کار از این گیاه خوشبو داشته باشید.

گیاه یاسمین

از گیاهان دفع کننده انرژی منفی، گیاه یاسمن است. گیاه یاسمن، خوشبو و دارای چندین مزیت علمی در بهبود سلامتی است، زیرا به کاهش اضطراب و استرس کمک می کند و همچنین به القاء خواب نیز معروف است. تعداد کمی از افراد می دانند که گیاه یاسمن انرژی مثبت را جذب می کند و اعصاب را آرام می کند. همچنین به حفظ هماهنگی در روابط عاشقانه کمک می کند. اگر می خواهید گیاه را در داخل خانه قرار دهید، گیاه را در نزدیک یک پنجره رو به جنوب قرار دهید. اگر می خواهید گیاه را در فضای باز قرار دهید، آن را در جهت شرقی، شمالی یا شمال شرقی قرار دهید.

گیاه ارکیده

چه کسی از یک گیاه گل دار زیبا در اطراف خود خوشش نمی آید؟ زیبایی مسحور کننده ارکیده نه تنها گرده افشان را جذب می کند، بلکه انرژی مثبت و نشاط و شادابی را نیز به خود جلب می کند. این گل نماد فراوانی و رفاه است و گل های زیبا، حس کمال طلبی را در افراد ایجاد می کنند. این یک هدیه عالی برای زوج هایی است که تازه ازدواج کرده اند. بهترین مکان برای گیاهان ارکیده، گوشه جنوب غربی خانه است، زیرا انرژی مثبت را پراکنده می کند.

این گیاه عجیب و زیبا یکی از گیاهان محبوبی است که همه می خواهند در اطراف خود داشته باشند. گل های ارکیده یکی از بهترین هدیه ها برای تقویت روحیه افراد یا تشکر از کسی است. هدیه دادن این گیاه، عشق، مراقبت و آرزوهای شما را به آن ها هدیه می دهد. در فنگ شویی چینی، گیاه ارکیده به عنوان تقویت کننده عشق و باروری در نظر گرفته می شود. بدون شک گل های آن فریبنده و منبع انرژی مثبت هستند. کاشت ارکیده انرژی منفی را از بین می برد و روابط خانواده را تقویت می کند.

گیاه مریم گلی

یکی دیگر از گیاهان دفع کننده انرژی منفی، مریم گلی است. مریم گلی از کلمه لاتین “salvare” گرفته شده است که به معنی درمان و بهبود بیماری است. این گیاه در بسیاری از مراسم های بومیان آمریکا و مردم متیس به دلیل انتشار یون هایی که هوا را خنثی می کنند، استفاده می شود. مریم گلی یک گیاه عالی برای سوزاندن است تا انرژی اطراف و خانه شما را تمیز کند.

حتما یکی از این گیاهان را در خانه یا محل کارتان نگه دارید و اثرات مثبت آن را به چشم ببینید.

قرارگیری این دسته از گیاهان در خانه مزایای مختلفی مانند ثبات مالی، رشد شغلی، رشد تحصیلی، حفظ روابط هماهنگ و کمک به سلامت جسمی و روانی دارد. وجود این گیاهان آپارتمانی در منزل و محل کار برای دفع انرژی منفی مورد توجه است.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: