تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش | 5 ثانیه فرصت داری بگی کدوم از این افراد مسافر زمانه

بازی فکری شناسایی مسافر زمان: سوال این آزمون ساده است: شما 3 خریدار در فروشگاه مشاهده می کنید، یکی از این خریداران یک مسافر زمان است، شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خریداران مسافر زمان است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم مشتری مسافر زمانه.

کدخبر : 17133
سایت سرگرمی روز :

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی مسافر زمان، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید.

بازی فکری شناسایی مسافر زمان

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی مسافر زمان را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی مسافر زمان و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی مسافر زمان این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از این خریداران مسافر زمان است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم مشتری مسافر زمانه؟

پاسخ بازی فکری شناسایی مسافر زمان

آیا متوجه شدید کدوم مشتری مسافر زمانه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی مسافر زمان: فردی که علامت زدیم از گذشته آمده است، کیسه پولش را دقت کنید!

1

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: