فال ابجد | فال ابجد فردا

فال ابجد فردا 28 اردیبهشت ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

فال ابجد خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید.در ادامه ما سعی کردیم در سایت سرگرمی روز دقیق ترین فال ابجد برای پیش بینی فردای شما را قرار دهیم:

کدخبر : 17135
سایت سرگرمی روز :

فال ابجد یکی از روش‌هایی است که در فرهنگ ایرانی برای پیش‌بینی و پژوهش استفاده می‌شود. در این روش، به هر حرف الفبا یک عدد تعلق می‌گیرد. به‌طور معمول، حروف الفبا در فارسی از یک تا بیست و دو شماره و رقم برچسب‌گذاری می‌شوند. فال ابجد  بیشتر به عنوان یک سرگرمی و تفریح محسوب می‌شود و نباید به آن به عنوان یک روش علمی و قطعی برای پیش‌بینی اعتقاد داشت.

متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب آ ب

تعبیر: آرزوهایتان برآورده می شود و آرامش خاصی وارد زندگی‌تان می‌شود. ممکن است چند صباحی را در بستر بیماری بیفتید اما خداوند به زودی تندرستی به شما عطا خواهد کرد. سفری میروید که سود و منفعت فراوانی را نصیبتان خواهد کرد. نسبت به آنچه به زبان می آورید محتاط تر باشید، جای که لازم است پشت سر دوست و یا همکارتان بایستید و از او دفاع کنید. وقت آن رسیده که کمی در رفتار خود تغییر ایجاد کنید اگر متناسب به شرایط که در آن قرار خواهی گرفت عکس العمل نشان دهید جواب بهتری خواهی گرفت تا این که یک رفتار را تکرار کنید.

متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج د ج

تعبیر: ترس و اضطراب را از خود دور کنید به لطف خداوند شما به هدفهای خود خواهید رسید و رزق و روزی حلال به دست می آورید،، سعی کنید؛ هیچ گاه دست به کارهای ناصوابی نزنید برای خود صدقه بدهید تا از چشم زخم مردم در امان بمانید. مدتى است موضوعى ذهن شمارا درگیر کرده ، زمان آن رسیده که فکرهاى خودتان را متمرکز کنید و یک تصمیم قطعى براى همیشه بگیرید و به آن جامع عمل بپوشانید ، به خودتان مطمئن باشید تمام پاسخ ها را میدانید اگر از دیگران کمک و مشورت میگیرید مطمئن باشید شما واخلاقیاتتان را از نزدیک بشناسند ، حداقل مقدور در روابط عاطفیتان کنترل بیشترى بر روى رفتارتان داشته باشید.

 متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب د د

تعبیر: بزودی راهی سفری خوش آب و هوا خواهید شده سعی کنید؛ در این سفر در راه های نادرست قدم گذاری نکنید که برایتان مشکلات بزرگی به وجود می آورد و شما را به نابودی می‌رساند،، تا می توانید بهتر است انرژی های مثبتی در وجود خود داشته باشید تا به هدف خود نزدیک شوید. قبل از برداشتن گوشی تلفنتان خوب فکر کنید واز خودتان بپرسید دقیقا میخواهید از این تماس چه نتیجه ای بگیرید عمل بدون فکر میتواند برایتان مشکل ساز شود این روزها زمان خوبی برای استراحت نیست تمام تمرکزتان را بروی کارهای مهمی که میخواهید انجام دهید بگذارید به نشانه های اطرافتان دقت کنید حاوی پیامهایی هستند که میتوانند به شما در طی مسیر کمک کنند.

متولدین تیر

ابجد فال شما: آ ب ب

تعبیر: شخصی می خواهد با حرف‌هایش شما را گول بزند و برایتان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد بهتر است مراقب خود باشد تا کسی نتواند با حرف‌هایش شما را گول بزند و برایتان مشکلات بسیار زیادی در آینده به وجود بیاورد،، بهتر است در کارهای خود کمی با احتیاط بیشتری عمل داشته باشید‌. این روزها بسیار بلند پروازید و در دنیای تصورات خود سیر میکنید، تمام مرزها را می شکنید و به سمت آنچه می خواهید قدم بر می دارید. اگر می خواهید شخصی را در یک ملاقات کاری تحت تاثیر قرار دهید با کمی تعقیق به علایق اش پی برده و او را شگفت زده کنید، کسی در اطراف شما است که خیر شما را نمی خواهد و بد خواهی اش را نشان نمی دهد تا وقتی اشتباه کنید.

 متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ ب آ

تعبیر: به لطف خدا بر رزق و روزی حلال به دستتان خواهد رسید و موفقیت و سربلندی در آینده نصیبتان می شود بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید سعی کنید؛ در انجام معاملات پولی و مالی خود تغییر ایجاد کنید که برایتان خوشایند دیده نشده است. این روزها شما در حال حرکت به جلو و پیشرفت هستید اما یک یا دو اظهار نظر دیگران شما را به شک انداخته و به ارامی از حرکت باز می دارد به نفع شماست که این گوش را در وان گوش را دروازه کنید وگرنه دودش فقط به چشم خودتان میرود نه حسودان اطرافتان به سفر بروید و کمی استراحت کنید منتظر شنیدن زنگ تلفن برای شنیدن خبری بسیار خوش باشید.

 متولدین شهریور

ابجد فال شما: آ‌‌ آ ‌آ‌

تعبیر: هیچ خطری در زندگی شما را تهدید نمی کند بهتر است؛ نگرانی به دل خود راه ندهید به زودی اوضاع پولی و مالی شما رو به راه می شود و آینده تان به خوبی و خوشی ساخته خواهد شد،، از طرف شخصی پیشنهاد ازدواجی را دریافت خواهید کرد که باعث خوشحالی بسیار زیادی در شما می شود و شما را به پیروزی میرساند. نزاع کوچکی میان شما و یکی از دوستان یا همکارانتان بوجود می آید که ممکن است شما را افسرده و ناامید کند.نگذارید این موضوع انرژی شما را بگیرد.آنچه این روزها باید روی آن تمرکز کنید روابط عاطفیتان است. کلامی که به زبان می آورید بر دل کسی که دوستش دارید خواهد نشست.بیان صادقانه آنچه در ذهن ویا در دست دارید دیگران را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

متولدین مهر

ابجد فال شما: ج د ب

تعبیر: طالعت خوب نیست. دست به کارهای نادرستی در زندگی نزنید،، با این کار برای خود مشکلات بزرگی در آینده به وجود خواهید آورد و غم و اندوه فراوانی در زندگی تان سرازیر می کنید،، بهتر است در زندگی خود در راز و نیاز با خداوند بپردازید تا به موفقیت برسید. اگر قدم اول را اشتباه برداشته اید نگرانی را به آن اضافه نکنید هنوز راه زیادی در پیش هست و شما میتوانید در طول این مسیر اشتباهات خود را جبران کنید، به جای احساس پشیمانی سعی کنید به خودتان مسلط باشید ، از حرف تلخ کسی که در زمان عصبانیت به شما گفته شده بیش از حد ناراحت شده اید از فرصتی که پیش خواهد آمد استفاده و دلخوریتان را بیان کنید تا از این همه خودخوری خلاص شوید.

 متولدین آبان

ابجد فال شما:ب د د

تعبیر: برای مقصودی که دارید بهتر است از آن صرف نظر کنید چراکه در حد و اندازه شما نیست و ممکن است با شکست بدی مواجه شوید خداوند برایتان راه بهتری را قرار می‌دهد. افرادی در اطرافتان هستند که نیت خیرخواهانه ای در رابطه با شما ندارند از آنها برحذر باشید که دچار گزند و آسیب خواهید شد. شما انقدر قدرت دارید ک می توانید هر ان چه بخواهید بدست اورید نگذارید ترسهای کوچک و حس پشیمانی بر شما غلبه کند و مانع از پیشرفتتان شود راهی ک در مقابلتان قرار گرفته بر خلاف ان چه از بیرون ب چشم می اید روشن و واضح است اگر بر هدفتان اصرار ورزید و اهداف کم اهمیتی ک در حال حاضر ذهنتان را درگیر کرده دور بریزید صاحب بهشتی خواهید شد ک تنها در رویاهایتان می دیدید.

 متولدین آذر

ابجد فال شما: ب ج آ

تعبیر: مقصودتان میسر نمیشود و فقط موجب می شود تا نگرانی و استرس زیادی وارد زندگیتان شود. خداوند برایتان بهترینها را قرار داده پس سعی کنید تا از آنها به درستی استفاده نمایید. فردی شما را رنجانده اما صبور باشید که به زودی از کارش پشیمان خواهد شد و به جانبتان باز خواهد گشت. در نمازهایتان کوتاهی نکنید و ذکر خداوند را بسیار بگویید. ارتباطات راز موفقیت شما در چنین روزهاییست، با اینکه جواب سوالی که از شما میشود را می دانید از پاسخ دادن امتناع میکنید. شما دوست نداریدحقایق را به همین زودی آشکار کنید،کمی صبر لازم است تا به شرایط دلخواهتان برسید. ایده های کوچکی به ذهنتان خطورمیکند آنها را نادیده نگیریدوبا تنبلی و پشت گوش انداختن خودتان را از رسیدن به موفقیت محروم نکنید.

متولدین دی

ابجد فال شما: د د ج

تعبیر: مقصود نیکی دارید و با انجام این کار زندگی‌تان از آشفتگی نجات خواهد یافت. مشکلاتتان برطرف میشود و به زودی گره کارتان گشوده می شود. فردی با شما تماس خواهد گرفت که از یم نگرانی و تشویش بزرگ شما را خلاص می‌کند.امر خواستگاری و ازدواج در پیش دارید. موضوعی که برایتان پیش آمده را از یک طرف منطقی پذیرفته اید اما از طرفی دیگر با احساستان کنار نمی آیید، آنچه گذشته بگذارید و بگذرید روحیه جنگجویتان به کار ساختن بیشتر میاید تا خراب کردن خودتان را خراب نکنید، همکاری با شخصی یا گروهی میتواند به شما در برداشتن قدم های بزرگ یاری رساند، بهتر است با افرادی که از نظر فکری به شما نزدیک تر هستند بیشتر در ارتباط باشید.

 متولدین بهمن

ابجد فال شما: د د آ

تعبیر: بخت و اقبالتان نیک است و موفقیت و سعادت به جانب شما خواهد آمد. با زنی زیبارو بحث و مشاجره جزئی خواهید داشت که باعث غم و اندوه فراوانتان می‌شود اما بیتابی نکنید که به زودی آرامش به میانتان باز خواهد گشت. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید بهتر است به شهرهای مذهبی بروید که به صلاحتان خواهد بود. آتش درونتان را کم کنید و کمى آرامتر قدم بردارید. درست در همان نقطه اى که هستید زمان خوبى براى ایستادن و تمرکز کردن است. با بدنتان آنطور که شایسته است برخورد کنید. از زیاده روى در خوردن و نوشیدن بپرهیزید. ناراحتى و فشار روحى نه تنها توجیه خوبى نیست، بلکه رفتارتان باعث مى شود از چشم دیگران هم بیفتید. تاوان تصمیم گیرى عجولانه اى که کرده بودید را مى پردازید.

 متولدین اسفند

ابجد فال شما: د د د

تعبیر: نیت خوبی در سر دارید و خداوند برای رسیدن به آنها بسیار شما را کمک خواهد کرد. قصد دارید تا عمل شخص را تلافی کنید، از آن برحذر باشید که خودتان آسیب خواهید دید. فردی قصد دارد تا از اعتماد شما سوء استفاده کند بسیار مراقب باشید و زبانتان را نگاه دارید تا دچار مشکل نشوید. ذهنتان آماده و متمرکز است بنا براین زمان خوبی است تا برای رسیدن به نیتتان اقدام کنید اجازه ندهید که ترس و محافظه کاری شخصی در اطرافتان مانع شما شود موقعییت و تجربه او با شما فرق دارد . بدون چشم داشت کاری به ظاهر کوچک برای شخصی انجام خواهید داد.باور داشتن همین قدم کوچک کلید موفقیت را در دستانتان قرار خواهد داد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: