فال ابجد | فال ابجد فردا

فال ابجد فردا 29 اردیبهشت ماه | فال ابجد شخصی و دقیق شما برای پیش بینی اتفاقات فردا

فال ابجد خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید.در ادامه ما سعی کردیم در سایت سرگرمی روز دقیق ترین فال ابجد برای پیش بینی فردای شما را قرار دهیم:

کدخبر : 17173
سایت سرگرمی روز :

فال ابجد یکی از روش‌هایی است که در فرهنگ ایرانی برای پیش‌بینی و پژوهش استفاده می‌شود. در این روش، به هر حرف الفبا یک عدد تعلق می‌گیرد. به‌طور معمول، حروف الفبا در فارسی از یک تا بیست و دو شماره و رقم برچسب‌گذاری می‌شوند. فال ابجد  بیشتر به عنوان یک سرگرمی و تفریح محسوب می‌شود و نباید به آن به عنوان یک روش علمی و قطعی برای پیش‌بینی اعتقاد داشت.

متولدین فروردین

ابجد فال شما: ب آ ج

تعبیر: مقصودی که دارید را میسر خواهید کرد و مشکلاتتان برطرف خواهد شد و زندگی روی خوش را به شما نشان می‌دهد. فردی قصد دارد تا برایتان مشکلاتی پدید بیاورد از او بر حذر باشید. به زودی خداوند فرزندی به شما عطا خواهد کرد و یا یکی از نزدیکانتان کودکی زیبا رو بدنیا خواهد آورد. پیام یا تماسهای تلفنی ای خواهید داشت که شما را با افراد تازه ای آشنا می کند که می توانند به افراد مهمی در زندگیتان تبدیل شوند. وقت شناس و مراقب کلامتان باشید. با تمرکز آگاهانه و روی آنچه میگویید و می شنوید از اتلاف زمان و انرژیتان جلوگیری کنید. حتی اگر فکر می کنید این روزها تمرکز بر روی جزییات اساسی برایتان دشوار شده.

 متولدین اردیبهشت

ابجد فال شما: ج ج ج

تعبیر: آینده خوبی برایتان وجود خواهد داشت و اگر تلاشتان را بیشتر کنید به زودی به هر آنچه که در آرزویش هستید دست خواهید یافت. فردی وارد زندگیتان می‌شود که عشقش را نثارتان می‌کند و از این طریق آرامش فراوانی وارد زندگی‌تان می‌شود. اتفاقی باعث میشود به دلتان شادی بیافتد ولبخند بر لبتان بنشیند شما خودتان متوجه نیستید ولی رفتارشما میتواند الهام بخش خیلی ها باشد. اگر در زمینه روابط عاطفی برایتان فزصتی به وجود آمده است آنرا با تامل بیش از حد واین دست و آن دست کردن از دست ندهید .از ریسک کردن نترسید خیلی واضح و صریح در مورد ایده ها و برنامه هایتان صحبت کنید

 متولدین خرداد

ابجد فال شما: ب ج ج

تعبیر: مال و سرمایه ای به دستان می‌رسد که در این زمان راه گشای بسیاری از مشکلاتتان است پس از آن به درستی استفاده کنید. از غرور خود بکاهید و با دیگران با تواضع برخورد کنید تا خداوند بهترین ها را نصیب تان کند. کاری در پیش گرفته اید که با سربلندی پشت‌سر می‌گذارید و سود و منفعت فراوانی را نصیب خود خواهید کرد انشاالله. شما نیازى به اینکه زحمات و کارهایتان در محل کار توسط دیگران دیده شوند ندارید. همین که وظایف بطور کامل و سر وقت انجام شوند براى شما لذت بخش ترین پاداش ممکن خواهد بود. شخصى که به شما علاقمند است، کمکتان مى کند تا براى رسیدن به نقشهء بلندپروازانه و خلاقانه اى که دارید برنامه ریزى کنید. تقسیم کار کنید تا این همه فشار را به تنهایى به دوش نکشید.

فال ابجد امروز متولدین تیر

ابجد فال شما: د ب آ

تعبیر: زندگی خوبی در انتظارتان است و غم و اندوهی که دارید برطرف خواهد شد. خداوند شما را به آرزویی که در سر می‌پرورانید خواهد رساند و وصال یار بسیار نزدیک است پس بیتابی نکنید و بیهوده با عجله و شتاب زندگی خود را در جهت نادرست سوق ندهید. معامله ای را آغاز می‌کنید که شما را دچار مشکلات اقتصادی خواهد کرد مراقب باشید. تا حد توان به درد و دل دیگران گوش کنید اما راهنمایی‌ نکنید عقل و منطقتان خوب شما را راهنمای خواهد کرد به شرطی آن که راهتان از ابتدا بر اساس فرضیات درست تعریف کنید روز‌های بسیار شلوغ همراه با تجربه‌های شیرین و تازه پیش رو دارید به خواستهای پیش از حد فردی در اطرافتان محترمانه نه بگوید و خودتان رها کنید.

متولدین مرداد

ابجد فال شما: آ آ د

تعبیر: ایام به کام می‌شود و به مراد دل خواهید رسید پس نباید ناامید نباشید و توکلتان بر خداوند باشد. سعی نکنید تا با اعمال نادرست برای خود موفقیت بوجود بیاورید که فقط در چاه خواهید افتاد و مشکلاتتان را دوچندان خواهید کرد. اگر پشتکار و نبوغتان را توامان بخوبی بکار بگیرید می توانید یک رویای دست نیافتنی را به واقعیت تبدیل کنید.درگیر ماجرایی خواهید شد.کاسه ی داغتراز آش نشوید.ممکن است بخواهید در مورد نحوه ی ادامه ی همکاری یا همراهی با شخصی برخی تغییرات ایجاد کنید.چند روزی به این موضوع فکر کنید.اگر با گذشت زمان نظرتان عوض نشد.ایده تان را عملی کنید.

متولدین شهریور

ابجد فال شما: ب ج ج

تعبیر: ممکن است از کسی مقداری پول قرض بگیرید و این کار موجب می شود تا مشکل کوچکی را حل کنید پس نگران نباشید و از این شخص سپاسگزاری کنید. سفری در پیش دارید که در این سفر با فردی آشنا خواهید شد و از نظر احساسی دل به او میبندید. خداوند شما را به اهدافتان خواهد رساند کافی است کمی صبور باشید. باصداقت و روراستی تمام رفتار کنید در غیر این صورت خودتان را در دنیای غیرواقعی که خودتان ساخته اید گرفتار خواهید کرد.بخاطر هیچکس ارزشهای خودتان را فراموش نکرده و کنار نگذارید.کنار آمدن با دیگران نشان دهنده ی ضعف شما نیست بلکه بیانگر قدرت شماست.کاری که مدتها زمان و انرژی شما را گرفته بود بالاخره به ثمر می نشیند.

متولدین مهر

ابجد فال شما: د آ آ

تعبیر: بخت و اقبال نیک در انتظارتان است پس تلاشتان را بیشتر کنید و برای آنچه که میخواهید بجنگید. فکر های نادرستی در سر می پرورانید که شما را دچار مشکلات خواهند کرد از آن برحذر باشید. فردی در حال فریب دادن شماست اما به زودی به نیتش پی می برید و خودتان را از یک بی‌آبرویی و مشکل دور میسازید. وقتی به احساس خود اعتماد داشته باشید خیلی راحت تر می توانید از تصمیماتی که می گیرد مطمئن باشید. با شخصی مکالماتی در مورد مسائل کاری خواهید داشت اطلاعات خیلی خوبی را در اختیار شما قرار می دهند که می تواند روی سرعت، پیشرفت و بالا رفتن درآمدتان تاثیر بسزایی داشته باشد. یادتان باشد همه ایده ها لزوماً عملی نخواهند شد، اصرار بیهوده نکنید.

 متولدین آبان

ابجد فال شما: د ج ج

تعبیر: مشکلاتی که در زندگی دارید را برطرف خواهید کرد و خوشبختی فراوانی در انتظارتان است. اخبارهایی به دستان می‌رسد که شما را از غم و اندوه می رهاند. خداوند شخصی را برایتان قرار می‌دهد تا زندگی به کامتان شیرین شود اندکی صبور باشید. کم خوابی بی طاقتتان کرده اینکه واقعیت و رویا با هم آنقدر ترکیب شوند که نتوانید تفاوت بین آنها را تشخیص دهید وضعیتی بسیار گیج کننده و خطرناک است بکارگیری تخیلاتتان به شما بصورت صحیح این امکان را می دهد که به مرحله جدیدی وارد شوید دوستی در حقتان محبتی خواهد کرد پیاده روی را به برنامه های روزانه تان اضافه کنید.

متولدین آذر

ابجد فال شما: ج ج ب

تعبیر: هر آنچه که از دست داده بودید را مجدداً بازخواهد یافت. بدگویی هایی پشت سرتان انجام میدهند اما باید نسبت به آنها به توجه باشید و خودتان را وارد دردسر نکنید چرا که حرف‌هایشان به جایی نخواهد رسید. اگر قصد دارید تا سفری را آغاز کنید هر چه سریعتر این کار را انجام دهید که ممکن است موقعیت مناسبی را با تعلل از دست بدهید. یک دوست قدیمى ناگهان براى شما شخصیت تازه اى پیدا کرده و طرف مقابلتان براى شما جذابیتى فوق العاده پیدا خواهد کرد. گویا عشق تازه اى در راه است. البته نباید انتظار داشته باشید که همهء درها یک شبه به رویتان باز شود. بکار گیرى خلاقیت هاى هنرى کار چندان ساده اى نیست؛ اما این روزها شما مى توانید روى مهارتها و حتى افکار عجیب و غریب تان سرمایه گذارى کنید.

متولدین دی

ابجد فال شما: ج آ ب

تعبیر: مقصود خوبی ندارید و ممکن است از نظر روحی ضربه شدیدی بخورید پس چه بهتر که از آن صرف نظر کنید. در زندگی کمی صبر و تحمل تان را بالاتر ببرید و اینقدر برای رسیدن به آرزوهایتان بی تابی نکنید خداوند حواسش به شما هست. در نمازهایتان کاهلی می کنید و به همین دلیل مشکلات به سراغتان آمده. در مورد مسایل بسیار حساسی مجبور به بحث کردن خواهید شد در شرایط فعلی مهربانی شما بیش از هر وقت دیگری به شما کمک میکند تا با دیگران احساس همدردی کنید، در حال حاظر نگرش شما منطقی تر شده است و میتوانید رویای مبهمی که داشته اید را به تعادل برسانید و ان را از یک امید واهی به هدفی قابل دستیابی تبدیل کنید ،نگران شخصی راه دور هستید که شاید نتواند از پس مشکلات برآید.

 متولدین بهمن

ابجد فال شما: د ج ب

تعبیر: اخبار هایی به دستتان میرسد که مسرت فراوانی برایتان به ارمغان خواهد آورد و به آنکه در آرزویش هستید دست پیدا می‌کنید. شیٕ را گم کرده‌اید که برایتان بسیار باارزش بوده اما در اطراف شماست و به زودی آن را خواهید یافت. برای مشکلی که در زندگیتان وجود دارد از دوستانتان کمک بخواهید آنها مشکلاتتان را برطرف خواهند کرد. شما آماده اید تا براى رسیدن به اهدافتان به سختى کار کنید. در واقع شما تمام هوش و حواستان را روى این متمرکز کرده اید که به دیگران نشان دهید وقتى پاى رسیدن به اهدافتان در میان باشد، چقدر جدى مى توانید باشید. به یاد داشته باشید که تنها بر اساس وعده و وعیدهایى که به دیگران مى دهید نمى توانید وجههء اجتماعى خود را بالا ببرید. تا دیر نشده، دست به کار شده ، و ایده هایتان را عملى کنید.

 متولدین اسفند

ابجد فال شما: د د ب

تعبیر: مقصودتان حاصل می‌شود اما باید کمی صبور باشید چرا که مدت زمان زیادی به طول می‌انجامد اگر قصد دارید وصلتی را انجام دهید تحقیق کنید و بی گدار به آب نزنید که ممکن است دچار مشکلات فراوان شوید. از دوستان ناموافق دوری کنید که زندگیتان مشکل خواهد شد. موفقیت با یک تصمیم درست برای ریسک کردن شروع میشود.در رابطه بایک برخورد لفظی در روز های آینده احتیاط کنید کنترل کلامتان را از دست ندهید اگر احساس میکنید این روزها انرژی کافی ندارید آگاهانه سرعت انجام کار ها را کاهش دهید تاتوانتان بیشتر شود .مالی که به دستتان میرسد در درست ترین راه ممکن به کار خواهید گرفت.مطمئنا این اولین و آخرین بار نیست.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: