روانشناسی رابطه | رفتار شناسی عاطفی

روانشناسی رابطه | اگر مرد زندگیت این علائمو داشت یعنی هیچوقت بهت خیانت نمیکنه

برخی از ویژگی ها و رفتارها وجود دارند که ممکن است نشانه ایی برای اثبات اینکه این مرد هرگز خیانت نمیکند و بر وفاداری یک فرد تاثیر گذار باشند.

کدخبر : 17175
سایت سرگرمی روز :

نشانه های مردی که هرگز خیانت نمیکند

خیانت به معنای شکستن عهد و قول وفاداری به یک شریک عاطفی است. این روزها خیانت به یکی از مسائل مهم زندگی زناشویی تبدیل شده که هر کسی ممکن است به آن دچار شود. عوامل مؤثر در خیانت بسیارند و دلایل بی‌شماری ممکن است منجر به خیانت و برقراری ارتباط صمیمی و عاشقانه با فردی خارج از زندگی زناشویی بشود.

جلب‌توجه نمی‌کند

مرد وفادار، نیاز به جلب‌توجه ندارد و کاری نمی‌کند که توجه همه زن‌ها را به خودش جلب کند. مردی که در جمع هر کاری می‌کند که دیده شود، نمی‌تواند مرد قابل‌اعتماد باشد یا به تعهد خود عمل کند.

پیش شما موبایلش را جواب می‌دهد

هرچند هر شخصی به حریم شخصی نیاز دارد؛ اما اشخاصی که خیانت می‌کنند به شکلی غیرطبیعی مراقب تلفن همراهشان است که هیچ‌وقت دست همسرشان نیفتد. مرد وفادار زمانی که گوشی موبایلش زنگ می‌خورد، نزد شما پاسخگوست و با هر تلفنی به بیرون از خانه نمی‌رود و در زمانی که گوشی‌اش نزد شماست، دلهره ندارد؛ اما شخصی که قصد خیانت را دارد وقتی که تلفن همراهش در کنار شخص دیگر است، دستپاچه و مضطرب می‌شود.

در جمع دوستانه یا خانواده توجهش به شماست

مرد وفادار تنها شما برایش کافی هستید و در جمع به دیگران توجه خاصی نداشته و همیشه مراقب شما بوده و با شما صحبت می‌کند اما مرد خیانتکار از شما فاصله می‌گیرد و به دیگران بیش از شما اهمیت می‌دهد.

صادق است

اعتماد و معاشرت اساس و بنیان روابط سالم و پایدار است. مردی که خیانت نمی‌کند، فرد صادقی است که پنهان‌کاری ندارد و تمام حرف‌هایش را با شما در میان می‌گذارد، از اعتماد خود به او شک نکنید.

هیچ‌وقت نمی‌گذارد، احساس تنهایی کنید

مردی که خیانت نمی‌کند و وفادار است، هیچ‌وقت اجازه نمی‌دهد که شما احساس تنهایی کنید و ناراحتی شما را درک می‌کند، در هر شرایطی می‌خواهد که شما خوشحال باشید.

کاری می‌کند که احساس زیبایی کنید

همسر وفادار هیچگاه باعث نمی‌شود که شما احساس کنید که دیگر زنان زیباتر هستند، او این حس را در شما ایجاد می‌کند که شما حتی بدون آرایش نیز زیبا و بهترین بوده و به شما اعتمادبه‌نفس می‌بخشد.

رازهایش را با شما در میان می‌گذارد

مرد وفادار با همسرش صمیمی بوده و رازهایش را به او می‌گوید، دوست دارد که در مورد کارهای روزانه‌اش با او صحبت کند و همواره تلاش می‌کند تا در مورد خودش به همسر خبر بدهد. اولویت او در زندگی خانواده‌اش نیست؛ بلکه همسرش است.

حلقه ازدواجش را از خودش دور نمی‌کند

دردست‌داشتن حلقه نشانه عشق، تأهل و تعهد زوجین به یکدیگر است. مرد وفادار حلقه ازدواجش را از خودش دور نمی‌کند اما مرد خیانتکار به علت اینکه دوست ندارد همه افراد متوجه متأهل بودنش شوند، حلقه به دست نمی‌کند. دردست‌نداشتن حلقه به علت بی‌وفایی همه مردان نیست.

گوشی را سایلنت یا خاموش نمی‌کند

مرد وفادار سعی می‌کند در هر شرایطی که باشد تلفنش را جواب بدهد. هرگز گوشی را سایلنت و خاموش نمی‌کند که همسرش نگران گردد، شما نیز باید او را درک کنید و اگر در شرایط حساسی قرار دارد او را بیشتر از گذشته تحت‌فشار قرار ندهید و مدام به او تلفن نکنید.

هیچ علائم غیرطبیعی در رفتار او وجود ندارد

مرد وفادار هیچ رفتار غیرطبیعی از خود نشان نمی‌دهد، تمام‌وقتش را با شما سپری می‌کند و دوست ندارد که تنهایی جایی برود، در این صورت دلیلی برای شک‌کردن به او نیز وجود ندارد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: