فال شیخ بهایی | فال و طالع بینی شیخ بهایی

فال و طالع بینی شیخ بهایی از اتفاقات فردا 29 اردیبهشت ماه | کلیک کنید و طالعتان را بخوانید

فال شیخ بهایی خود را در سایت سرگرمی روز بخوانید.

کدخبر : 17190
سایت سرگرمی روز :

فال شیخ بهایی یکی از کامل ترین و جامع ترین فال های پر طرفدار در بین ما ایرانیان است. ما در سایت سرگرمی روز سعی کرده ایم فال شیخ بهایی را به صورت روزانه و دقیق برای شما عزیزان آماده و تقدیمتان کنیم؛ در ادامه فال خود را میخوانید.

♈ فال شیخ بهایی متولدین فروردین

امروز یه روز خاصه! یه صحبت کوتاه با یکی از دوستات یه عالمه خبر خوب و اتفاقات قشنگ رو برات به ارمغان میاره. اوضاع حتی از چیزی که فکرشو میکنی هم بهتر پیش میره. انگار بال درآوردی و داری تو آسمون پرواز می‌کنی! این لحظه‌های قشنگ رو قدر بدون، چون خیلی زود تموم میشن. احساساتت توی این روز خیلی متعادله و برای همین می‌تونی با خیال راحت با عشقت درباره هر چیزی که توی دلت داری صحبت کنی. مطمئن باش که می‌تونید با هم به یه راه حل درست برای حل مشکلاتتون برسید. غم و غُصه رو بذار کنار! یه عالمه اتفاقات شاد تو راهه که نه تنها خودت رو خوشحال می‌کنن، بلکه اطرافیانت رو هم سرشار از شور و نشاط می‌کنن. حالا دیگه وقتشه که هر کاری که دلت میخواد رو انجام بدی، نه کاری که بقیه ازت میخوان. به حرف دلت گوش بده و بذار خوشبختی سراغت بیاد! راستی، یادت نره که از کسی که برات یه کار خوب انجام داده حسابی تشکر و قدردانی کنی.

متولد : نوزاد طبیعت

سمبل : قوچ

شعار : من هستم

ستاره حاکم : مارس (مریخ)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : الماس ، یاقوت

رنگ محبوب : قرمز ، صورتی روشن

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : رز سرخ

روز مبارک : سه شنبه

♉ فال شیخ بهایی دقیق متولدین اردیبهشت

انگار یه دیوار بلند دور دلت کشیدن که نمیذاره با بقیه، مخصوصاً عشقت، درست و حسابی ارتباط برقرار کنی. شاید دلیلش یه سری اتفاقات تلخ توی گذشته باشه که دوباره دارن اذیتت می‌کنن. اما غصه نخور! خودتو دست کم نگیر. به جای اینکه غرق غم و غصه گذشته بشی، سعی کن ازش درس بگیری و قوی‌تر بشی. به زودی یه پیشنهاد مهم بهت میه. قبل از اینکه جوابش رو بدی، حتماً با خانواده‌ت مشورت کن. مطمئنم که راهنمایی‌های خوبی بهت می‌کنن. خبر خوب اینه که بالاخره اون کسی که منتظرش بودی به دیدنت میاد و همه چیز طبق برنامه پیش میره. فقط یادت باشه که توی کار و زندگی شخصیت یه خط قرمزی بین احساسات و منطق بکش. قاطی کردن این دو تا می‌تونه حسابی دردسرساز بشه. این روزها یه آدم توی زندگیت هست که خیلی بهش نزدیک شدی. قدر این روزهای قشنگ رو بدون و دائم به فکر آینده نباش.

متولد : طفل شیرخوار طبیعت

سمبل : گاو نر

شعار : همه چیز مال من است

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : ثابت

فلز وجود : مس

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی ، صورتی ، بنفش

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز صورتی

روز مبارک : جمعه

♊ فال شیخ بهایی متولدین خرداد

وقتشه که بیشتر به حرف دلت گوش بدی و حواست به احساساتت باشه. تو یه مدت زیادی به خاطر مشغله‌های زیاد از خودت غافل شدی، اما یادت باشه که یکی از کلیدهای موفقیت و خوشبختی، شنیدن صدای قلبته. قلبت می‌تونه راه درست رو بهت نشون بده، فقط کافیه که بهش گوش بدی. تو محیط کار هم سعی کن با رئیس و همکارات صادق‌تر باشی و حرف دلت رو بهشون بزنی. قایم کردن احساسات و غرغر کردن فقط باعث دردسر میشه. یه راه عالی برای رسیدن به آرامش بیشتر، ورزش کردنه. پس تنبلی رو بذار کنار و یه کم تحرک به زندگیت بده. در مورد کاری که به تازگی شروع کردی هم یه کم صبر و حوصله داشته باش. اولش شاید همه چیز طبق برنامه پیش نره، اما نگران نباش، فقط کافیه که تلاش کنی و یه کم به خودت زمان بدی. این روزها با یه عالمه تغییرات سریع و فراز و نشیب روبرو میشی، اما استرس نگیر. فقط کافیه که به اندازه کافی استراحت کنی. خبر خوب اینه که اتفاقی که خیلی وقته منتظرش بودی بالاخره همین روزها میافته، فقط یه کم صبر داشته باش و ناامید نشو.

متولد : کودک طبیعت

سمبل : دوقلوها

شعار : من فکر میکنم

ستاره حاکم : مرکوری (عطارد)

عنصر وجود : هوا

شخصیت : راوی

فلز وجود : جیوه

سنگ خوش یمن : زمرد کبود

رنگ محبوب : زرد ، سبز ، آبی

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : کاملیا

روز مبارک : چهارشنبه

♋ فال شیخ بهایی متولدین تیر

امروز یه روز پرمشغله و پر از چالشه. انگار یه عالمه کار رو سرت ریختن و داری زیر بار سنگینی وظایف کمر خم می‌کنی. از یه طرف احتیاط بیش از حد باعث شده که ترسو و بی‌جرئت بشی و از امتحان کردن چیزهای جدید واهمه داشته باشی. در حالی که تجربه چیزهای جدید می‌تونه تأثیر خیلی زیادی روی پیشرفت و موفقیتت داشته باشه. مشکلت اینه که دستت خیلی پره، اما ذهنت توانایی مدیریت کردن این همه کار رو نداره. یه کم دست نگه دار و قبل از اینکه قدم بعدی رو برداری، یه نفس عمیق بکش و ذهنت رو مرتب کن. یاد باشه که کیفیت همیشه از کمیت مهم‌تره. پس برای رسیدن به اهدافت عجله نکن و به جای اینکه دنبال انجام دادن یه عالمه کار باشی، روی کیفیت کارهات تمرکز کن. الان یه سری مسائل مربوط به خانوادت هست که نیاز به توجه و رسیدگی دارن. بهتره که یه مدت انرژی عاطفی و اوقات فراغتت رو فقط به خانواده‌ات اختصاص بدی. خبر خوب اینه که توی یه مسئله کاری یا تحصیلی که یه مدت درگیرش بودی، به یه راه حل درست میرسی و سوتفاهم‌ها رفع میشن.

متولد : تازه بالغ طبیعت

سمبل : خرچنگ

شعار : من احساس میکنم

ستاره حاکم : ماه

عنصر وجود : آب

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : نقره

سنگ خوش یمن : مروارید

رنگ محبوب : سایه ای از رنگهای خاکستری و آبی و سبز

عدد خوش یمن : ۲

گل محبوب : بنفشه ، لی لی

روز مبارک : دوشنبه

♌ فال روزانه متولدین مرداد

این روزها انگار یه طوفان توی دلت افتاده و احساساتت یه ریز بالا و پایین میشن. وقتشه که یه کم به عقب برگردی و با دقت بیشتری به اتفاقاتی که افتادن نگاه کنی. خودتو گول نزن و وانمود نکن که همه چیز خوب و آرومه. با خودت صادق باش و واقعیت‌ها رو ببین. بهترین کار اینه که افکار و ایده‌هات رو روی یه کاغذ بنویسی و برای رسیدن بهشون برنامه‌ریزی کنی. اینجوری ذهنت مرتب‌تر میشه و می‌تونی با خیال راحت‌تر قدم برداری. امروز یه روز خاصه! لباس‌ شیک بپوش، مخصوصاً اگه قراره عشق زندگیت رو ببینی. اگه هم مجردی، امروز یه نشونه از عشق و عاشقی توی زندگیت پیدا میشه. تو رابطه‌ات با عشقت خجالت رو بذار کنار و بهش بگو که چقدر دوستش داری. محبت و ابراز عشق همیشه شیرینه و می‌تونه رابطه شما رو گرم‌تر و صمیمی‌تر کنه. یه نفر توی زندگیت هست که اشتباهی کرده، دیگه وقتشه که ازش بگذری و هم خودت رو و هم اون رو از این عذاب رها کنی. به یاد داشته باش که اعمال و رفتارت همیشه از حرف‌هات رساتر و گویاتر هستن. پس مراقب رفتارت باش و سعی کن همیشه بهترین‌ها رو از خودت نشون بدی.

متولد : جوان طبیعت

سمبل : شیر

شعار : من اراده میکنم

ستاره حاکم : خورشید

عنصر وجود : آتش

شخصیت : ثابت

فلز وجود : طلا

سنگ خوش یمن : یاقوت زرد

رنگ محبوب : رنگهای غروب خورشید

عدد خوش یمن : ۱

گل محبوب : آفتابگردان

روز مبارک : یکشنبه

♍ فال روزانه متولدین شهریور

امروز می‌تونی احساسات بقیه رو به خوبی درک کنه. اگه مدت‌هاست که می‌خوای با یه نفر درباره یه مسئله کاری یا عاطفی صحبت کنی، امروز بهترین فرصته. دست به کار شو و حرف دلت رو بهش بزن. البته حواست باشه که چیزهایی رو که هنوز مطمئن نیستی رو به زبون نیاری و فقط در مورد چیزهایی که می‌دونی و بهشون ایمان داری صحبت کنی. تو رابطه‌ات با عشقت هم یه کم جدی‌تر باش. یه مدت زیادیه که هر چی اون میگه رو قبول می‌کنی و حرفی نمی‌زنی. اما الان وقتشه که به خودت و خواسته‌هات هم اهمیت بدی و دنبال علایق خودت بری. اگه برای انجام یه کار یا شروع یه پروژه جدید به مجوز نیاز داری، نگران نباش. راه حلش رو به راحتی پیدا می‌کنی. فقط یه چیز رو یادت باشه: یه سری اتفاقات توی زندگی هستن که دیگه قابل برگشت نیستن و هیچ کاری از دستت برای تغییرشون برنمیاد. پس به جای اینکه مدام به این اتفاقات فکر کنی و خودت رو عذاب بدی، سعی کن ازشون درس بگیری و به آینده نگاه کنی.

متولد : بالغ طبیعت

سمبل : فرشته

شعار : من تجزیه و تحلیل میکنم

ستاره حاکم : ولکان و مرکوری

عنصر وجود : خاک

شخصیت : راوی

فلز وجود : پلاتین

سنگ خوش یمن : عقیق سبز

رنگ محبوب : سایه ای از خاکستری ، سبز ، نقره ای

عدد خوش یمن : ۵

گل محبوب : Forgetmenot

روز مبارک : چهارشنبه

♎ فال روزانه متولدین مهر

امروز انگار دنیا داره باهات یار میشه و هر چی که بخوای به راحتی به دستش میاری. حتی تو کار و شغلت هم همه چیز طبق روال پیش میره و یه عالمه اتفاقات خوب توی راهه. بالاخره بعد از یه مدت طولانی، دوباره به آرامش میرسی و می‌تونی حرف دلت رو به راحتی به خونواده و دوستات بزنی. راستی، یه سوال: تا حالا به چیزی که لایقش بودی رسیدی؟ اگه جوابت نه هست، غصه نخور! چون امروز یه روز پر از برکت و خوش شانسیه و تا حد زیادی به آرزوهات میرسی و انرژی لازم رو برای ادامه مسیر پیدا می‌کنی. فقط یه کم صبر داشته باش و به طرف مقابلت فرصت بده که خوب فکر کنه و بعد تصمیم بگیره. اگه دنبال حل یه مشکل کاری یا تحصیلی هستی، حواست باشه که دنبال یه آدم یا یه راه حل غلط نری. بهترین کار اینه که یه کم از مشکلت فاصله بگیری و با یه دید بازتر بهش نگاه کنی. مطمئناً اینجوری راه حل درست رو پیدا می‌کنی.

متولد : با آرمان ازدواج

سمبل : ترازو

شعار : من تعادل برقرار میکنم

ستاره حاکم : ونوس (زهره)

عنصر وجود : هو

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : مس درخشان

سنگ خوش یمن : الماس ، اوپال

رنگ محبوب : بژ ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۶

گل محبوب : رز سفید

روز مبارک : جمعه

♏ فال روزانه متولدین آبان

امروز انگار یه غصه سنگین رو دلت نشسته و از دست یه نفر خیلی دلخوری. این دلخوری باعث شده که حال و حوصله هیچی رو نداشته باشی و حتی از تختخواب هم بلند نشی. اما یه کم صبر کن و به جای غرق شدن توی غم و غصه، سعی کن بلند شی و به زندگی ادامه بدی. یاد باشه که کلید موفقیت، تعادله. پس خودتو درگیر یه موضوع خاص نکن و به بقیه زندگی‌ت هم برس. به این فکر کن که چه چیزی می‌تونه حالت رو خوب کنه و به دنبال اون چیز برو. امروز یه فرصت عالی برای صحبت با کسی که بهش علاقه داریه. مهم‌ترین خواسته‌هات رو بهش بگو و یه حرف دل از ته دل باهاش بزن. هم به خودت و هم به کسی که به تازگی وارد زندگیت شده یه فرصت دوباره بده تا همدیگه رو بهتر بشناسید و یه رابطه قوی‌تر بسازید. راستی، یادت رفته که یه کاری رو برای یه نفر انجام بدی؟ حواست رو جمع کن و زودتر انجامش بده که ناخواسته باعث ناراحتیش نشی. خبر خوب اینه که یه کار جدید رو شروع می‌کنی که خیلی هم موفق می‌شی و کلی سود و منفعت داره.

متولد : با آرمان …

سمبل : عقرب

شعار : من آرزو میکنم

ستاره حاکم : پلوتو

عنصر وجود : آب

شخصیت : ثابت

فلز وجود : آهن

سنگ خوش یمن : سیلیس

رنگ محبوب : قرمز تیره

عدد خوش یمن : ۹

گل محبوب : ارکیده ، رازقی

روز مبارک : سه شنبه

♐ فال روزانه متولدین آذر

امروز یه عالمه کار داری که باید انجامشون بدی. پس بهتره که از صبح زود دست به کار شی و تمام وقتتو بذاری برای تموم کردن این پروژه‌ها. امروز یه انرژی خیلی قوی توی فضا وجود داره که بهت انگیزه و قدرت زیادی برای کار کردن می‌‌ده. اگه تو حین انجام کارت به مشکلی برخوردی، نترس و جا نزن. فقط یه کم قدم بردار عقب و دوباره با یه دید جدید به مشکلت نگاه کن. مطمئناً اینجوری می‌تونی راه حلی برایش پیدا کنی. یه چیز مهم دیگه اینه که به این فکر کنی که کارت چه تأثیری روی زندگی خودت و بقیه داره. سعی کن طوری رفتار کنی که با محیط اطرافت هماهنگ باشی و به بقیه هم آسیب نرسی. یاد باشه که هیچ موفقیتی بدون تلاش و کوشش به دست نمیاد. پس قوی باش و برای رسیدن به آرزوهات تلاش کن. خودت می‌تونی آینده‌ات رو بسازی و از تمام مشکلاتی که توی زندگیت هستن خلاص شی. فقط ناامید نشو و به تلاش ادامه بده. الان وقت تسلیم شدن نیست. امروز با آدم‌های جدیدی هم آشنا میشی. سعی کن که با یه دید مثبت بهشون نگاه کنی و گذشته رو مرور نکنی.

متولد : با آرمان کسب اطلاعات

سمبل : اسب با سیمای انسان

شعار : من میبینم

ستاره حاکم : ژوپیتر (مشتری)

عنصر وجود : آتش

شخصیت : راوی

فلز وجود : قلع

سنگ خوش یمن : فیروزه

رنگ محبوب : ارغوانی

عدد خوش یمن : ۳

گل محبوب : میخک

روز مبارک : پنج شنبه

♑ فال روزانه متولدین دی

انگار یه مدته که داری با خودت کلنجار میری و می‌دونی که باید یه تصمیمی توی رابطه عاطفیت بگیری. تو و عشقت دیگه مثل قبل تفاهم ندارید و این موضوع نه تنها باعث شده که توی زندگی‌تون پیشرفت نکنید، بلکه انرژی زیادی هم ازتون می‌گیره. پس شاید وقتش رسیده که یه راه جدید رو امتحان کنید و از هم جدا بشید. می‌دونم که این تصمیم سختیه، اما یه کم به آینده فکر کن. مطمئناً یه جای دیگه یه آدم مناسب منتظر توئه که می‌تونه خوشبختی واقعی رو بهت هدیه بده. یه مدت یه اتفاقی افتاده که ذهنت رو مشغول کرده و نمی‌خوای واقعیت رو قبول کنی. اما چشم بستن و وانمود کردن به اینکه هیچ مشکلی وجود نداره، هیچ فایده‌ای نداره. تو باید با تلاش و پشتکار خودت موانعی که سر راهت هستن رو برداری و اجازه ندی که این اتفاقات زندگیت رو تحت تاثیر قرار بدن. یاد باشه که هیچ کس جز خودت مسئول زندگی تو نیست. پس قوی باش و برای رسیدن به آرزوهات تلاش کن. راستش رو بخوای، زندگی همیشه یه جور نیست که همه چیز طبق خواسته‌های تو پیش بره. پس توقع نداشته باش که بدون هیچ سختی و مشکلی به همه چیزهایی که می‌خوای برسی.

متولد : با آرمان تجربه کردن

سمبل : بز

شعار : من به کار میگیرم

ستاره حاکم : ساترن (زحل)

عنصر وجود : خاک

شخصیت : کاردینال

فلز وجود : سرب

سنگ خوش یمن : عقیق رنگارنگ

رنگ محبوب : سیاه ، قهوه ای

عدد خوش یمن : ۸

گل محبوب : ماگنولی

روز مبارک : شنبه

♒ فال روزانه متولدین بهمن

امروز جواب تمام تلاش‌ها و زحمت‌های اخیرت رو می‌گیری. انقدر خوشحال و غرق در شادی می‌شی که اشک توی چشمت حلقه میزنه. پس امروز رو به عنوان یه روز خاص جشن بگیر و از تک‌تک لحظاتش لذت ببر. به زودی یکی از دوستات میاد پیشت و ازت میخواد که بهش کمک کنی تا یه تغییر بزرگ توی زندگیش ایجاد کنه. قبل از اینکه بهش کمک کنی، یه کم صبر کن و اول از همه تمام شرایط رو به دقت بررسی کن. اگه دیدی که دلیل قانع‌کننده‌ای برای کمک کردن بهش وجود داره، بعد دست به کار شو. اگه مجردی، یه خبر خیلی خوب تو راهه! به زودی یه تماس تلفنی داری که باعث میشه کلی خوشحال بشی و به آینده و روند کاریت امیدوارتر از همیشه بشی. یه تغییر بزرگ هم توی محیط اطرافت اتفاق میافته که باعث میشه طرز نگاهت به زندگی کاملاً متحول بشه. یاد باشه که گاهی وقت‌ها صبر کردن و سپردن کارها به دست زمان، بهترین راه حل مشکلات هست. پس عجله نکن و به طرف مقابلت فرصت بده که خودش رو ثابت کنه.

متولد : با آرمان ایده آلیستی

سمبل : مرد و دلو

شعار : من میدانم

ستاره حاکم : اورانوس

عنصر وجود : هو

شخصیت : ثابت

فلز وجود : اورانیوم

سنگ خوش یمن : یاقوت کبود

رنگ محبوب : آبی آسمانی

عدد خوش یمن : ۴

گل محبوب : نرگس

روز مبارک : شنبه

♓ فال روزانه متولدین اسفند

امروز یه قرار ملاقات داری، اما انگار همه چیز طبق برنامه پیش نمیره و حرفاتو به اون شکلی که می‌خوای نمی‌تونی به طرف مقابل بزنی. شاید لازم باشه که یه کم سیاست به خرج بدی و با زبون نرم‌تر و لحنی ملایم‌تر حرفاتو بزنی تا طرف مقابلت از شرایطت سوءاستفاده نکنه و مدام مخالفت نکنه. راستش رو بخوای، یه مدته کنترل احساساتت رو از دستت دادی و نمی‌تونی به درستی مسائل رو آنالیز و بررسی کنی. اما امروز یه فرصت خوبیه که بشینی و روی کارهات تمرکز کنی و یه برنامه‌ریزی درست و حسابی برای خودت داشته باشی. یه خبر خیلی خوب هم بهت میرسه که باعث میشه کلی روحیه بگیری و یه روز فوق‌العاده رو برای خودت بسازی. فقط یه چیز مهم: در مورد یه مسئله‌ای که خیلی برات مهمه، زیادی به بقیه اصرار نکن. این کار فقط باعث میشه که خودت خسته و عصبی بشی و بقیه هم ازت فاصله بگیرن. به جای این کار، سعی کن یه راه حل دیگه‌ای پیدا کنی. پیامی که خیلی منتظرش بودی رو به زودی دریافت می‌کنی.

متولد : با آرمان تفویض

سمبل : ماهی

شعار : من باور دارم

ستاره حاکم : نپتون

عنصر وجود : آب

شخصیت : راوی

فلز وجود : تشعشعی از فلزات مصنوعی

سنگ خوش یمن : زمرد

رنگ محبوب : سایه آبی و سبز دریایی

عدد خوش یمن : ۷

گل محبوب : لی لی ، بنفشه

روز مبارک : پنجشنبه

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: