تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش جذاب | هوش کاراگاهیتو به کار بنداز و دزد رو با دلیل مدرک لو بده

بازی فکری: اساتید دزد شناس بگن کدوم شون از فروشگاه دزدی کرده؟!

کدخبر : 17216
سایت سرگرمی روز :

بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه: سوال این آزمون ساده است: شما 3 خریدار در فروشگاه مشاهده می کنید، یکی از این خریداران دارد از فروشگاه دزدی می کند، شما باید فردی که دارد از فروشگاه دزدی می کند را شناسایی کنید؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید.

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند.

بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه این است که شما باید فردی که دارد از فروشگاه دزدی می کند را شناسایی کنید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم مشتری دزده؟

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه

آیا متوجه شدید کدوم مشتری دزده؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری شناسایی دزد فروشگاه: فرد وسط از فروشگاه دزدی کرده است، دست او مثلا شکسته ولی سبد را روی دست شکسته اش گذاشته است!

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: