تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش ریاضی | اینو بتونی حل کنی باید جمع کنی فرار مغزها بشی

بازی فکری اصلاح معادله کبریتی: سوال این آزمون ساده است: شما با یک معادله چوب کبریتی روبه رو هستید که اشتباه هم هست، شما باید با جابه جا کردن فقط یک چوب کبریت یک معادله درست ایجاد کنید؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید معادله درست چی میشه.

کدخبر : 17218
سایت سرگرمی روز :

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری اصلاح معادله کبریتی، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید.

بازی فکری اصلاح معادله کبریتی

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری اصلاح معادله کبریتی را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری اصلاح معادله کبریتی و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری اصلاح معادله کبریتی این است که شما باید با جابه جا کردن فقط یک چوب کبریت یک معادله درست ایجاد کنید؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید معادله درست چی میشه؟

.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری اصلاح معادله کبریتی

آیا متوجه شدید معادله درست چی میشه؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری اصلاح معادله کبریتی: با حرکت چوب کبریت طبق عکس زیر یک معادله درست داریم، شما راه حل دیگری داشتید؟ کامنت کنید!

بازی فکری اصلاح معادله کبریتی

درگیر شدن مغز در بازی های فکری می تواند یک راه سرگرم کننده و عالی برای استراحت از استرس های روزانه باشد. تمرکز ما را از نگرانی‌ها دور می‌کند و به ما اجازه می‌دهد در حالی که هنوز ذهن خود را تمرین می‌دهیم، استراحت کنیم. بازی های فکری اغلب شامل به خاطر سپردن و یادآوری اطلاعات است که به بهبود حفظ حافظه و مهارت های یادآوری کمک می کند. این می تواند به ویژه برای افراد در هر سنی، از جمله دانش آموزان و افراد مسن مفید باشد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: