طالع بینی | طالع بینی و فال

طالع بینی فرا زمینی | عدد خورشیدی سرنوشت شما چه پیامی برایتان دارد؟

عدد سرنوشت یکی از اعداد مهم در عددشناسی است که با تفسیر آن می‌توانید به خودشناسی بیشتری برسید. برای محاسبه عدد سرنوشت و تفسیر آن باید عدد روز، عدد ماه و عدد سال خود را بشناسید. در این مقاله شما را با این موضوع آشنا خواهیم کرد.

کدخبر : 17244
سایت سرگرمی روز :

حتما تا به حال در مورد تأثیر اعداد شنیده‌اید. اعتقاد به مبارکی یا نحسی اعداد از زمان‌های قدیم و شکل‌گیری اولین تمدن‌های باستانی وجود داشته است، برای مثال احتمالا در مورد نحسی عدد ۱۳ یا راز عدد ۱۷ شنیده‌اید. در این مطلب به شناخت عدد سرنوشت و تأثیر آن‌ روی شخصیت افراد می‌پردازیم.

عدد سرنوشت چیست؟

عدد سرنوشت یک عدد جالب و تأثیرگذار روی افراد است که با روش خاصی محاسبه می‌شود. عدد سرنوشت از روز تولد شما ریشه می‌گیرد. برای محاسبه عدد سرنوشت ابتدا باید عدد سال، عدد ماه و عدد روز را به میلادی به دست آوریم. در ادامه با نحوه محاسبه این اعداد آشنا خواهید شد.

طالع بینی

اعدادی که در محاسبه عدد سرنوشت برای ما اهمیت دارند، اعداد یک رقمی ١ تا ٩ و اعداد دو رقمی ١١ و ٢٢ هستند. این اعداد را اعداد رهبر می‌نامند. برای تبدیل کردن هر عددی به این اعداد، باید ارقام اعداد سال را با هم جمع کنیم تا به اعداد رهبر برسیم.

برای مثال اگر سال تولد شخصی ١٩٨۶ باشد، باید ارقام ١ و ٩ و ٨ و ۶ را باهم جمع بزنیم. از جمع این اعداد، عدد ٢۴ به دست می‌آید. چنانچه گفتیم عدد ٢۴ در لیست اعداد رهبر قرار ندارد، اما وقتی دو رقم ٢۴یعنی ٢ و ۴ را نیز جمع کنیم، عدد ۶ به دست می‌آید. پس عدد ۶، عدد سال این شخص است.

طالع بینی

عدد ماه چگونه محاسبه می‌شود؟

عدد ماه نیز به شیوه‌ای که عدد سال را به دست آوردیم، محاسبه می‌شود. هر ماه دارای یک عدد می‌باشد. به طور مثال اولین ماه سال میلادی یعنی ژانویه عدد ١ و فوریه عدد ٢ را دارد. این روند تا عدد ١٢ که مربوط به دسامبر است، ادامه پیدا می‌کند. وقتی عدد ماه دو رقمی باشد باید برای به دست آوردن عدد ماه، دو رقم آن را جمع بزنیم.

عدد روز را هم مثل عدد ماه محاسبه می‌کنیم. با این تفاوت که اگر عدد روز تولد شما ١١یا ٢٢ باشد، لزومی به جمع کردن اعداد نیست، زیرا این دو عدد مثل اعداد یک رقمی، اعداد رهبر هستند.

نحوه محاسبه عدد سرنوشت

برای محاسبه عدد سرنوشت، باید عدد سال، عدد ماه و عدد روز را با هم جمع کنیم تا یکی از اعداد یک رقمی و یا ١١ و ٢٢ به دست آید.

طالع بینی

معنی و تفسیر عدد سرنوشت شما چیست؟

پس از محاسبه عدد تقدیر، شما به یکی از اعداد گفته شده در قسمت‌های قبل می‌رسید. تفسیر این اعداد به شکل زیر است:

عدد سرنوشت ۱

شما فردی خودساخته و متکی به نفس هستید. از دیگر خصوصیات شما می‌توان به قابلیت مستقل بودن، مخترع بودن، ابتکار، رهبری و فردگرایی اشاره کرد.

عدد سرنوشت ٢

از جمله خصوصیات شما می‌توان از مطیع و گوش به فرمان بودن یاد کرد. همچنین شما فردی متواضع و فروتن هستید که همیشه آمادگی خدمت به دیگران را دارید. سیاستمدار، مصلح، صبور، شکیبا و شنوا بودن از دیگر صفات شخصیتی شما است.

طالع بینی

عدد سرنوشت ٣

برون‌گرایی شما باعث می‌شود به‌راحتی افکار و احساسات درونی خود را ابراز کنید. فردی بسیار خلاق، هنرمند، زیبا و شوخ‌طبع هستید و دوست خوبی به شمار می‌روید.

عدد سرنوشت ۴

شما بسیار منضبط هستید و هر کاری را که لازم و ضروری می‌دانید، انجام می‌دهید. شما فردی بسیار وظیفه‌شناس، سخت‌کوش، خویشتندار، با لیاقت، سازنده و بنیانگذار هستید.

عدد سرنوشت ۵

شما بسیار آزادمنش هستید؛ به‌طوری که هیچ قید و بند و سلطه‌گری را نمی‌پذیرید. شما خود را با شرایط و تغییرات سازگار می‌کنید و می‌دانید چگونه با موقعیت‌های غیرمنتظره مواجه شوید. شما عاشق تیزبینی و ایده‌های جدید هستید و به سفر و ماجراجویی علاقه دارید.

عدد سرنوشت ۶

شما شخصی هستید که در هر موقعیتی می‌دانید چگونه باید افراد را با هم هماهنگ و سازماندهی کرد. احساس مسئولیت و وظیفه شناسی شما باعث می‌شود ارزش خانه و خانواده را به‌خوبی بدانید. شما می‌دانید چه موقع باید به کمک دیگران بشتابید و چه موقع باید اجازه بدهید دیگران خودشان وضع خود را بهبود بخشند.

عدد سرنوشت ٧

شما بسیار درون‌گرا هستید. چنین شخصی عقل، منطق و بصیرت را در درون خود می‌یابد. شما همواره در جستجوی حقیقت هستید و از بیرون به مسائل نگاه می‌کنید. از تنهایی نمی‌ترسید و اکثر مواقع تنها هستید.

طالع بینی

عدد سرنوشت ٨

شما چنان محکم و پرقدرت هستید که می‌توانید از قدرت خود به‌خوبی در راه برتری‌های مادی بهره‌مند شوید. شما می‌توانید بدون طمع‌ورزی و خودخواهی، امور را کنترل کنید و به موفقیت‌های مادی برسید.

عدد سرنوشت ٩

شما فردی ایثارگر و از خود گذشته هستید. دوست‌داشتنی بودن، دلسوز بودن، باگذشت بودن، بخشنده بودن و قدرت درک بالا داشتن از دیگر خصوصیت‌های شما است. شما خشک و یک‌دنده‌ نیستید. تعصبات بیجا را کنار می‌گذارید و سعی دارید دنیا را برای زندگی به جای بهتری تبدیل کنید.

عدد سرنوشت ١١

شما بسیار روشن‌فکر هستید و در جستجوی حقیقت از قوه درک شهودی خود استفاده می‌کنید. مثبت‌اندیشی و خوش‌بینی شما باعث می‌شود، همواره خوبی‌ها را در دیگران ببینید. شما نظرات روشنفکرانه خود را با دیگران در میان می‌گذارید و فردی مهربان، جسور و در عین حال متواضع هستید.

عدد سرنوشت ۲۲

شما فردی بسیار خویشتن‌دار بوده و به نفس خود مسلط هستید. هرگز خودتان را محدود نمی‌کنید و به نیازهای بشری زیاد فکر می‌کنید. همواره در تلاش هستید از قدرت‌های خود برای به سرانجام رساندن کارهای بزرگ استفاده کنید. شما بسیار سازنده و دوراندیش هستید.

عدد خورشیدی چیست؟

ما می‌دانیم هر یک از ماه‌های شمسی یک عدد دارند. این اعداد از عدد ۱ برای ماه فروردین شروع می‌شود و تا عدد ١٢ برای ماه اسفند ادامه پیدا می‌کند. به طور مثال اگر کسی در ماه آبان به دنیا آمده باشد، عدد خورشیدی او ٨ است.

طالع بینی

عدد تقدیر چگونه محاسبه می‌شود؟

عدد تقدیر از جمع بین دو عدد سرنوشت و عدد خورشیدی فرد به دست می‌آید. جمع این دو عدد باید به اعداد یک رقمی، ١١ و یا ٢٢ ختم شود.

عدد سرنوشت به چه مواردی اشاره دارد؟

عدد سرنوشت برای هر شخصی نمایانگر خصوصیات درونی و شخصیت آن فرد است. هرچه این آگاهی بیشتر شود، فرد به خودشناسی بهتری می‌رسد!

اعداد روح

سخن آخر

در این مطلب سعی شد، نحوه محاسبه عدد سرنوشت یا عدد تقدیر را به شما بیاموزیم. این اعداد بنابر تاریخ تولد میلادی شما محاسبه می‌شوند و هرکدام تفاسیر منحصربه‌فردی دارند که در مقاله به آن‌ها اشاره شد.

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: