پیام فرشتگان از این طریق را جدی بگیرید | فرشتگان چه هشداری به شما میدهند؟

فرشتگان برای برقراری ارتباط با انسان از اعداد استفاده می‌کنند. اگرچه شاید برای برخی از افراد این موضوع غیر قابل باور باشد، اما بسیاری از مردم به راز اعداد فرشتگان اعتقاد دارند و توسط آن‌ها با فرشته نگهبان خود ارتباط برقرار می‌کنند.

کدخبر : 17246
سایت سرگرمی روز :

بسیاری از مردم دنیا معتقدند که دنیای بیرون در حال تلاش برای برقراری ارتباط با ماست و می‌خواهد پیامی را به ما برساند. طالع‌بینی، فال‌ قهوه، تاروت و علم عددشناسی از مهمترین روش‌هایی است که بسیاری از مردم سعی دارند با استفاده از آن از آینده و حال خود اطلاع پیدا کنند.

پیام فرشتگان

اعداد تنها یک عدد ساده برای محاسبات نیستند و هر یک از آنها می‌توانند حاوی پیام مهمی برای شما باشد. اعداد مورد استفاده فرشتگان اعداد خاصی هستند که بسیاری از مردم اعتقاد دارند اگر آنها را در جایی مثل ساعت، تاریخ، شماره تلفن یا مواردی مانند آن دیدید می‌توانید با استفاده از رمزگشایی اعداد فرشتگان به پیغام آنها برای خود برسید.

در صورتی که تمایل دارید با این این روش، یعنی اعداد خاص فرشتگان برای شما آشنا شوید با ما همراه باشید. در این مطلب قصد داریم این اعداد را رمز گشایی کنیم و راه‌های راحت رسیدن به این اعداد را به شما معرفی کنیم. معنی ساعت جفت را نیز می توانید در سرگرمی روز ببینید.

پیام فرشتگان

راز اعداد فرشتگان

افرادی که به اعداد فرشتگان اعتقاد دارند، معتقد هستند که هرکس فرشته نگهبان مخصوصی دارد که تنها هدفش کمک و نگهبانی از اوست و همیشه در تلاش است تا با او ارتباط برقرار کند و او را از اتفاقات خوب و بد زندگی‌اش آگاه کند. یکی از مهمترین راه‌های ارتباط فرشتگان با انسان، فرستادن پیام از طریق اعداد خاص است.

اعداد خاص فرشتگان معمولا اعداد تکرار شونده از صفر تا ۹ یا اعدادی با ترتیب صعوی یا نزولی مثل ۱۲۳۴ یا ۶۵۴ هستند. شما ممکن است این اعداد را روی پلاک ماشین، قبض و صورتحساب یا به صورت زمزمه درگوش خود بشنوید.

پیام فرشتگان

رمزگشایی اعداد فرشتگان

لازم به ذکر است که که اعداد خاص فرشتگان چندین بار در روز و به طور مرتب برای شما ارسال نمی‌شوند و نباید انتظار داشته باشید که برای هر اتفاق و سوال به شما پیام بدهند یا اینکه در همان لحظه‌ای که می‌خواهید با ارسال پیام، شما را از وجود خود مطلع کنند. برای رمزگشایی اعداد فرشتگان ابتدا باید این اعداد را به صورت درست دریافت کرد و این قدرت را داشت که در بین مشغله‌های کاری و شخصی از آنها غفلت نکرد. لذا رسیدن به راز اعداد فرشتگان باید مراحل زیر را انجام دهید.

پیام فرشتگان

۱. تقویت دنیای درون

دورین ویرچو در کتاب خود به نام “شفا با فرشتگان” می‌گوید: “فرشتگان همیشه در تلاش هستند تا توجه ما را جلب کنند و با ما ارتباط برقرار کنند با این حال بسیاری انسان‌ها به طور معمول این نشانه‌ها را نادیده می‌گیرند و متوجه پیغام آنها نمی‌شوند.” این پیام‌ها به طور معمول در مواقعی فرستاده می‌شود که انتظارش را ندارید یا به آن فکر نمی‌کنید. به همین دلیل لازم است برای درک راز اعداد فرشتگان ابتدا ذهن و فکر خود را برای دریافت درست پیغام‌های عددی فرشتگان آماده کنید تا متوجه اعداد خاصی که در روزمره به آن برخورد می‌کنید شوید.

پیام فرشتگان

از مهم‌ترین مواردی که دنیای درون شما و افکارتان را منظم و تقویت می‌کند مدیتیشن، مراقبه، ورزش کردن منظم و نماز خواندن است. با انجام مرتب و روزانه این فعالیت‌ها می‌توانید از نیروی تمرکز بهره ببرید و دنیای اطراف خود را با دقت و توجه بیشتری نگاه کنید و جزئیاتی را که هیچ وقت به آن توجه نداشتید را ببینید.

انجام کارهایی که وجود شما را پر از انرژی‌های منفی می‌کند مانند دروغ گفتن و تهمت زدن، مشاجره کردن و… می‌تواند روند تقویت دنیای درون و پاکسازی آن را به تعویق بیاندازد و به عکس، جذب انرژی مثبت در زندگی و وجود خود باعث تسریع آن می‌گردد.

۲. تقویت قوه شنوایی

برای اینکه بتوانید زمزمه فرشته نگهبان خود را بشنوید باید قوه شنوایی خود را تقویت کنید. این کار با انجام روزه سکوت به طور مرتب و روزانه امکان‌پذیر است. کافی است ساعت مشخصی از روز را در نظر بگیرید و برای مدت بیست دقیقه سکوت کنید و تنها به صدا‌هایی که می‌شنوید گوش دهید و تا جایی که گوش شما توانایی شنیدن آن را دارد آن را بشنوید و دنبال کنید. انجام دادن روزه سکوت در طبیعت و دنبال کردن صدای آب، یا سوختن چوب در آتش و مواردی مانند آن باعث می‌شود که برای شنیدن پیغام فرشتگان سریع‌تر آماده شوید.

پیام فرشتگان

۳. برقراری ارتباط با خداوند و فرشتگان

اینکه هر روز با خدای خود و فرشته نگبان خود صحبت کنید و باور داشته باشید که آنها صدای شما را می‌شنوئند و به آن پاسخ مناسبی خواهند داد باعث می‌شود که به نشانه‌های اطراف خود دقیق‌تر شوید و حس کنید که با آنها در ارتباط هستید و خداوند شما را فراموش نکرده است. در مواردی که به کمک آنها نیاز دارید می‌توانید به طور مرتب و روزانه خداوند را صدا کنید و از او درخواست کنید که از طریق فرشته نگهبان به شما کمک کند.

روش انجام این کار باید به صورتی باشد که شما احساس می‌کنید تاثیرگذاری آن بیشتر می‌شود. خواه به صورت نوشتن نامه یا صحبت کردن به صورت بلند یا آرام و در ذهن خود باشد خواه نماز خواندن و عبادت کردن. برقراری ارتباط با خداوند و فرشتگان در زمان‌ها و مکان‌هایی که انرژی مثبت بیشتری با خود به همراه دارد باعث می‌شود که ارتباط بهتر و قوی‌تری صورت بگیرد. برای مثال ثابت شده که در هنگام طلوع آفتاب انرژی مثبت زیادی وجود دارد که شما می‌توانید با دعا کردن در آن زمان از این انرژی بهره‌مند شوید و احساس بهتری پیدا کنید.

پیام فرشتگان

راز اعداد فرشتگان

هریک از اعداد خاص فرشتگان، بسته به موقعیت شما مفهوم خاصی را به همراه دارد که در این قسمت می‌خواهیم راز و پیام واقعی مهم‌ترین و متداول‌ترین این اعداد را به شما معرفی کنیم.

۱. عدد ۰۰۰۰ یا ساعت ۰۰:۰۰

از آن‌ جایی که عدد صفر نشان از حلقه بی‌نهایت در بیکرانه عالم را دارد می‌توان نتیجه گرفت که عدد صفر به طور کلی نشان‌گر خداوند بی‌کران و تمام‌نشدنی است. عدد تکرار شونده  ۰۰۰۰ یا ۰۰:۰۰ به این معنی است که ارتباط شما با خداوند قوی است و از خواسته و درخواست کمک شما خبر دارد و باید به پیغام‌های بعدی او از طریق فرشته نگهبان خودتان توجه کنید.

پیام فرشتگان

۲. عدد تکرارشونده ۱۱۱

پیام این عدد برای شما این است که متمرکز باشید و به ندای درونی خود گوش کنید و هر چیزی که به آن در حال فکر کردن و آرزو کردن هستید در حال به تحقق رسیدن از طریق خداوند است. پس مثبت بمانید و وجود خود را از ترس و شک پاک کنید.

۳. عدد تکرار شونده ۴۴۴

عدد ۴ نشانگر چهار عنصر اصلی زمین یعنی آب، آتش، خاک و باد است. به همین دلیل وجود آن در اعداد خاص فرشتگان به این معنی است که با طبیعت ارتباط بیشتری داشته باشی و به زیبایی‌های آن توجه کنی  همچنین از این عدد میتوان فهمید که خداوند و فرشته‌ نگهبان در حال رساندن تو به خواسته‌ات هستند و به تو در این راه کمک می‌کنند.

پیام فرشتگان

۴. عدد صعودی ۱۲۳

پیام این عدد برای شما این است، از مواردی که زمان، پول و انرژی شما را بیهوده هدر می‌دهند، دوری کنید و برای حذف آن از ندای درون خود کمک بگیرید. ساده‌تر کردن زندگی و حذف موارد غیرضروری افکار جدیدی را برای شما به همراه می‌آورد که جواب خواسته‌تان را دریافت خواهید کرد.

پیام فرشتگان

۵. عدد ۱۲۱۲ یا ۱۲:۱۲

این عدد درباره رهایی از دغدغه‌ها و نگرانی‌هایی است که فرد دارد. به او پیشنهاد می‌شود که به جای تمرکز بر روی مشکلات و اتفاقات آینده تنها به اهداف و علایق خود توجه کند. عدد ۱۲۱۲ از شما می‌خواهد که مثبت بمانید و از استعداد خود برای پیشرفت خود و دیگران استفاده کنید.

پیام فرشتگان

۶. عدد تکرار شونده ۲۲۲۲ یا ۲۲:۲۲

به طور کلی عدد ۲ به داشتن ایمان قوی از دست ندادن آن اشاره می‌کند. فرشته نگهبان شما به شما می‌گوید که صبر داشته باشید و عجله نکنید. زیرا در صورتی که ایمان قوی داشته و خوش‌بین باشید به نتیجه خوبی خواهید رسید.

پیام فرشتگان

سخن آخر

پیام‌های فرشته نگهبان به ما همراه با ندای درونی و حس ششم انسان همراه است. پس نباید در همه اعدادی که در طول روز می‌توانید ببینید حساسیت به خرج داد و خودتان، دیگران و حتی فرشته نگهبان را کلافه کنید!

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: