تست هوش | تست هوش و معما

تست هوش پلیسی | به این تست هوش پروفسور کمک کن دزد حیوان رو پیدا کنه

بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده: سوال این آزمون ساده است: شما 3 مسافر را مشاهده می کنید که یکی از آنها یک حیوان با خود مخفی کرده است، شما باید تشخیص دهید کدام یک از آنها حیوان مخفی کرده است؟ دلیل خود را بگوئید. برای رمزگشایی این آزمون فقط 5 ثانیه فرصت دارید. در واقع یگویید کدوم فرد حیوان مخفی کرده است.

کدخبر : 17303
سایت سرگرمی روز :

باید بدانید که در آزمون ها و معماهای تصویری همانند بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده، شما در کنار آنکه باید از تمام مهارت های شناختی خود برای بررسی جزئیات تصویر استفاده کنید، اما در نهایت برای ارائه پاسخ نهایی باید از سطح تحلیل و منطق بالا برخوردار باشید. مجله گفتنی با طرح چنین سوالاتی تلاش دارد تا سطح ادراک و تحلیل مخاطبان خود را نیز محک بزند.

بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده

بنابراین برای اینکه بتوانید این معمای تصویری را حل کنید، در ابتدا لازم است که با تمام دقت و حواس خود، جنبه های مختلف تصویر بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده را مورد بررسی قرار دهید. بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده و آزمون های مشابه می تواند هم شما را سرگرم کند و هم توانائیها و مهارت های شناختی را شما را مورد آزمایش قرار دهد.

ماموریت شما در بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده این است که شما باید تشخیص دهید کدام یک از آنها حیوان مخفی کرده است؟ پس هوش و عقل خود را به کار بیندازید. آیا می‌توانید در عرض 5 ثانیه کشف کنید کدوم فرد حیوان مخفی کرده است؟

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده

آیا متوجه شدید کدوم فرد حیوان مخفی کرده است؟ غلبه بر ماموریت امروز آنقدرها هم آسان نبوده، اما غیرممکن هم نیست، فقط باید به تخیل خود اجازه می دادید و سرنخ ها را دنبال کنید. اگر این چالش را دوست داشتید، از اشتراک گذاری آن در شبکه های اجتماعی خود دریغ نکنید. اگر پاسخ خود را پیدا نکردید، 5 ثانیه دیگر فرصت دارید.

.

.

.

.

.

.

.

پاسخ بازی فکری یافتن حیوان مخفی شده: این خانم که علامت زدیم مشخصه چیزی مخفی کرده!

تست هوش

آیا این خبر مفید بود؟
ارسال نظر: